реклама Нормовен

реклама Нормовен

У суботу, 27 листопада, у Головному центрі підготовки особового складу, що в Оршанці, відбулася церемонія складання Військової присяги. Близько 450 військовослужбовців строкової військової служби присягли на вірність українському народові.

261998609_1807213139469811_3237716660522658780_n

Про це повідомляє Головний центр підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал - майора Ігоря Момота.

Впродовж місяця юнаки з різних областей нашої країни проходили підготовку на базі навчального закладу. Інструкторський та викладацький склад активно навчав строковиків азам прикордонної та військової служби.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу з внесення Бойового Прапору. Військовослужбовці строкової військової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті. Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, молоді прикордонники один за одним присягали на вірність українському народу. Військова присяга складається один раз на все життя, тому цей визначний день залишиться в пам’яті новоспечених прикордонників назавжди.

«Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними словам Військової присяги» - привітав молоде поповнення начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба.

Традиційно захід завершився проходженням стройовим маршем.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100