реклама Делікат

Кандидат на посаду міського голови від «УКРОПу» закликає інших претендентів пройти перевірку на детекторі брехні ще до виборів.


– Шановні черкащани! Зовсім скоро, 25 жовтня, ми вибиратимемо міського голову Черкас, фактично прийматимемо на роботу керівника міста. Вкрай важливо, аби після нашого вибору в місті почалися серйозні реформи.  Але це буде неможливо без першого найважливішого кроку – подолання корупції. У більшості банків та великих підприємств при прийомі на роботу керівника вищої ланки обов’язковою умовою є проходження детектора брехні.  Адже власники цих установ зацікавлені, щоб їхні підлеглі працювали чесно, не залазили в кишеню роботодавцю, не брали участі в фінансових махінаціях.

Зміни в місті пропоную розпочати вже зараз, запровадивши цю процедуру для  претендентів на посаду міського голови. Всі кандидати в мери наголошують на важливості боротьби з корупцією.

Я особисто готовий пройти перевірку на детекторі.

Офіційно закликаю всіх кандидатів на посаду міського голови також публічно пройти перевірку на детекторі брехні. В першу чергу звертаюсь до чинного мера Черкас Сергія Одарича, секретаря Черкаської міськради Олександра Радуцького, колишнього заступника міського голови Черкас Павла Карася, колишнього голови Лисянської райдержадміністрації, депутата Черкаської обласної ради Анатолія Бондаренка – доведіть черкащанам, що протягом багатьох років, коли ви були у владі, ви не брали хабарі, не використовували своє службове становище у власних корисливих цілях. Що вам приховувати, якщо ваше сумління чисте? Я вважаю, що черкащани мають право знати, кого обирають.

*передвиборна агітація

реклама

Коментарі  

 
+4 #19 vog 08.10.2015 10:34
Людино добра, звідки ти взявся і що ти корисного зробив для Черкас??????? Треба було таким розумним бути до виборів. А не тепер вилізти невідомо звідки і умняки ліпити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 ХМ 07.10.2015 14:48
Цитую Олена 1:
Цитую Булатецький:
Хочу заробити грошей на підтримку нашого кандидата в мери Сергія Тищенка. Готовий робити ставки у розмірі 10 тис.$ проти кожного кандидата. Доведу, що найбільшими корупц**нерами є 1. Сергій Одарич 2. Анатолій Бондаренко 3. Андрій Бортник 4. Олександр Радуцький. 5. І причетний до корупції Павло Карась.
Публічно. На детекторі. Гроші наперед. ;-)

А доведіть це безкоштовно і у міліції. Виглядає наче інформацією торгуєте. Не патріотично.

це ж Булатецький , Олено... шум-гам а на ділі пшик...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 пильний громадянин 07.10.2015 13:01
Ну у сухому залишку вийшло, що по-суті адекватно відповісти на виклик виявилось слабо ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Олена 1 07.10.2015 10:42
Цитую Булатецький:
Хочу заробити грошей на підтримку нашого кандидата в мери Сергія Тищенка. Готовий робити ставки у розмірі 10 тис.$ проти кожного кандидата. Доведу, що найбільшими корупц**нерами є 1. Сергій Одарич 2. Анатолій Бондаренко 3. Андрій Бортник 4. Олександр Радуцький. 5. І причетний до корупції Павло Карась.
Публічно. На детекторі. Гроші наперед. ;-)

А доведіть це безкоштовно і у міліції. Виглядає наче інформацією торгуєте. Не патріотично.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Слабо ?... 07.10.2015 10:32
Цитую Булатецький:
Хочу заробити грошей на підтримку нашого кандидата в мери Сергія Тищенка. Готовий робити ставки у розмірі 10 тис.$ проти кожного кандидата. Доведу, що найбільшими корупц**нерами є 1. Сергій Одарич 2. Анатолій Бондаренко 3. Андрій Бортник 4. Олександр Радуцький. 5. І причетний до корупції Павло Карась.
Публічно. На детекторі. Гроші наперед. ;-)

Миколо Івановичучу, а сам ти готовый пройти через детектор брехні ?
Питання не скажу, а ставку оголоси сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 вовсеня 07.10.2015 09:00
Бортник, скільки грошей разом з Одаричем разд...рибанив, а тепер закидаєшь іншим про взятки? Хто зіпсував озеро в парку? забув під чию дуду пригаєш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Олена 07.10.2015 08:09
Цитую Хелп:
Доведи, шо ти не давав хабарі і не порушував закони!!!!! а потім вже кидай каміння якщо такий чесний та благородний...

Хелп,Вы возможно плохо прочитали его предложение или не вдумались в смысл написанного.Он как раз и предлагает начать с него-Бортника.А предложение отличное!Эту процедуру должны проходить все,кто претендует на тот или ной пост.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 ОСО 06.10.2015 22:00
РЕАЛЬНО - клоун! закат ЕГО ДВИГАЕТ КАК П...ХА! ДВУХ СЛОВ СВЯЗАТЬ НЕ МОЖЕТ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Булатецький 06.10.2015 20:24
Хочу заробити грошей на підтримку нашого кандидата в мери Сергія Тищенка. Готовий робити ставки у розмірі 10 тис.$ проти кожного кандидата. Доведу, що найбільшими корупц**нерами є 1. Сергій Одарич 2. Анатолій Бондаренко 3. Андрій Бортник 4. Олександр Радуцький. 5. І причетний до корупції Павло Карась.
Публічно. На детекторі. Гроші наперед. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 ЛВВ 06.10.2015 19:33
Підтримую.