реклама

реклама

Із сьогоднішнього дня управління сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики МВК очолює депутатка Черкаської міської ради від Партії регіонів Ольга Сисоєва. Про це стало відомо «Прочерку» з власних джерел у міськвиконкомі.

Як відомо, до цього Ольга Сисоєва виконувала обов’язки директора філармонії.

Як вже інформував «Прочерк», нове управління сім’ї, молоді та спорту було створено в межах департаменту освіти та гуманітарної політики 25 червня під час ухвалення змін до структури МВК.

реклама

Коментарі  

 
-2 #49 Черкащанин 01.09.2013 01:12
observater, не успела девченка в самостоятельную жизнь вступить, как такие как ты возложили вдруг на себя "великих" функцию определения кого породить, а кого убить. Не слишком ли высоко замахнулся умник. Ты сперва свои все скелеты со шкафа достань, а там уж посмотрим насколько ТЫ достоен уважения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #48 Черкащанин 01.09.2013 01:05
Цитую observator:
Цитую Черкащанин:
Цитую Віктор:
Цитую Черкащанин:
Молодец Оля! Желаю Вам утереть всем нос с их недружелюбными комментариями и добиться в жизни больших результатов, хотя не делайте это ради них. Для всех никогда хорошим не будешь. Пусть захлебнутся в своих собственных слюнях зависти и злости. Удачи Вам и вдохновения.

А мені її просто жалко.Був би її батьком,виходив би на двір тільки вночі, щоб сосіди не тикали пальцем.

Вот в этом-то и ваша проблема Виктор. За своих детей нужно стоять горой и быть опорой в жизни несмотря ни на что. Мне кажется что отец за свою дочь должен кому угодно хребет переламать.

Хреново ты в школе Тараса Бульбу читал, умник! Али Букварь вместе с совестью скурил?

observator а у тебя собственного серого вещества не хватает, чтобы самостоятельно какие-то решения в жизни принимать. Черпаешь мудрость только лишь от созданных тобой книжных кумиров?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #47 артистка 31.08.2013 18:50
-Не учите меня жить! - подумала Сысоева
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #46 Черкаси 31.08.2013 11:59
...пропихнули...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #45 Грубiянка 31.08.2013 11:02
Менi от цiкаво:якi функцii департаменту,а якi управлiння?зрозумiло,що створена ще одна бюрократична ланка,тiльки щоб працевлаштувати сисоеву директором.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #44 Слідкую 31.08.2013 01:18
Під таких як Сисоєва навіть упоавління створюють, бо вже не знають яку ж посаду їй дати! Цікаво, чим вона їх заслуговує! Згадується пісня " не *********** а подарили* :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #43 observator 31.08.2013 00:35
Цитую Черкащанин:
Цитую Віктор:
Цитую Черкащанин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #42 11 30.08.2013 20:30
читайте на сайте мерии там есть например Распоряжение одаырыча выдать премию себе и кудрявцеву в размере оклада
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #41 Черкащанин 30.08.2013 19:12
Цитую Віктор:
Цитую Черкащанин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #40 Волошка 30.08.2013 17:16
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Волошка:
Цитую Оксана Колісник:
Чудовий приклад для молоді! Правда ж, пані депутат обласної ради? Яка наполегливість у розбудові кар'єри! Який творчий підхід до вибору засобів досягнення цілей! Так і війнуло комсомолом гатунку 80-років минулого століття...

А хто депутат обласної ради? Сисоєва ж, ніби, в міській раді? Чи я чогось не знаю?
Колеги, та людина, о якої я звертаюся, зрозуміє :) Це не Сисоєва.

Загадково якось все...