реклама

реклама

Увіковічений символ Перемоги над німецько-фашистськими окупантами та мужності воїнів-визволителів з’явиться в Черкасах найближчим часом.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артура Савіна, величезну георгіївську стрічку, протяжністю в кількасот метрів, викладуть кольоровою плиткою по вулиці Кірова: від бульвару Шевченка до Пагорба Слави.

– Таким чином буде вирішено проблему реконструкції пішохідної доріжки по вулиці Кірова та Площі Слави в Черкасах, – підкреслив Артур Савін. – Георгіївська стрічка стане органічною частиною комплексу Пагорбу Слави, віншуючи пам'ять героїв, які віддали своє життя за Вітчизну. Роботи будуть розпочаті вже цього року.

Загалом на реконструкцію пішохідних доріжок по вулиці Кірова та на реконструкцію площі Слави (де і має з’явитися георгіївська стрічка), у міському бюджеті передбачено близько півтора мільйона гривень, інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #47 Андрій 10.12.2017 23:54
Цитую осмислювач:
Цитую Сергій:
у України своя перемога, відмінна від тої, що є у Росії. Навіщо копіювати все російське нам, якщо Росія - фактично наш ворог? Гітлер і Сталін - вороги України. Навіщо тягнути в Україну сталінізми?


Перемога в нас та сама що і в Россії, тому що ми пліч о пліч її здобували з народами СРСР. А от якщоб не Сталін, то небуло би тієї України у тих кордонах що э зараз. Чи справжнім націоналістам заборонено знати історичні події 39р? Доречі незалежність дісталася Україні як і Крим - фактично на халяву. А роблячи культ ворога з Росії та Сталіна, ви тим самим заперечююте територіальну цілістність та існування України у кордонах 39 року, бо це не моно-этнічна держава, у більшості громадян родичи в Россії. Навіть пів Черкасс розмовляэ на руській мові, та не вважаэ Россію ворогом інша половина на суржику.


Ну що скуштував?? Сраний любитель козломордої кацапні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #46 Kill USSR 03.11.2013 23:44
Цитую Портретист:
С Россией не рассчитались за газ ещё за август. Поэтому Россия враг ? Во всей Европе осудили фашизм. А Украина заигрывает с ОУН-УПА. Если бы Сталин был врагом, то не было бы победы. И Георг Пятый не вручил бы ему меч - знак благодарности британцев.

Пошел-ка ты ....., ватник. Во всей Европе осудили и фашизм и коммунизм. Украинцы, в отличие от ватников-патриотов, имеют память. Вы же променяли свою память и совесть на "стабильность". Так что от мертвого осла вам уши, а не грабительские цены на газ. Иди л*зни у путлера ......., он мальчиков любит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #45 Георгий 31.10.2013 01:45
Действительно-идея топтать георгиевскую ленту могла прийти только в ш***идную извилину к*риного мозга. Дабы прикрыть свой шкурный меркантильный интерес- куда бы сплавить свою выработку : изделия из цветной плитки, опять же сомнительного качества. Возле театра тоже "наложили "плитку, правда не цветную, а тонкую ,серую. Сейчас она в стадии разрушения. Материал как обычно не качественный, но зато есть "куда" списать 1,5 000000гр.из нищего бюджета. А разве коммунальный сектор весь реконструирован ??? Что лишнее бабло завелось в бюджете.Как своим отвалить и отмыть -сразу найдут бабло.Все время сидят, ломают свои т*поугольные головы-и куда бы деньги засунуть, подальше от народных нужд!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #44 Георгий 31.10.2013 01:39
Цитую Сергій:
у України своя перемога, відмінна від тої, що є у Росії. Навіщо копіювати все російське нам, якщо Росія - фактично наш ворог? Гітлер і Сталін - вороги України. Навіщо тягнути в Україну сталінізми?

А монголо-татары, шведы,поляки,не мчура , литва -друзья??? Не они ли топтали, убивали,грабили украинский народ? давайте теперь к ним примкнем! вот они полюбляют украинське сало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #43 Айболит 31.10.2013 01:35
Цитую Нестор Іванович:
Цитую mvjhgf:
По стрічці не ходять - її носять на одязі.


Носіння Георгіївської стрічки на одязі це дурнувате мавпування російських ідеологічних кліше. Як відмічають їхні ідеологи це символ слави руського оружія. Тому кожен хто в Україні одягає таку стрічку автоматично погоджується з імперською політикою москви. Відповідно такі люди пітримують те, що ми платимо за газ вдвічі більше ніж німці, що російські прикордонники можуть безкарно давити наших рибаків та витирати об українців ноги, тому , що так звикли. А я із задоволенням буду ходити по такій стрічці. І нехай це символізує, що нам начхати на москву та її ідеологію.
Проверьте свои мозги -может они москальские?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #42 Альф-Іванов 30.10.2013 12:11
Для Портретист (#38)
Так безапеляційно стверджуючи про вітання українцями фюрера, не забувайте про "дружбу" СПРСР з нацистською Німеччиною,пакт Молотова-Ріббентропа, навчання німецьких вояків у радянських військових акуадеміях, а також про спільний парад Вермахту і РККА у Бресті. Зрештою, про фактично спільне розв"язання ІІ Світової війни.

Для Портретист (#36)
Меч від Георга VI, або Меч Сталінграду, - не знак подяку Сталіну, а визнання мужності і героїзму захисників цього міста. А кому, спитайте, міг його вручати Черчілль, як не Сталіну?
Король Румунії, Міхай I, наприклад, був удостоєний вищої військової нагороди СРСР - Ордену Перемоги. Особисто. За виведення країни з гітлерівської коаліції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #41 Правобережний 30.10.2013 12:00
Комун*ка Савін молодець! Правільноє рєшеніє! Кожного дня тисячі людей будуть топтати ногами ненависну георгіївську стрічку! Молодець комуняка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #40 Болельщик Шахтера 30.10.2013 11:21
Спасибки, уважили!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #39 Нестор Іванович 30.10.2013 10:18
Цитую mvjhgf:
По стрічці не ходять - її носять на одязі.


Носіння Георгіївської стрічки на одязі це дурнувате мавпування російських ідеологічних кліше. Як відмічають їхні ідеологи це символ слави руського оружія. Тому кожен хто в Україні одягає таку стрічку автоматично погоджується з імперською політикою москви. Відповідно такі люди пітримують те, що ми платимо за газ вдвічі більше ніж німці, що російські прикордонники можуть безкарно давити наших рибаків та витирати об українців ноги, тому , що так звикли. А я із задоволенням буду ходити по такій стрічці. І нехай це символізує, що нам начхати на москву та її ідеологію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #38 Портретист 30.10.2013 09:51
А украинские националисты устраивали геноцид поляков - Волынская трагедия, В первые годы войны приветствовали фюрера. А когда он их кинул - стали убивать своих же. Мир смотрит и не понимает почему украинские нацисты мирно ходят на фашистские парады во Львове.