реклама

реклама

Рішенням Вченої ради Черкаського державного технологічного університету від 16 жовтня 2023 року міському голові Черкас Анатолію Бондаренку присвоєно почесне звання «Почесний професор Черкаського державного технологічного університету».

9f92f4cdce433976608938b4a49e1adc_XL

Під час засідання Вченої ради ЧДТУ ректор університету Олег Григор вручив Анатолію Бондаренку Диплом почесного професора університету та професорську мантію.

Анатолій Бондаренко є успішним випускником Черкаського державного технологічного університету. У 2005 році він  закінчив факультет економіки та управління за спеціальністю «Економіка підприємства». На сьогодні є відомим українським політиком, управлінцем, має великий досвід роботи в місцевому самоврядуванні.

Двічі обирався Черкаським міським головою – за результатами виборів у 2015 та 2020 роках. Очолює Черкаське регіональне відділення Асоціації міст України. Тричі ставав депутатом Черкаської обласної ради. Під час Революції Гідності був одним із лідерів місцевого Майдану.

За часи його мерства Черкаси змінюються на краще й за версією багатьох видань (наприклад, журналу «Фокус») місто визнають одним з найкомфортніших міст в Україні. У ньому відремонтували рекордну кількість доріг, облаштували нові комунальні пляжі, суттєво оновили освітню й медичну інфраструктуру (подекуди – вперше за багато років), придбали сучасне та якісне діагностичне й лікувальне обладнання, яке може конкурувати з обладнанням приватних клінік, запровадили низку соціальних ініціатив.

Про це повідомляє сайт ЧДТУ.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Орест 19.10.2023 11:05
Отак!!! Бондарян купив усі дипломи, жодного дня не вчився на стаціонарі і вже проффесор :o дивуюсь ЧДТУ- УНІВЕРСИТЕТ опустився нижче плінтуса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 ПроФФесор Янукович 18.10.2023 23:39
Меня уже давно нет, а дело мое живет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 не просто так 18.10.2023 21:03
Бондаренко отримав, а ЧДТУ втратив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Петро 18.10.2023 19:51
Ну,нє,граждАнє, я вас нє понімаю... Ви ж уявіть собі:настане час і пан професор залишить мерське крісло. І шо - металолом збирати? Дзуськи! Пан професор розпочне свою наукову кар`єру! І враз ЧДТУ перетвориться,н у, як мінімум, на суперника якогось Гарварда чи Массачусетськог о технологічного інституту! На лекції пана Бондаренка з усього світу будуть приїздити всякі економічні світила... Студенти з усіх континентів будуть валом валити в ЧДТУ! Відкриється аеропорт,прямо з Лондону і Пекіна в Черкаси прокладуть залізницю! Навкруг ЧДТУ буде побудоване студентське містечко на декілька сот тисяч студентів! Черкаси поступово перетворяться на всесвітню наукову столицю! Нобелівську премію переіменують в Бондаренківську ! Уявили? Ото ж бо! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 1 18.10.2023 14:15
Цитую 1:
Пора уже ставить памятник.

Який?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Лисянка 18.10.2023 12:30
Вєсєлітся і лікуєт вєсь народ! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Світлана 17.10.2023 21:37
Проффесор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Брежнєв 17.10.2023 19:36
Ще є куди рости: почесний академік архітектури (якщо савін не обскакає),почес ний лікар, заслужений інспектор блгоустрою і т.п.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Містянин 17.10.2023 18:36
Дядя Толік Бездаренко має уже різних видів регалій більше, ніж совєтскі правителі разом взяті за століття!! Честь і слава дяді Толіку!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #3 Гриша 17.10.2023 17:56
Мда, це що виходить, докторську захистив? А кандидатом не був? Тоді це ряжений - весільний єнєрал! :lol: :lol: :lol: