Гарячі номера телефонів

20 серпня 2016 р.

в селі Красенівка Чорнобаївського району відбудеться

Всеукраїнське свято богатирської сили

на призи пам’яті Івана Піддубного

pamyatnik

Його ім’я десятиліттями гриміло на спортивних аренах світу, а відомий український історик , академік Дмитро Яворницький  захоплено писав про нього :  «він був справжнім переможцем, гордістю нашої Батьківщини». Іван Максимович Піддубний, славний син української  землі із села Красенівка, що на Чорнобаївщині – шестиразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, чемпіон--чемпіонів, людина – легенда, чиє ім’я золотими літерами вписане   в спортивний  літопис усього світу  ХХ століття. Йому судилося вічно жити в нашій пам’яті, бути взірцем для прийдешніх поколінь, стати гідним прикладом для  наслідування.

Даниною шани великому патріоту й велету спортивного духу є   яскраве й велелюдне Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного, яке збирає кращих силачів, численних гостей на історичній  батьківщині Івана Максимовича в селі Красенівка Чорнобаївського району.

Цьогоріч вдячні нащадки і земляки славетного богатиря  запрошують   усіх на  Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного  в село Красенівку 20 серпня . У програмі  –  змагання «Найспортивніше село-2016», богатирське шоу «Найсильніша людина свята-2016», показові виступи вихованців Європейської федерації Лао-Тайських бойових мистецтв «Білий лотос»,  виставки, святкова лотерея, розважальна програма для дітей, феєрія танцю, музфест, дискотека, частування. Родзинка свята – турнір із греко-римської  боротьби за участю майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу.

20 серпня на Всеукраїнському святі  в селі Красенівці  Чорнобаївського району  ви отримаєте незабутні враження, заряд бадьорості та енергії, наповните свої серця гордістю за нашого легендарного  земляка, Великого українці  Івана Піддубного.

До уваги журналістів та редакцій ЗМІ. Оголошується конкурс на кращу публікацію, створення теле-, та радіопрограм з висвітлення життя та діяльності І.М.Піддубного та матеріалів про Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного. Переможці отримають  грошові премії.

Ласкаво просимо 20 серпня в Красенівку.

 

 

 


bigmir)net TOP 100