Нині директор Черкаського обласного краєзнавчого музею Алла Кушнір перебуває на лікарняному. Про це вона повідомила в коментарі «Прочерку».


– Так, я також чула чутки про своє звільнення. Сьогодні у мене буде зустріч з губернатором, тож детальніше зможу надати коментар вже після зустрічі, – повідомила Алла Кушнір.

За її словами, нині в музеї перебуває перевірка з обласного управління культури. Алла Кушнір зазначила також, що чула, нібито її могли звільнити за те, що минулої суботи в музеї опозиціонери проводили Форум опозиційних сил Черкащини.

– Завтра, у суботу, вони також хотіли проводити Форум. Проте в нас відбуватиметься багато заходів з нагоди вшанування пам’яті Голодомору. Тож ми не змогли прийняти в себе опозиційний Форум, – сказала Алла кушнір.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Правда 03.12.2012 12:14
Цитую Арістотель:
На сьогодні взагалі в культурі ситуація неоднозначна, керівника обласного управління немає, щось однозначне навіть сказати нікому.

Так сказали же уже: Директор остается на своей должности! Куда однозначнее???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Арістотель 03.12.2012 11:30
На сьогодні взагалі в культурі ситуація неоднозначна, керівника обласного управління немає, щось однозначне навіть сказати нікому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 ПАТРІОТ 25.11.2012 08:09
Молодець, директор! Разом з Булатецьким постала проти ДОНЕЦЬКИХ Тулубів. Вона справжня опозиціонерка! Но пасаран!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Оксана Колісник 25.11.2012 02:33
Не треба порівнювати непорівнюване. З музеєм щось таки треба робити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 небайдужа 24.11.2012 11:18
Дуже обнадійлива реакція - все ж чинити спротив узурпованій владі, бажаю п. Кушнір здоровя і міцності духу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Правда 23.11.2012 17:13
"Чутки... Чула про звільнення, чула про її можливу причину..." Без меня меня женили??? Ну смешно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Гість 23.11.2012 16:16
Така сама ситуація і з Черкаською філармонією. Теж заставили написати заяву на звільнення, щоб свою людину поставити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Олекса Довбуш 23.11.2012 14:15
Не потрібно з ним говорити,заяву про звільнення ні в якому разі не писати. Нехай спробують звільнити,підні мемо повстання.Тримайтесь пані Кушнір як тримається Тетяна Збаразька-сільський голова с.Боровиця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Рідна кафедра 23.11.2012 13:16
"Чула чутки" - вербальна конструкція просто супер! :lol: