Сесія Черкаської міської ради сьогодні розпочалася з мітингу двох політичних сил «Народного руху України» та «Комуністичної партії». Причина – можливе перейменування вулиці Енгельса на вулицю Чорновола.

Комуністи переконані: «кримінально-олігархічна» місцева влада хоче перейменувати вулицю, щоб знеславити радянську владу.

– Усе, що було збудовано в роки СРСР, було виконано завдяки ідеології, яку створили Маркс, Енгельс та Ленін, – каже завідуючий відділом обласного відділу Комуністичної партії Юрій Данилов.

Він називає Чорновола «недоучкою», який не вартий, щоб його ім’ям була названа вулиця.

У представників НРУ про В’ячеслава Чорновола зовсім інша думка. Так, керівник Народного руху України в Черкаській області Ігор Волошин називає сьогоднішній день історичним.

– Взагалі дивно, що вулиця Чорновола в Черкасах може з’явитися лише сьогодні. В областях, які далекі від патріотизму, – Одеській, Сумській, Миколаївській, вже давно є вулиця, названа його ім’ям, – говорить Ігор Волошин.

Прийшла на мітинг і Заслужений художник України Олександра Теліженко.

– Двадцять років Україна – незалежна країна. Пора вже набиратися глузду! Чорновіл зробив багато для Черкащини! Це наш ген! Пора вже його вшанувати: його вже увесь світ шанує! – коментує Олександра Теліженко.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+4 #18 ktd 11.12.2012 15:16
>місцева влада хоче перейменувати вулицю, щоб знеславити радянську владу.

Чего-чего? Совок сам сгнил и себя опозорил. Я Видел всю эту показуху своими глазами. И на демонстрации 1 мая 1986г. был, когда власть совковая трусливо разбежалась не предупредив народ об аварии на ЧАЭС. Вся эта партноменклатур а лечилась в спецклиниках и отоваривалась на спец-базах.

>– Усе, що було збудовано в роки СРСР, було виконано завдяки ідеології, яку створили Маркс, Енгельс

Могильники для репресированных и погибших в Голодомор? ЧАЭС на которой эксперимент проводили? А 300 бандуристов слепых зачем уничтожали?

> та Ленін

Это вообще идеолог Голодомора - писал в трудах что "реактивный элемент - селянство" надо уничтожить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Знавець 11.12.2012 15:07
Ці всі питання-це пуста риторика!відвол ікання людей від дійсно важливих питань в державі.Мисліть глобальніше люди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Василь 11.12.2012 14:56
Цитую Cegth:
Цитую Василь:
Треба було ім. Шухевича або Бандери, щоб удареним посіпакам Чуприни весело жилося

Чим пан Чуприна заслужив таку безкоштовну рекламу? Замітка автора його зовсім не стосується, а Василь все про Чуприну.Мабуть той заплатив Василеві.


:D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Cegth 11.12.2012 14:31
Цитую Василь:
Треба було ім. Шухевича або Бандери, щоб удареним посіпакам Чуприни весело жилося

Чим пан Чуприна заслужив таку безкоштовну рекламу? Замітка автора його зовсім не стосується, а Василь все про Чуприну.Мабуть той заплатив Василеві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 Тамагавк 11.12.2012 13:52
Поздравляю всех здравомыслящих людей нашего города с непринятием горсоветом решения о переименовании улицы Энгельса в улицу Черновола!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Василь 11.12.2012 13:50
Треба було ім. Шухевича або Бандери, щоб удареним посіпакам Чуприни весело жилося
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Сергій з Кривалівки 11.12.2012 13:35
"Олеже Українцю"!... А коли наші українські вулиці іменували Марксами, Бланками, Люксембургами, Урицькими та іншими Троцькими, референдум із цього приводу проводився?!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 Тамагавк 11.12.2012 13:25
А где же это наша "свідома" Люба Майборода? Что-то ее не видать при решении такого Важнейшего для "всіх свідомих прогресивних українців" вопроса. ;-) А вобще верно, что пусть сначала построят, а потом и называют, как хотят. А то эти горлопаны за 20 лет только разрушили и растащили, а ничего нового не созидали. Идеологическая составляющая только тогда будет работать, когда под ней будет мощный материальный фундамент. А у "свидомитов" пока этого нет и не предвидеться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Блондинка 11.12.2012 13:00
Я конечно очень глубоко извиняюсь, но ... я просто не знаю кто такой Энгельс и чем он прославил наш город что в честь его назвали даже целую улицу. Стыдно конечно ... ну уж извините, может кто-то просвятит???
Еще раз извиняюсь за безграмотность. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #9 Червононалаштований 11.12.2012 12:51
Цитую Черкащанин:
"Червононалаштов ані",та розслабтесь - не буде вже більше вашого Фрідріха Енгельса в Черкасах!

У нас вже купу років офіційно є вулиця Свято-Троїцька.Тільки прикол в тому, що про це знають тільки ті, хто її перейменовував. А для всього міста вона була і залишається Кірова.Тут буде те саме і набагато довше.