Депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник підтримує думку своєї колеги, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ольги Сисоєвої щодо актуальності перевірки доцільності та рентабельності здачі великого залу «Будівельника» в оренду БК «Черкаські Мавпи». Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук».


За словами Воротника, сума аренди, яку сплачує БК «Черкаські Мавпи», менша за витрати на утримання приміщення.

«Місто фактично дотує діяльність баскетбольного клубу. Отак зручно «дерегулятор» (натяк на голову Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайла Бродського, який є президентом БК «Черкаські Мавпи», – ред.) влаштував свій сімейний бізнес на шию пересічних черкащан. Хтось може заперечити, що, мовляв, фахові гравці клубу займаються з черкаськими дітьми баскетболом, беручи участь у роботі спортивних секцій. Але, як відомо, за це клуб отримує дотацію з міського бюджету на компенсацію витрат у розмірі… одного мільйона гривень на рік! Чому ми дотуємо лише баскетбол, а не інші види спорту, якими раніше пишалося наше місто? Тієї ж самої греблі, класичної боротьби, дзюдо, боксу, кульової стрільби, легкої атлетики, футболу тощо??? Чому така вибірковість?», – обурюється Валерій Воротник.

Водночас він запевняє, що не має нічого проти баскетболу як виду спорту.

Також у своєму дописі Воротник звертає увагу на те, що в черкаському баскетбольному клубі не грає жоден черкащанин.

«Не знаю, чи є українці за походженням, чи навіть світлошкірі гравці? Ті, яких я бачив, – афроамериканці. Може, для баскетболу в частині його професійної клубної роботи, це – явище звичне. Але з огляду на назву я особисто вбачаю в імені «Черкаські Мавпи» принаймні дві проблеми. Перша – це приховані расистські погляди власника клубу, який назвав його місцевими мавпами та укомплектував його афроамериканцями. Другий – расистські погляди Бродського кидають тінь на всіх жителів Черкас. Мовляв, у нашому місті живуть люди, які вважають представників інших рас мавпами?!! Це, принаймні, неполіткоректно і нетолерантно», – впевнений Воротник.

реклама

Коментарі  

 
+3 #36 Фугас 13.11.2013 15:15
Цитую Анжела:
Воротнік ще забув підняти питання про незаконну постійну рекламу Черкаських мав на сайті місцевого департаменту освіти, коли мером був Одарич, - повна корупція.

А в малі "Мавпи" набирали дітей зі шкіл Урюпінська і Хацапетовки? Чи може таки з наших?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #35 Анжела 13.11.2013 14:45
Воротнік ще забув підняти питання про незаконну постійну рекламу Черкаських мав на сайті місцевого департаменту освіти, коли мером був Одарич, - повна корупція.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #34 Бромський 13.11.2013 13:00
Мавпа мавпі говорила, ха- ха,
Я - макака, ти - горила, хі-хі,
Ти - горила, я - макака,
Я красива – ти ніяка,
Я красива – ти ніяка!

Мавпа мавпі відказала, хо-хо,
Ти красива? Я й не знала! Хі-хі.
У красивих добре знаю
Ззаду хвостика немає,
Ззаду хвостика немає.

І від тоді по сьогодні
Наші мавпи стали модні:
Зуби чистять, щоки миють
І штанці на хвостик шиють,
І штанці на хвостик шиють.

Але мавпи у штанцях
Вже вистрибують не так,
Ми усі про це вже знаєм
І самі за них стрибаєм,
І самі за них стрибаєм.

Губки бантиком надули,
Круглі вушка відтягнули,
Про макаки-забіяки
Геть забули, геть забули,
Геть забули, геть забули.

Скачем прямо, скачем криво,
Зупинитись неможливо,
І усі ми тут красиві,
І веселі, і щасливі,
І веселі, і щасливі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #33 Очерет 13.11.2013 10:53
Цитую Григорий:
А хто дав вам право дотувати баскетбол з нашого бюджету ? Мільйон гривень ! ? Як же вам не соромно , ви хоч бачили в якому стан наші школи , де грають наші діти , на яких майданчиках ??? Сьогодні об'їздив 8 шкіл , і просто жах в якому станi при шкільні футбольні ігрові покриття. Та в кожній школі вже повинні бути футбольні поля з синтетичним покриттям. Ви хочете розваги впиваючись як грають за наші гроші афроамериканці і легіонери ! ? ?

Валеріку, коли б не Мавпи, то Будівельник вже давно б продали і перебудували б в черговий ТРЦ, а коли ні, то він би зараз нічим би не відрізнявся по своїй занедбаності від шкіл про які ти тут париш нам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #32 Очерет 13.11.2013 10:48
Цитую федор принципиальный:
Улетая в Литву одар распинался,что летит за опытом создания школы для баскетболистов в ЧЕРКАССАХ НА 700 ЧЕЛОВЕК НА ТЕРРИТОРИИ "ТЕМПА",строят очередной торговый центр,так где естьправда?

Те приміщення яке зруйнували і земля під ним вже дуже давно не належить ТЕМПУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 Дід Трохим 13.11.2013 10:46
Цитую Женя:
по його логіці мешканці Чикаго вважають всіх інших биками, а мешканці Мілуокі всіх оленями?

Та хіба тільки вони? Увесь хокейний і баскетбольний світ рясніє фауною: є пінгвіни, вовки, леви, тигри, качки, бізони, алігатори, акули... Ну Валєра такими нюансами не переймається. Йому аби пер...ть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Виктор 13.11.2013 10:18
Цитую федор принципиальный:
Улетая в Литву одар распинался,что летит за опытом создания школы для баскетболистов в ЧЕРКАССАХ НА 700 ЧЕЛОВЕК НА ТЕРРИТОРИИ "ТЕМПА",строят очередной торговый центр,так где естьправда?

О, "федор принципи-а..льный" появился, то как там мамы и папы которых ты на баррикады звал, отчитаешься? Или бла-бла-бла и ....бобик сдох? )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Остап 13.11.2013 09:45
Цитую федор принципиальный:
Улетая в Литву одар распинался,что летит за опытом создания школы для баскетболистов в ЧЕРКАССАХ НА 700 ЧЕЛОВЕК НА ТЕРРИТОРИИ "ТЕМПА",строят очередной торговый центр,так где естьправда?

І торговий будують і спортивний комплекс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 Черкащани 13.11.2013 08:37
Ганьба СИСОЄ....ВІЙ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #27 ОТЕЦ..................... 13.11.2013 00:40
Вот и вылезла ваша продажная натура паны Грубиянка Остап.Значит по вашему кто платит тот и заказывает музыку.Значит нашим детям нельзя играть и тренироваться в спорт-зале Строитель,потом у что и бродского больше бабла !??? А как же мы играли и тренировались в в спорт-зале Строителя раньше !!???... Я сказал и повторяю одарич и бродский сделали рейдерскую атаку на все спорт-залы города Черкассы,и блогодаря этим м.....цам цены спорт-залах взлетели в космос...и конечно же вы правы нашим детям нет места в спорт-зале Строитель,пока есть одарич и броский.Еще раз прошу ответить главаря ОБЕЗЬЯН,где обещанные вами спорт-залы для ваших ОБЕЗЬЯН !!???????????????????????????????