реклама

реклама

Сьогодні почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська святкує свій День народження.


Відповідальний організатор, людина, яка любить дітей – так характеризує її директор обласного художнього музею Ольга Гладун. Вона з колективом музею саме збирається йти вітати зі святом Валентину Борисівну в ПК «Дружба народів».

– Навіть якщо не застанемо, то залишимо вітальну листівку, – додає Ольга Дмитрівна.

Із Валентиною Жуковською вона співпрацювала в проекті «Шляхом до Тараса».

– Це дуже позитивна, відкрита, ініціативна людина. Її головним правилом є «Сказала – зробила». Мені подобається, що вона багато допомагає дітям. Я особисто до неї за допомогою не зверталася ніколи, та певна, що, аби звернулася, вона б допомогла, – характеризує «Прочерку» Валентину Жуковську Ольга Гладун.

Крім того, директор музею називає Валентину Борисівну «справжнім меценатом», бо ж та нещодавно допомагала художникам влаштувати міський пленер.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Глазун 20.02.2014 21:31
Глазун - ну ты и даешь)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 незнайка 28.08.2013 15:16
Надеюсь не забыла напомнить в ржавых троллебусах ездим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Володимир 28.08.2013 15:13
Цитую 777:
Хай разом зберуться и вип'ють "За побєду!" і тут булатецькому не повезло. та ж сама конкурентка одбирає привітання. ну ж і невдаха! Вітаю обох!

Вітайте трьох, в сина Булатецького, Максима, також днюха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 ЛВВ 28.08.2013 13:48
"Справжній меценат" совсем не меценат, а стрелочник: куда Фирташ скажет направить деньги, туда она и стрелки переведет. Самостоятельно она не имеет права потратить ни копейки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 observator 28.08.2013 13:01
Булатецкому - поздравления. Жуковская - пусть сначала долги Азота горбюджету выплатит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Loki 28.08.2013 12:05
))))В принципе, неплохо обрезанно. Умные поймут))))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Loki 28.08.2013 11:59
))) Харошее фото. Маґда и её дети- Хельга, Хильдегард, Хельмут, Хольдине, Хедвиг и Хейдрун. ...............)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Мама нє горюй 28.08.2013 11:57
Три сімки це мєнтовська абріватура... як і гендель по Шевченко "777"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Любов В... 28.08.2013 11:49
Амінь!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 777 28.08.2013 11:47
Хай разом зберуться и вип'ють "За побєду!" і тут булатецькому не повезло. та ж сама конкурентка одбирає привітання. ну ж і невдаха! Вітаю обох!