Кам’янська організація «Батьківщини» висунула свого кандидата на посаду міського голови містечка. Партійці хочуть бачити у кріслі мера Олександра Нечиталюка, пише сайт «Про головне».

Сайт також подає біографію кандидата: Нечиталюк Олександр Васильович народився 07 червня 1977 року в м. Кам’янка. Українець. Навчався у кам’янській середній школі 1-2 ст. № 3. Після закінчення 9 класів у 1992 році продовжив навчання у Кам’янській середній школі 1-3 ст.№2, яку закінчив у 1994 році. Цього ж року вступив до Черкаського банківського коледжу, який закінчив у 1996 році та одразу вступив до лав збройних сил України. По закінченню військової служби пішов працювати менеджером у ТОВ «Ермій», де згодом був переведений на посаду заступника директора. Звільнившись за згодою сторін у 2005 році, з червня 2006 року пішов працювати у ТОВ «Галукс» менеджером відділу ЗЕД. У вересні 2012 року перевівся працювати у ТОВ « Вудвіндор» заступником директора, де працює на даний час.

Партійний, член партії ВО «Батьківщина» з 2001 року.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Член ВО Батьківщина 11.12.2012 20:49
Цитую Крук:
А як же балачки про спвпрацю з "Ударом"?!
Вони ж вже анонсували участь свого кандидата.
Чи, як і на мажоритарних округах - так співпрацювали один з одним, що майже скрізь результатом "підної співпраці" стало укріплення ПР у Верховній Раді.

Единий кандидат від ОПОЗИЦІЇ Олександр Нечиталюк(виріш ено в Киеві)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Член ВО Батьківщина 11.12.2012 20:44
Цитую Олекса:
Гіршої кандидатури годі і шукати.. *************** *************** **... :sad: ганьба такій горе-опозиції!

Ганьба людям які таке пишуть про гідну ЛЮДИНУ! Вперед САША!!!!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Олекса 05.12.2012 10:54
Гіршої кандидатури годі і шукати.. *************** *************** **... :sad: ганьба такій горе-опозиції!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Делишки... 23.11.2012 16:06
Хужого кандидата відшукати не можна було...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 О.ЧУПРИНА 23.11.2012 16:02
А при чому тут партії взагалі? Жителі Кам"янки без підказок розберуться і вирішать свої кадрові проблеми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Де правда? 23.11.2012 14:11
Партия "Всеукраинское объединение "Батьківщина" создана 9 июля 1999 года. На втором партсъезде в декабре того же года главой ВО "Батьківщина" была избрана Юлия Тимошенко, которая до этого занимала пост зампредседателя партии Павла Лазаренко "Громада". Бывшие члены партии опального экс-премьера составили костяк новой политической силы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Де правда? 23.11.2012 14:10
Мабуть Дзвін Монетний та Шелест Купюрний стали постійними членами БЮТ. На сайтах та в документах міської ради позапартійний. А нехай члени партії Камянки підтвердять, що їх питали, крім цього партійну організацію створив Ветров, а до цього не було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Де правда? 23.11.2012 13:54
Нечиталюк О.Фракція: ВО "Батьківщина"
Партійність: Безпартійні
Постійна комісія: З питань бюджету земельних відносин та управління комунальним майном
Місце роботи: На момент обрання – ТОВ "Галукс", начальник ЗЕД.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Крук 23.11.2012 12:07
А як же балачки про спвпрацю з "Ударом"?!
Вони ж вже анонсували участь свого кандидата.
Чи, як і на мажоритарних округах - так співпрацювали один з одним, що майже скрізь результатом "підної співпраці" стало укріплення ПР у Верховній Раді.