Відбулася позачергова сесія Черкаської міської ради, на якій розглянули питання, які стосуються впорядкування меж територіальної громади та підтримки обороноздатності.

424975162_702983651988753_8489112129530054462_n

Наостанок депутати проголосували за внесення змін до рішення про преміювання міського голови. Тепер воно здійснюватиметься не до кінця каденції, а до кінця 2024 року, повідомляє Черкаська міськрада.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко заявляв, що відмовляється від преміювання у повному обсязі. Натомість на сесії Черкаської міської ради депутати усе ж таки проголосували за нарахування премії. Після цього міський голова пообіцяв, що ці кошти перераховуватиме на потреби Збройних Сил України, як робив це і в минулому році.

Зокрема уже цьогоріч Анатолій Бондаренко перерахував премію на ЗСУ. Таким чином він підтримав збір, який оголосив військовослужбовець одного з бойових підрозділів ЗСУ, колишній секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Черномордізми 22.02.2024 10:41
"Есть еще время сохранить лицо. Потом придется сохранять другие части тела"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 &&&&& 21.02.2024 11:36
Такий великий тризуб у Бондаренка на животі. Хай він його собі ще на лобі намалює. Великий патріот корупції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Гарнага 20.02.2024 23:42
Цитую Ольга Іванівна:
Соромно, пане Бондаренко, тАк піаритись на цій війні! Сподіваюсь, нікого із Черкащан ваш трюк не вводитиме в оману. Йдіть з посади добровільно!


Добровільно? Із такої хлібної посади? Тільки "за кампанію"..
А що зробив "за кампанію" представник однієї древнішої та розумнішої нації?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Чудо 20.02.2024 16:19
Чим більше краде, тим більші герби
Оборотень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 реальність 20.02.2024 07:11
Читаєш подібні новини,брєд каася про свою "заслужену" зарплату і т.п. і починаєш розуміти бійців з "0",які приїздять сюди з пекла. Вони бачать це жлобство "адекватних"чиновників,чуют ь злобу гібридного покоління в чергах (яким западло пропустити солдата), бачать, як здорові понтові молодики сцикливо від повісток з свої тусовок під підїздами . Після всього цього від воїна , у якого від бачення смерті змінився колір очей і тремтять руки від багатьох контузій, чуєш:"Мені хочеться повернутися в пекло"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Порівняння 20.02.2024 00:37
Цитую Ольга Іванівна:
Соромно, пане Бондаренко, тАк піаритись на цій війні! Сподіваюсь, нікого із Черкащан ваш трюк не вводитиме в оману. Йдіть з посади добровільно!

Соромно і...оце. Це як віра і кazaпи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 спротив черкащини 19.02.2024 21:06
Премія міського голови + податки на неї за рік становить 1 млн. грн. Це гроші платників полатків і могли б піти додатково на ЗСУ. Але хитрож.пі дружки Бонаренка проголосували за премію 400%, тепер Толя від СВОГО імені роздає наші гроші. :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Cлухали: 19.02.2024 19:51
Про введення міськрадівськог о звання "Почесний інвалід м.Черкаси"
Постановили:
До присвоєння звання ввести в дію чотирикратне бронювання (Очнулся - гіпс), шляхом перелому другої ноги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 Ольга Іванівна 19.02.2024 18:33
Соромно, пане Бондаренко, тАк піаритись на цій війні! Сподіваюсь, нікого із Черкащан ваш трюк не вводитиме в оману. Йдіть з посади добровільно!