реклама

реклама

Колишньому голові Черкаської райдержадміністрації, колишньому заступнику голови ОДА та екс-депутату міськради Євгену Влізлу не надходило ніяких пропозицій стосовно посад в черкаській мерії. Про це Євген Влізло повідомив у коментарі «Прочерку».


За словами Євгена Мироновича, він підтримує стосунки з депутатами міськради, проте про якісь посади в мерії розмов ніколи не велося. Зараз колишній заступник губернатора живе в Києві і займається власною справою та наукою.

– Нині я займаюся власною справою в Києві. Також пишу докторську дисертацію на тему економічних реформ, тобіж про те, чим займався на посаді заступника губернатора. Ця тема для мене надзвичайно цікава, – зазначив Євген Миронович.

Щодо запитання, чи готовий Влізло змінити посаду, в разі пропозиції, він відповів так:

– Я завжди готовий працювати. Щодо Черкащини, то вона мені подобається. У мене про неї залишилися яскраві сподами, – ухилився від прямої відповіді Євген Миронович.

Нагадаємо, що сьогодні на прес-конференції екс-мер Черкас Сергій Одарич повідомив, нібито під першим заступником мера Черкас Віктором Беззубенком захиталося крісло і на цю посаду розглядають Євгена Влізла.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Плагин отсутствует 25.09.2013 10:00
Влизло - это какая-то фикция, утопия, чего на самом деле нет. Даже хуже Одарича
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Сергій з Кривалівки 24.09.2013 13:38
Костю, та іще ж начебто не влізло!...... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Андрущенко 24.09.2013 13:20
Миронич, краще докторську пиши, ми вже знаємо як ти працюєш, що після купуєш "хатинку" Папіку Серьозі-95 у Іспанії...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Братушка 24.09.2013 10:27
Братушки! Колись до нас вліз Одарич, тепер лізе Влізло...
Лізуть, г*ди! А своїх достойних і немає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Чукча 24.09.2013 09:53
А как это может случится? Ведь насколько известно вместо выбывшего депутата Черкаского горисполкома Влизло в горисполком пришел другой депутат из фракции Партии Регионов. Фактически он не имеет никакого отношения к горисполкому, депутатскому корпусу и тем проблемам что там происходят. Единственное, что выставить свою кандидатуру на очередных выборах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Я черкащанин 24.09.2013 01:26
Правильно не "тобіж", а "то-биш". Раджу виправити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 костя 23.09.2013 19:08
А Влізло, все ж таки влізло )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Старожил 23.09.2013 18:05
О Боже! Снова Влизло! Мы уже "проходили" эту тему! На всех билбордах красовался его портрет и надпись: "Влизло - мэр Черкасс"! А победил Одарыч. Что, новая попытка "войти в воду" дважды? Пусть лучше "переймаеться"(хорошее слово) своими проблемами. Как может управлять городом человек, не проживший в нашем городе и 5 лет? Или проблемы города познаются в процессе управления?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 СЕЛЯНИН 23.09.2013 17:54
Вопросы газификации сел тебя и раньше не беспокоили Выбирай себе оппонентом Голову Черкасской ОДА и занимайся наукой в Киеве