реклама

реклама

Творча інтелігенція Черкас і колектив обласної філармонії протестують проти можливої зміни керівника філармонії Олександра Дяченка на екс-начальника обласного управління культури Василя Марштупу. Відповідні звернення за підписом більше сотні осіб передані в облдержадміністрацію.

 

Обидва майже ідентичні звернення з більш як сотнею підписів направлені в ОДА

Обидва майже ідентичні звернення з більш як сотнею підписів направлені в ОДА


Зазначимо, що чутки про зміну керівника філармонії нещодавно поширилися містом. Йшлося про це й у публікація деяких місцевих ЗМІ.

Відповідно, нещодавно на прес-конференції голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба журналісти поцікавилися в губернатора чи дійсно в керівництва області є бажання змінити Дяченка на Марштупу?

– Ви знаєте, я інколи читаю подібну інформацію і думаю, навіщо це роблю. Бо це далеко від правди. Ви подивіться, кого призначає голова облдержадміністрації? До призначення директора обласної філармонії він не має відношення! – зазначив Сергій Тулуб. – От коли це питання буде розглядатися на сесії обласної ради, я, як депутат, як член найбільшої фракції в облраді (фракції Партії регіонів – ред.) розглядатиму це питання! І тоді я скажу свою думку. Все в компетенції обласної ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #33 небайдужа 17.11.2012 22:06
Кадрово-творче питання вирішено знаменито!! Приклад гідний наслідування!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #32 Оксана Колісник 16.11.2012 21:57
А ось ще приклад спільних дій працівників культури http://life.pravda.com.ua/culture/2012/11/16/115796/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #31 Оксана Колісник 15.11.2012 20:48
Ось приклад цивілізованого ставлення до мистецького життя та його діячів. Філармонія в Лодзі запрошує всіх охочіх до обговорення нового бачення роботи закладу: http://filharmoniaodkuchni.pl/?p=330#more-330 Прочитати буде неважко. Чому б і нам це не обговорювати з приводу проблеми нового керівництва нашої "філари"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #30 Оксана Колісник 15.11.2012 20:23
Цитую Ми з мамою естети:
Оксані Колісник(28)Яки й конкурс! Це в нормальній країні було б так...У філармонії буде початок їхнього кінця.
І все ж! Я думаю, що колектив філармонії мав би вимагати конкурсу на посаду директора. Положення про конкурс має бути погоджене депутатською профільною комісією, галузевим управлінням та профкокмом, як повноважним представником трудового колективу, або ж радою трудового колективу. Має бути сформована наглядова рада конкурсу... Все це - публічно, під телекамери, щоб ні у кого сумнівів не лишалося6 що та як.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #29 Ми з мамою естети 15.11.2012 11:09
Оксані Колісник(28)Яки й конкурс! Це в нормальній країні було б так. Там уже фінпровірка "з пристрастієм" триває, бо Дяченко відмовився писати заяву, як того в лоб вимагав Черняк, а через Черняка- Тулуб.А,між іншим, у Петраускаса,об якого "очільник" зламав зуби, була джентельменська угода: я йду, але залишаю кабінет тільки Дяченку,мол-єдиний, кому не страшно поручити.Отакі "джентельмени" донецькі.І ще один прикол - спочатку Марштупу мостили замість Осипова у драмтеатр, та обд*лались. Карочє, чуваку під з** крісло треба, а яке-поф**. Недалекі в нас бугри, якщо думають, що ніхто нічого не знає.У філармонії буде початок їхнього кінця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Оксана Колісник 15.11.2012 02:19
Цитую Анет:
что бы там не говорили про Дяченка, но Марштупу в филармонию нельзя! он же полный ноль во всем, чтобы не сказать грубее - как в музыке, так и вообще в делах управления. а если кандидатуру назначает губернатор, то человеческие и профессиональны е качества назначаемого ни при чем. роль играют совсем другие моменты. господи, помоги филармонии и ее коллективу!
Потрібен конкурс! Тільки таким чином можна визначитися з керівником.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 Анет 14.11.2012 03:05
что бы там не говорили про Дяченка, но Марштупу в филармонию нельзя! он же полный ноль во всем, чтобы не сказать грубее - как в музыке, так и вообще в делах управления. а если кандидатуру назначает губернатор, то человеческие и профессиональны е качества назначаемого ни при чем. роль играют совсем другие моменты. господи, помоги филармонии и ее коллективу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #26 Бронепоезд 12.11.2012 21:10
Цитую Небайдужа:
Думаю, незайве уточнити, що в сумі під обома зверненнями підписів БЛИЗЬКО 350, сама ставила підпис

Цитую Меланія:
Ставити підписи на підтримку в.о.директора О.Дяченка ніхто нікого не силував...

Интересный факт: если, судя по этим листам, за Дяченка О.Н. прямо таки вся филармония, то почему подписи собирали его жена и ведущая симфонического оркестра. Где же представители всех коллективов. Ведь во-первых кроме оркестра есть ещё коллективы, а во-вторых, он что кроме этих двух дам никому и не нужен? А подписи, люди, вы что не знаете как делаются такие листы? Ну, попробуй не подпишись. У нас народ правду не любит, особенно начальство. Если бы хотел работать,то делом бы занимался,а не "плакался" бы - пожалейте его. А то со стороны так и выглядит. Кто работал, тот и работает, а бедный Дяченко - жертва системы. Так не бывает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #25 Валентина 12.11.2012 20:32
Люди добрі, про що ви говорите? Мова йде не про особисті якості людини, а про елементарну відповідність займаній посаді. Дяченко диригент і не більше. І не забувайте, хто про Петраускаса писав(що Дяченко був у його тіні і т. д.), що він його ставленик. Так що не треба бурхливих і беззмістовних емоцій. А достойні кандидатури на цю посаду дійсно є(не обов'язково Марштупа В.В.), і на Дяченкові світ клином не зійшовся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #24 Меланія 12.11.2012 19:09
По порядку; Ставити підписи на підтримку в.о.директора О.Дяченка ніхто нікого не силував, хто не хотів, той не підписував. А Ви, перш ніж обливати брудом свого колегу, написали б своє прізвище, хоч для працівників філармонії воно відоме... рветесь до влади... А О.Дяченко зараз в такій ситуації, як прокурор м.Одеси в кінофільмі "Одеса-мама" Рекомендую - подивитись і все буде зрозуміло.!А О. Дяченку нехай допоможе Господь! Є таке прислівья " Від людей сховаєшся, а від Бога - ніколи" Господь Вам, працівнику філармонії - суддя... Дзустрічі в нашому закладі Я вас знаю, анонімний писако, і не тільки Я...а і Дяченко