Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про звернення Центральної виборчої комісії з приводу виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197 і 223". Про це йдеться на офіційному веб-сайті ВРУ.



Згідно із документом, "у зв'язку із неможливістю встановлення Центральною виборчою комісією в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197 і 223 результатів виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року" Верховна Рада України рекомендувала Центральній виборчій комісії:

призначити відповідно до частини другої статті 104 Закону України "Про вибори народних депутатів України" повторні  вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197 і 223 та забезпечити їх проведення згідно з названим законом;

визначити у встановленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення повторних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197 і 223.

Постанова також містить рекомендацію Кабінету Міністрів України: в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення у встановленому порядку фінансування повторних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197 і 223.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 Ужасть 07.11.2012 13:11
Цитую Полишинель:
Сегодня Батьктвщина отстояла 216 округ, где победила Ляпина, на 223 фальсификация: при пересчете 300 бюллетней на одном участке испорчены. Это невозможно, потому что на этом округе среднее число недействиетельн ых бюллетней порядка 30---40. Чисто математически, получить такое отклонение от среднего значения ---фантастически маловероятно!!! Это явное свидетельство фальсификаций!! !

Напомните, это не та Ляпина что была активным штыком НУНСА и еще активней критиковала Ю.Тимошенко??? А теперь пока Тимошенко в тюрьме ее противники и критиканы Яценюк (Фронт Змин), Ляпина, Кириленко (НУНС) голосовавшие сами и призывавшие других голосовать проти нее на последних выборах Президента Украины теперь оказывается уже активные члены партии "Батькивщины" той же Тимошенко? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Вася 07.11.2012 10:16
Цитую Виборець:
Все рівно і Булатецький і Даценко будуть в парламенті. Це люди високої моралі та інтелекту і їм керувати державою. Це політики сучасної формації, за ними майбутнє України і кожного з нас.

Особенно Булатецкий человек высокой морали, не смешите народ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Смайл 07.11.2012 09:56
Цитую Виборець:
Все рівно і Булатецький і Даценко будуть в парламенті. Це люди високої моралі та інтелекту і їм керувати державою. Це політики сучасної формації, за ними майбутнє України і кожного з нас.

Давайте - мухи и котлеты по отдельности.В парламенте будут, заслужили. Остальное ничего кроме хохота не вызывает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 проснулися 07.11.2012 02:03
тіки бабло з бюджета...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Полишинель 07.11.2012 01:24
Сегодня Батьктвщина отстояла 216 округ, где победила Ляпина, на 223 фальсификация: при пересчете 300 бюллетней на одном участке испорчены. Это невозможно, потому что на этом округе среднее число недействиетельн ых бюллетней порядка 30---40. Чисто математически, получить такое отклонение от среднего значения ---фантастически маловероятно!!! Это явное свидетельство фальсификаций!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Нетолерантний 07.11.2012 00:13
Для "Свободи" всі оруги, де є українці - рідні. В тому числі і закордонний. І на 223, і на 194 та 197, як і на інших "проблемних" округах свободівці днюють і ночують. Тому не варто робити такі тонкі закиди. На 223 ще нічого не завершилось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Виборець 06.11.2012 19:22
Все рівно і Булатецький і Даценко будуть в парламенті. Це люди високої моралі та інтелекту і їм керувати державою. Це політики сучасної формації, за ними майбутнє України і кожного з нас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Полишинель 06.11.2012 19:01
Цитую Дніпро:
Між іншим. "Свобода" на мажоритарках своїх кандидатів відстояла. А "Батьівщина" - ні. Бо там треба бійці, а тут треба завести фінанси партії. Через нових кандидатів від опозиції.


К сожалению нет, родной 223 округ Свобода не отстояла. Очень обидно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Ужасть 06.11.2012 18:55
Цитую Аналітик:
"визначити у встановленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення повторних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197 і 223".

А це могли бути нові дороги, компьютери в сільську школу, освітлення вулиць, нові дитячі майданчики -- та що завгодно, але однозначно корисніше за Булатецького, чи Даценка в Парламенті. Тут хтось згадував притчу про Соломона та двох матерів -- ця ситуація наглядно показує: не за Україну борються, а за себе, за мандати...


Это не главное...главное найти новую бабу Параску...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Дніпро 06.11.2012 18:27
Між іншим. "Свобода" на мажоритарках своїх кандидатів відстояла. А "Батьівщина" - ні. Бо там треба бійці, а тут треба завести фінанси партії. Через нових кандидатів від опозиції.