Як і слід було очікувати, черкаські бютівці не погоджуються з діями Черкаської міської виборчої комісії. Нагадаємо, через судовий процес не можна було визначити переможця по округу №18 міста Черкаси. Однак, як повідомляв «Прочерку» голова Черкаської МВК Микола Кудрявцев, члени комісії перерахували голоси на декількох дільницях, після чого назвали переможця по округу. Ним став Ігор Калашник (від СПУ).

У свою чергу, бютівці здивовані такими діями комісії. Як повідомив «Прочерку» керівник Черкаського міського виборчого штабу «ВО «Батьківщина» Микола Добровольський, перерахунок бюлетенів, на його думку, відбувся з порушеннями і ніхто з бютівців не був запрошений на процес перерахунку.

– Після виборів пройшло вже багато часу. Бюлетені зберігалися в неналежному стані, бо половина з них були порваними. А з такими неналежними умовами зберігання робити перерахунок неможливо. Незрозуміло і те, як обиралися дільниці, на яких проводили перерахунок. Тож ми подаватимемо скаргу на дії комісії в Київський апеляційний суд, – каже Микола Добровольський. – Крім того, незрозумілим є поспіх комісії перерахувати голоси. Адже судовий процес щодо результатів виборів по округу не закінчився.

За словами пана Миколи, ніхто з бютівців не був присутній на перерахунку голосів у виборчій комісії, оскільки їм не повідомили про це.

– Зрозуміло, що ні регіоналам, ні вільним демократам не хочеться, щоб у міську раду проходив ще один бютівець. А представників нашої політичної сили, за всіма розкладами, повинно було бути більше, ніж їхніх депутатів! Комісія ж своїми рішеннями «вибиває» нас з міськради. Що ж до переголосування по округах №10 і №12 міста Черкаси, то ми плануємо перемогти в обох округах. У першому випадку маємо сильного кандидата Юрія Бучовського, а по округу №12 від нас балотується Михайло Сірик.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Степаныч 16.11.2010 11:26
Владимир, так вы определитесь! То вы говорите, что ничего не изменится, даже если их на вилах выносить из кабиенетов, то спрашиваете, может резать пастухов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Владимир 16.11.2010 00:21
Меля, Бакашев, Калашник. Чужие, свои. Вам не смешно. Да те же самые, точно такие же. Думаете, кто-то из них будет переживать за нас больше других. У них у всех одна цель. Занять место пастуха и стрич баранов. С максимальной для себя выгодой. Мы можем ругать их или хвалить. Им пофиг наше мычание. Мы живем в разных мирах. Им даже не нужны теперь наши голоса на выборах. Мы никого не выбираем. Это их игры, мы в них не участвуем. Бараны не могут решать кому быть пастухом. Ничего не изменится даже если их на вилах выносить из кабинетов. Их место займут новые бараны, самые подлые и непорядочные, которые станут пастухами. Закон природы. Вопрос. Что делать? Резать пастухов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Степаныч 15.11.2010 14:29
Кто-то здесь же, ранее рассказывал, как Меля был на прямом эфире кажется "Роси". И позвонил зритель с вопросом: "Что делает этот товарищ в прямом эфире, который пару слов связать не может?". Так Меля начал быковать, порывался всё узнать "кто такой, откуда?"
Выставление таких "товарищей" с темным прошлым в партийные списки (равно как и по мажоритарке) - это неуважение к избирателям, неразборчивая кадровая политика на местах. И обязанность журналистов - открыть глаза людям. У ПР таких *** - наибольшее кол-во.
Кстати, в БЮТ на прошлых выборах по Житомиру шел бандюк "Масква". Дело получило широкую огласку, и его быстренько убрали из списка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 юля 13.11.2010 20:55
Цитую Лмила:
А можливо одним махом закрити кормушку і Мелі і Калашникову і Бакашеву? Чому в депутати не йдуть нормальні, для яких важлива не кормушка і інтереси виборців? І де таких взяти?


Ну думаю, що Ви найближчі до істини тут. Так як і Меля і Калашнік вже себе показували раніше, так як були при владі в депутатах ходили ж... тепер знову рвуться до того ж коритьця. Ну а нарахунок Бакашева - не знаю, та і відповідальност і за чесність когось брати ніхто не взмозі. подивіться скільки тушок лише у ВР за остьанній час!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Лмила 12.11.2010 21:49
А можливо одним махом закрити кормушку і Мелі і Калашникову і Бакашеву? Чому в депутати не йдуть нормальні, для яких важлива не кормушка і інтереси виборців? І де таких взяти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Alexandr 2 12.11.2010 20:50
Не судимий не бандит не рэкетир. Бакашев. Не смешите. Вы с какого города. Бакашев Баймурза чеченец яркий представитель чеченского криминалитета в Черкассах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 юля 12.11.2010 20:07
Цитую Член комиссии:
Не притягивайте доводы за уши. Фальсификация была. Голова комиссии на 34-й школе внаглую откладывала бюллетени какие не попадя в купку Бакашева. И заявил о фальсификации даже не штаб Калашника, а член комиссии от одной из партий, не СПУ.

Так чому ж не відкрито кримінальної справи на цього члена ДВК ? Та і на всих тих що займалися підтасовкою ? То кому ж це все таки вигідно ? Вам ? Тим хто з допомогою таких підтасованих фактів робить перерахунок на користь друзів Одарича ? ... соціалісти провірені працювали з Олеговичем, тож хай будуть вони ? Чому такий перерахунок нічого не дав по скарзі Калашникова, якого представляв Радуцький при підрахунку голосів 4 листопада на 80-й дільниці ? А тепер раптом через дві неділі на 119 вже дав факт вкидання бюлетнів, чого ж той член ДВК дві неділі мовчав ? Чого ?....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Член комиссии 12.11.2010 17:38
Не притягивайте доводы за уши. Фальсификация была. Голова комиссии на 34-й школе внаглую откладывала бюллетени какие не попадя в купку Бакашева. И заявил о фальсификации даже не штаб Калашника, а член комиссии от одной из партий, не СПУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 юля 12.11.2010 17:24
Цитую Черкасщанин:
И я за Мелю. Потому что свой, а Бакашев - приезжий. И вообще, за какие шиши, вернее за сколько, в Батькивщину на віборі попал. Меля пришел в Региони, когда все боялись туда идти. А за Батькивщину пол Черкас. И что не нашлось никого достойнее Бакашева?!.

Маленька довідочка. Бакашев член партії Батьківщина з 2004 року. Не судимий, не бандит, не рекитер, активний учасник помаранчевої революції, допомагав на виборах Президента України в 2010 році, палкий прихильник Тимошенко. В іншій партії ніколи не був. І до речі він не проти Вашого Мелі ( клікушка як знаєте така в певних колах), а против Калашнікова, який зубами ціпляється за корито міськради. А щодо тих бюлетнів, що перераховують зараз то прийдіть та лише подивіться на стан тих коробок в яких ті бюлетні зберігаються, порвані потріпані пошарпані... , скільки хоч туди ложи та скільки хоч від тіля бери, ... як Олегович накаже так і зроблять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Черкасщанин 12.11.2010 16:32
И я за Мелю. Потому что свой, а Бакашев - приезжий. И вообще, за какие шиши, вернее за сколько, в Батькивщину на віборі попал. Меля пришел в Региони, когда все боялись туда идти. А за Батькивщину пол Черкас. И что не нашлось никого достойнее Бакашева?!.