реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич не пригадує такої недбалої виборчої кампанії, як нинішня. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання «Прочерку».

Фото зі сторінки Фейсбуку Сергія Одарича

Фото зі сторінки Фейсбуку Сергія Одарича


– Результати нинішніх виборів однозначно можуть бути несподіваними. Я вам скажу своє враження від виборчої кампанії не як міського голови, а як людини, яка 23 роки бере участь у виборчих кампаніях. За великих рахунком такої недбалої виборчої кампанії я не пригадую. Я ніколи не бачив, щоб настільки без творчості, настільки безсистемно більшість кандидатів підходили до організації кампанії, – покритикував кандидатів Сергій Одарич. – Я інколи жартую у своєму колі, коли ми обговорюємо виборчу кампанію: якби я висунув десь свою собачку Флорі в кандидати і зайнявся її виборчою кампанією, однозначно вона б перемогла.

За словами мера, нині у всіх абсолютно кандидатів слабка організація (очевидно, у штабах – ред.).

– Дві третини кандидатів взагалі ніякої піар-кампанії не ведуть. Зареєструвалися, я взагалі не розумію для чого, тому що активності немає ніде. Ні у дворах, ні на телебаченні, ні в газетах, ні навіть на стовпах… Не зрозуміло для чого ця присутність? – дивувався Сергій Одарич.

Разом з тим, він прогнозує, що ніч виборів у Черкасах буде спокійною. Мовляв, для цього достатньо мобілізовані команди основних кандидатів по всіх округах, нормальні сформовані виборчі комісії, вони достатньо наповнені офіційними спостерігачами. У тому числі багато перебуває у Черкасах міжнародних спостерігачів.

– Мені здається, що процес голосування та підрахунку голосів має пройти без якихось ексцесів, – сказав Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #27 Ж. 30.10.2012 01:01
Якщо я не виграю ці вибори, при тому що саме ви займалися моєю компанією, то як мені розуміти поразку? Ябо я гірша за вашого собаку, або ви занадто багато на себе берете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #26 Обізнана 25.10.2012 09:12
Цитую Черкащанин:
Перебор, Сергіє Олеговичу! Думаєте, Ви цим продемонструвал и зверхність над кандидатами до ВР? Та ні, ви плюнули у бік кожного виборця. У перекладі ваші слова звучать як "впарив би цьому бидлу і собачку на царя, якби захотів". Нагадує радісний вереск регіонала після мовного закону - "Ми іх развєлі, как катят!" В часи Помаранчевої революції ви були іншим. Шкода, що змінилися не в кращий бік.Як то кажуть, з ким поведешся...

Сергей Олегович, значит "каманда вильных дэмократив", которых вы так тащили в горсовет - тоже ваши собачки? :D :D Да, что-то в этом есть, особенно когда посмотришь на некоторых представителей... 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 ХА-ХА 24.10.2012 21:52
А на фото собачка умнее и поряднее хазяина. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Сергій з Кривалівки 24.10.2012 21:46
Віолетто, може й не орігинально, зате актуально!.... Ви, мабуть, теж з цього корита сьорбаєте?....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #23 NEBAD 24.10.2012 17:48
" Думаєте, Ви цим продемонструвал и зверхність над кандидатами до ВР? Та ні, ви плюнули у бік кожного виборця. У перекладі ваші слова звучать як "впарив би цьому бидлу і собачку на царя, якби захотів". " - Я думаю, кожен свідомий черкасець під цим поставив би підпис. Підтримую. Побачила в колонці новин цей заголовок і в черговий раз ( за роки правління Одарича не раз переконувалася, що ця людина з презирством ставиться до тих, від кого повністю залежить, хоч сам себе вважає за царька) стало образливо за людей, які продовжують працювати не стільки на благо рідного міста, скільки на благо таких ось правителів (адже в підсумку, вони розпоряджаються бюджетом, а наскільки бездарно -для інших, не для себе- ми вже мали змогу переконатися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #22 Віолета 24.10.2012 14:52
Цитую Сергій з Кривалівки:
А що... За київські шекелі Бродського проведуть у парламент і цю алабаїху!...


А у вас щось скрізь, де не глянь, київські шекелі вилазять)))) не оригінально, придумайте новий афористичний вираз, може толку у коментах додасться :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 Ню-ню 23.10.2012 21:46
Пане Олеже! А ми подивимся по ................Пройде - значить і Флорі змогла б ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #20 Оксана Колісник 23.10.2012 17:45
Цитую Черкащанин:
Перебор, Сергіє Олеговичу! Думаєте, Ви цим продемонструвал и зверхність над кандидатами до ВР? Та ні, ви плюнули у бік кожного виборця. У перекладі ваші слова звучать як "впарив би цьому бидлу і собачку на царя, якби захотів". Нагадує радісний вереск регіонала після мовного закону - "Ми іх развєлі, как катят!" В часи Помаранчевої революції ви були іншим. Шкода, що змінилися не в кращий бік.Як то кажуть, з ким поведешся...
Люди після 8 років не міняються. А проявляються. В залежності від обставин та роботи над собою. Комусь вдається своїх "чортів" тримати під замком. А тут конкретно поперло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #19 Черкащанин 23.10.2012 17:04
Перебор, Сергіє Олеговичу! Думаєте, Ви цим продемонструвал и зверхність над кандидатами до ВР? Та ні, ви плюнули у бік кожного виборця. У перекладі ваші слова звучать як "впарив би цьому бидлу і собачку на царя, якби захотів". Нагадує радісний вереск регіонала після мовного закону - "Ми іх развєлі, как катят!" В часи Помаранчевої революції ви були іншим. Шкода, що змінилися не в кращий бік.Як то кажуть, з ким поведешся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Сергій з Кривалівки 23.10.2012 16:08
А що... За київські шекелі Бродського проведуть у парламент і цю алабаїху!...