реклама

реклама

Саме зміни в керівному складі Третьої міської лікарні мають стати вирішальним для подальшого розвитку цього медичного закладу у Черкасах. Таку думку висловив перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко, інформує прес-служба міськради.

– Неодноразово в усній формі жителі звертались до мене зі скаргами на роботу Третьої міської лікарні «швидкої» медичної допомоги. Про це неодноразово були публікації в ЗМІ, ці питання піднімали й депутати Черкаської міської ради, а оперативна служба 1505 зафіксувала звернення громадян про вимагання коштів в пацієнтів Третьої міської лікарні.

Утім, дивує позиція колишнього міського голови Одарича – в той час, коли він керував містом, то не заперечував проти застосування жорстких дій для усунення таких недоліків, і часто сам виступав ініціатором подібних кадрових змін, – заявляє Віктор Беззубенко.

– Зараз же Сергій Олегович намагання навести лад у сфері невідкладної медичної допомоги чомусь трактує як політичну розправу чи лобіювання чиїхось депутатських інтересів. То може Сергій Одарич згадає, що саме за його каденції відеокамери спостереження були чомусь встановлені в приймальному відділенні лише однієї – єдиної лікарні міста – Третьої міської лікарні, – зауважив Віктор Беззубенко.

Раніше екс-мер Черкас Сергій Одарич просив прокуратуру втрутитися в ситуацію щодо звільнення з посади головного лікаря КЗ «Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги» Олександра Федорука. Сам лікар заявляв, що його просять звільнити посаду для депутата-регіонала Ігоря Валового.

Ані директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник, ані в. о. міського голови Віктор Білоусов не прокоментували журналістам можливе звільнення Федорука.

реклама

Коментарі  

 
+17 #9 Albea 19.09.2013 05:58
А нельзя ли проверить работу самого г.Беззубенко. Перечислять недостатки - нет смысла. Или неприкасаемый?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #8 Tokevic 18.09.2013 14:54
"Неодноразово в усній формі жителі звертались до мене" - ти бач як заспівав. А на форумі, як бачимо, теж неодноразово і вже в письмовій формі жителі звертаються )) Може нехай Валовий у дружини перевірку проведе? Треба ж його десь працевлаштувати ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 yazon din alt 18.09.2013 14:38
Оно понятно, что жаловались дутапеты- регионалы. Одному сынулю, подстреленного по пьяни, без должных поклонов осматривали. Другой сам на место главврача метит... Относительно же звонков на 1505 - это повод для проверки. Но пока нет доказанных ФАКТОВ - увольнять человека просто смешно! О проверке, которую Валовой устроил - уже сказано достаточно. У них главврач виноват, что дутапеты выделяют деньги на евроремонты чиновных кабинетов, а не на диагностическое оборудование. И уж вовсе преступление, что больные не парятся часами в приёмном отделении, а их быстро осматривают специалисты и в течении получаса оказывают неотложную помощь или госпитализируют . Ясно ,что это не нравится тем, кто сам так работу организовать не может.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Лікар 18.09.2013 13:46
Попали регіонали. Відмазуватися доведеться від перевірки прокуратури.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 Губерман 18.09.2013 13:08
Ммм-да!ЯКИЙСЬ НЕВДАЛИЙ СПІЧ! По своїй же сім ї- звільнення і призначення теж в часи Одарича.перезавантаженн я :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #4 Виктор 18.09.2013 12:56
Цитую Лікар:
Беззубенко забув, як звільнявся головний лікар дитячої стоматки, а його дружина стала там головною? Може її перевірити на наявність камер спостереження, чи не лікують там дорослих замість дітей, чи не нема часом там порушень?

Да, необходимо провести расследование, обязательно! Ау, пан Беззубенко, что скажете? По поводу трудоустройства жены?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 кадровик 18.09.2013 12:40
Весь попередній пенсіон(Ручко,М ороз,Зінченко,М аніло,Старіченк о) були звільнені по закінченню строкового трудового договору,із пропозицією працевлаштуванн я, не дивлячись на пенсійний вік.На " живця" нікого не призначали. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #2 Лікар 18.09.2013 12:37
Беззубенко забув, як звільнявся головний лікар дитячої стоматки, а його дружина стала там головною? Може її перевірити на наявність камер спостереження, чи не лікують там дорослих замість дітей, чи не нема часом там порушень?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #1 Виктор 18.09.2013 12:35
Беззубенко как ляпнет, что в лужу...
Скажите, есть ли в Черкасской ПР спикеры? Меля, Беззубенко, Сисоева...это ж смех один.