реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вирішив порадитися з містянами щодо вартості проїзду в маршрутних автобусах. Про це він повідомив у своєму відеозверненні.

Бондаренко

– На сьогоднішній день виникла тимчасова відсутність пального на автозаправочних станціях у зв’язку з ракетним ударом по Кременчуцькому нафтопереробному заводу. Зрозуміло, що якщо бензин подорожчає удвічі, то виросте вартість проїзду. Й це вимушений крок. Міська влада не хоче його на себе брати, але змушена сьогодні йти назустріч перевізникам. Тож міська рада розпочинає процедуру підняття вартості проїзду винятково на розмір підняття вартості пального. Тож, друзі, вибачте, але, на жаль, маємо те, що маємо, – сказав Бондаренко.

Він також пояснив, що у квітні Черкаси недоотримали до міського бюджету понад 27 млн грн. У цілому надходження за місяць мали становити 286 млн грн, але надійшло 258 млн грн. З початку року загалом недоотримано 128 млн грн.

Крім того, міський голова повідомив, що ніч у Черкасах пройшла спокійно, незважаючи на повітряну тривогу.

Він також додав, що комунальні служби працюють у штатному режимі. Триває ліквідація ямковості на дорогах міста.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 іра 10.05.2022 14:55
А мер не хоче заборонити московську церкву в Черкасах і перенести свою повагу до неї до себе в хату????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 мери 09.05.2022 09:34
Хай валять у Росію” – мер Конотопа, який заборонив діяльність Московського патріархату у місті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Яків Миколайович 08.05.2022 07:54
Цитую Радистка:
Хай мер премію собі зменшить, Якщо не має коштів у міському бюджеті

Премії в десятки і сотні тисяч гривень на кожну чиновну мордяку, ще й під час війни - це наднахабство. Тут Ви праві. Особливо, враховуючи результати госпідарювання цих чиновників. Тут треба виходити до міськради і брати за барки дутапетів, що такі премії встановили.
Але навіть повна відміна премій не дасть коштів на компенсації перевізникам.які б дозволили зберегти тариф. Не може бути тариф при вартості палива 50 гривень таким же, як при вартості палива 30 гривень. А палива дешевше 50 точно не буде вже за кілька тижнів. А якщо нардепи ще й податки на паливо навісять, як збираються - то буде й до 70-80 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Тобто 07.05.2022 22:11
Цитую Яків Миколайович:
Шановні черкащани! Не думав, що заступатимусь колись за Бондаренка - але ж змушуєте!
Зараз нема вибору: їздити по 7 чи дорожче. Вибір: їздити дорожче чи ходити пішки. Ніякий дурень собі в збиток вас катати не буде. І коли дорожчає паливо - дорожчають і транспортні послуги. А в міському бюджеті нема коштів, щоб коменсувати перевізникам збитки.
Інша справа, що процес розрахунку тарифа має бути максимально прозорим, щоб кожен міг перевірити і переконатися: нема там корупуції, перевізники лише забезпечують покриття своїх витрат.
на зарплату меру є гроші,а на інші потреби не вистачає.Значить потрібно ,щоб отакі одобрямс платили за проїзд ціну мера,а інші по старому,так буде справедливо,дум аю Яків Миколайович піддержить цю ідею,а заодно напише своє прізвище,місто повинно зноти своїх героїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Радистка 07.05.2022 20:17
Хай мер премію собі зменшить, Якщо не має коштів у міському бюджеті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 Яків Миколайович 07.05.2022 11:29
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Зінченко 07.05.2022 09:14
Цитую Алла:
Вобщето во время военного положения запрещенно поднимать ценны!

а як же назвати те, що робиться в магазинах, а особливо в аптеках??? та й на базарі теж........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Cuba 07.05.2022 01:10
9грн. Дорого!?
А 60грн. за 1л.дизтоплива...ь?
Давай на троллейбусе-шара;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 ЮЗР 06.05.2022 16:57
Тот Олень и 20грн скажет мало 8) Где Мерсы с 22го маршрута?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Оксана 06.05.2022 12:51
Кому війна, а кому і мати рідна! На ... такий мер, якщо він даже з перевозчиками не може домовитися!