реклама

реклама

Ярослав Кривошия, студента Черкаського державного бізнес-коледжу, вступив на навчання до Оксфордського університету Брукса.

1666000108-926

Про це повідомляють у бізнес-коледжі.

Наразі Ярослав навчається на 4 курсі бізнес-коледжу та опановує спеціальність «Інженерія програмного забезпечення». У Оксфорді студент обрав курс «Мистецтво, гуманітарні науки та право» (Art, Humanities and Law), на якому буде детально вивчати юриспруденцію. В Оксфордському університеті Брукса на даний час навчається близько 13 тисяч студентів з усього світу. Навчатиметься Ярослав там 4 роки.

Зважаючи на теперішню ситуацію, українцям надали такі ж можливості навчання, як і британцям: однакова вартість надання освітніх послуг, можливість отримати кредит на навчання чи проживання, а також отримувати стипендію.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Лівша 20.10.2022 00:23
Цитую Pravda:
Це дуже добре що наші діти навчаються в університетах Європи і США. Там панує ліво-ліберальних дух, адже саме в цих країнах виник рух нових лівих, Франкфуртська школа, в США працювали відомі неомаоксисти Еріх Фром, Герберт Маркузе, в Канаді відомий антифашистський історик Джон Пол Химка. Україні потрібен як повітря дух Антифа.

Там і на дорогах лівосторонній рух.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 СОЛДАТ 19.10.2022 21:02
Цитую ??????????:
Цитую СОЛДАТ:
Ты в лучшем случае являешься носителем глистов как и все твои соплеменники

Цитую СОЛДАТ:
І чого розмовляєш мовою нашого ворога, зуби жмуть?

:lol: :lol: :lol:

Ну і чого ти рота роззявив наче тобі піцьком по губах поводили? ;-) З ворогом я зазвичай розмовляю на його мові.Можеш навіть вважати це честю для себе.Тебе давненько не було, хворів чи в тюрмі сидів? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #8 ?????????? 19.10.2022 17:37
Цитую СОЛДАТ:
Ты в лучшем случае являешься носителем глистов как и все твои соплеменники

Цитую СОЛДАТ:
І чого розмовляєш мовою нашого ворога, зуби жмуть?

:lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 СОЛДАТ 19.10.2022 16:53
Цитую ?????????:
Цитую СОЛДАТ:
Ти взагалі розумієш різницю між коледжем і університетом? :lol: І чого розмовляєш мовою нашого ворога, зуби жмуть? :lol:

РозумЫю. В английском языке между "college" и "university" нет никакой разницы - это уже XXLы придумали "колледжами" бывшие техникумы и ПТУ называть. А факт есть факт: парень учился в бизнес-колледже на программиста - теперь переучивается в Англии на юриста: какую пользу при этом принесло парню образование в бизнес-коледже и почему бизнес-колледж гордится тем, что их выпускнику приходится переучиваться непонятно.
По-русски пишу, потому что я носитель высокой городской культуры, белая косточка так сказать. :P :P :P

Ты в лучшем случае являешься носителем глистов как и все твои соплеменники :lol:
Надеюсь, хоть между юристом и программистом разницу улавливаешь? Или ты тупая "белая косточка"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Знаю точно 19.10.2022 16:31
Цитую ?????????:
Цитую СОЛДАТ:

Ср..ка ти, а не косточка... Є таке гарне українське слово. Носитель воно... отого що в тій...є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #5 ????????? 19.10.2022 15:01
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 СОЛДАТ 19.10.2022 13:37
Цитую Pravda:
Це дуже добре що наші діти навчаються в університетах Європи і США. Там панує ліво-ліберальних дух, адже саме в цих країнах виник рух нових лівих, Франкфуртська школа, в США працювали відомі неомаоксисти Еріх Фром, Герберт Маркузе, в Канаді відомий антифашистський історик Джон Пол Химка. Україні потрібен як повітря дух Антифа.

Так званий рух "антифа" вигадали в радянському КДБ.Так само як і створили ісламський тероризм.Після того як не стане росіі все це зникне само по собі. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #3 Pravda 19.10.2022 10:46
Це дуже добре що наші діти навчаються в університетах Європи і США. Там панує ліво-ліберальних дух, адже саме в цих країнах виник рух нових лівих, Франкфуртська школа, в США працювали відомі неомаоксисти Еріх Фром, Герберт Маркузе, в Канаді відомий антифашистський історик Джон Пол Химка. Україні потрібен як повітря дух Антифа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 СОЛДАТ 18.10.2022 18:58
Цитую ??????????:
Т.е. человек после образования, которое он получил в бизнес-колледже, вынужден доучиваться/переучиваться в другом учебном заведении, но при этом сам бизнес-колледж распирает гордость от этой ситуации. :sigh: :eek: :-? :o :sad:

Ти взагалі розумієш різницю між коледжем і університетом? :lol: І чого розмовляєш мовою нашого ворога, зуби жмуть? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #1 ?????????? 18.10.2022 14:08
Т.е. человек после образования, которое он получил в бизнес-колледже, вынужден доучиваться/переучиваться в другом учебном заведении, но при этом сам бизнес-колледж распирает гордость от этой ситуации. :sigh: :eek: :-? :o :sad: