Народний депутат України, кандидат у нардепи по списку Блоку Порошенка Олександр Бригинець сподівається, що в новому парламенті буде якомога більше «справжніх людей». Про це він заявив на прес-конференції в Черкасах.


– Пробувши в парламенті два роки, я знаю, як бридко сидіти, коли дві третини залу займають запроданці, вороги України, люди Путіна. Хотілося б, щоб у новому парламенті було якомога більше патріотів, які довели своє вміння боротися за Україну, – зазначив Бригинець.

Опісля він розповів про полк «Азов», який став для нього «майже рідним» – по округу, де Бригинець балотувався минулого разу, тепер іде командир «Азову» Андрій Білецький. І саме його партія Порошенка підтримуватиме на цих виборах.

– Коли у списку йде комбат, то це наче для краси. А коли реальний боєць перемагає на реальному окрузі – це говорить про свідомість нації, – переконаний народний депутат.

Нардеп зазначив, що нещодавно був у Херсоні, де «всі відчувають війну». Він висловив сподівання, що в Черкасах також підтримають добровольця «Азову», що балотується по 194 округу за підтримки Блоку Петра Порошенка, Олега Петренка.


– Чи розуміють у Черкасах, що таке війна, покажуть вибори. Сподіваюся, тут, як і у Слов’янську та Маріуполі, вже чітко знають, що наші бійці – це люди, що несуть перемогу, волю. Переконаний, що громада підтримає таких людей як Андрій Білецький і Олег Петренко.

Бригинець зазначив, що балотування Петренка за підтримки Блоку Порошенка є «закономірним»:

– Боєць перебуває в команді головнокомандуючого. Все правильно.

Він наголосив також на тому, що сьогодні Президенту, як ніколи, потрібна більшість у парламенті.

– Щоб реалізувати мирний план Порошенка і не піти на поводу у тих депутатів, які є «п’ятою колоною» і вимагають війни, треба зробити все можливе, щоб 26 вересня у президента з’явилася своя потужна більшість. Якщо вона з’явиться, то Порошенко зможе не лише декларувати певні ідеї під час переговорів з главами інших держав, а й гарантувати, що вони будуть реалізовані, – сказав Бригинець.

*передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Тася 07.10.2014 12:40
Цитую адекватний:
Цитую Патріот:
Черкащіна поховала двох з батальону "Черкаси",сьогодні загинув ще один,уманчанин, батько двох дтей.Вчора підірвався на міні 23-ний солдат з Золотоноші.Невже ми обиремо Ригів?Невже пустимо Жуковську лобіювати Фірташа і Кремль?Невже зрадимо загиблих героїв Черкащіни?Невже зрадимо Україну?

Пропонуэте обратил тих до й далі будуть підкидати вогонь в гирло війни? Так гинути люди будуть і далі без єдиних перспектив завершення війни. А скільки вже за цих клятих політиків жаждущих влади та розпаливших громадянську віцну, не народиться дітей. Краіну знищують Путінські та обамівськи виродки.

ПНХ Адекватний.Тут не паРаша,обамівсь ких солдат не бачать,а хотілось би,на відміну від рашистів.Лікуйся від маразму,задовба в своїм брєдом.Українці вільна нація,здаватись нас не умовляй.Воля або смерть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Микола 07.10.2014 08:08
Обличчя Петренка нагадує вірного борзого. Одарич профінансував його вибори, тепер Олежка буде тупо відробляти хазяіну. Не зрозуміло тільки: навіщо це черкащанам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Казначей 07.10.2014 08:05
Бродського скоро турнуть - і у Одара не буде прикриття :P . Треба дублер - знайшли Петренка - ні в чому не розбирається, але "був на фронті" :P . Ідеальний захист для Алеговича :P :D Мафія на марші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 за кого нас мають 07.10.2014 01:03
народ, ну скільки ми дозволятимемо танцювати на крові різним проходимцям. ну хто такий цей Петренко? Як людина, яка за часів Тулуба сиділа тихо і щось робила собі по-маленьку може сьогодні на щось претендувати. Де він служив, скільки? Чому його в Азові ніхто не знає?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 адекватний 07.10.2014 00:00
Цитую Патріот:
Черкащіна поховала двох з батальону "Черкаси",сьогодні загинув ще один,уманчанин, батько двох дтей.Вчора підірвався на міні 23-ний солдат з Золотоноші.Ми знаємо що таке війна.Загинули наші прикордонники,з агинули хлопці з "Донбассу"і "Азову".Загинув Нацгвардієць і загинув захисник Донецького аеропорту.Скільки ще загинуло в різних частинах ЗСУ?Скільки в "Айдарі"?В Небесній Сотні теж є Черкащани.Невже ми обиремо Ригів?Невже пустимо Жуковську лобіювати Фірташа і Кремль?Невже зрадимо загиблих героїв Черкащіни?Невже зрадимо Україну?

Пропонуэте обратил тих до й далі будуть підкидати вогонь в гирло війни? Так гинути люди будуть і далі без єдиних перспектив завершення війни. А скільки вже за цих клятих політиків жаждущих влади та розпаливших громадянську віцну, не народиться дітей. Краіну знищують Путінські та обамівськи виродки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Холодний Яр 06.10.2014 22:14
"А коли реальний боєць перемагає на реальному окрузі – це говорить про свідомість нації, – переконаний народний депутат" - слова Бригинця. Можна сказати і так, а можна сказати і по-іншому: мафія безсмертна :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Виборець з хімселища 06.10.2014 22:10
В 2000 році Пет..нко балотувався до міської ради вперше. Тоді він показав свої підходи до виборів: возив людей на обіди до батька в ресторан, за день до виборів привіз польову кухню, варив кашу і наливав по 100 грам, грав духовий оркестр з похоронного бюро. Більш ганебної виборчої кампанії важко уявити. Батько прокрався на готелі "Росава" і турбазі "Придніпровська", син теж замішаний в темних дєлішках.Головна заслуга Пет..нка - він креатура Одарича, який ліпе з нього депутата. Черкасам такі "герої" нічого не дадуть :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Підмітив 06.10.2014 21:54
Фото якісні. Решта - традиційна агітація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 varvar 06.10.2014 21:51
Дайош вместо парлмента батальйон Азов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 Патріот 06.10.2014 20:38
Черкащіна поховала двох з батальону "Черкаси",сьогодні загинув ще один,уманчанин, батько двох дтей.Вчора підірвався на міні 23-ний солдат з Золотоноші.Ми знаємо що таке війна.Загинули наші прикордонники,з агинули хлопці з "Донбассу"і "Азову".Загинув Нацгвардієць і загинув захисник Донецького аеропорту.Скільки ще загинуло в різних частинах ЗСУ?Скільки в "Айдарі"?В Небесній Сотні теж є Черкащани.Невже ми обиремо Ригів?Невже пустимо Жуковську лобіювати Фірташа і Кремль?Невже зрадимо загиблих героїв Черкащіни?Невже зрадимо Україну?