Станом на 10.00 на позачергову сесію Черкаської міськради зібралося 16 депутатів.

У той час для кворуму потрібно, щоб прийшов 31.

У фойє міськради журналісти помітили заступника голови Черкаської облдержадміністрації Едуарда Івакіна, який про щось говорив із головою фракції Партії регіонів у Черкаській міськраді Ігорем Мельниковим.

У сесійній залі розпочалася реєстрація. Мельникова у залі немає. На народних обранців чекатимуть ще 20 хвилин.

Нагадаємо, що сьогодні скликали позачергову сесію на вимогу 20 депутатів Черкаської міської ради, серед яких народні обранці з «Вільних демократів», «Батьківщини», частково групи «Черкащани» та позафракційні. Вони мали намір розглянути ситуацію, яка виникла в Черкасах минулого тижня, коли біля міськвиконкому намагалися підняти прапор ЄС.

Зауважимо, що засідання міськвиконкому 11 грудня, де мало розглядатися питання підняття прапору Європейського Союзу на щоглу біля Черкаської міської ради, не відбулося, тому що прийшло всього 4 особи.

Далі буде…

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Яник 17.12.2013 18:24
Цитую ОК:
Шановна вони зарплату не отримують, вони на вiльних основах тiпа працюють... :o

ключове слово "тіпа"
Так таки так
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 ОК 17.12.2013 15:25
Шановна вони зарплату не отримують, вони на вiльних основах тiпа працюють... :o
ключове слово "тіпа"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Олег 17.12.2013 12:27
Депутаты зарплату не получают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 XOXOL 17.12.2013 12:08
Цитую Люся:
Вот если бы обычный человек не пришел на работу, его бы уволили. А депутаты не ходят, но зарплату получают вовремя и не маленькую. Из наших налогов. И кого-же мы выбрали? Зачем нам такие депутаты?

Шановна вони зарплату не отримують, вони на вiльних основах тiпа працюють... :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Сократ 17.12.2013 12:06
"Черкащани" Савіна і Радуцького зрадили черкащан
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Фугас 17.12.2013 11:56
Итоги выборов такие, что основания бу....ть по разным причинам имеют все депутаты. Ищите их у Бахуса :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Люся 17.12.2013 11:56
Вот если бы обычный человек не пришел на работу, его бы уволили. А депутаты не ходят, но зарплату получают вовремя и не маленькую. Из наших налогов. И кого-же мы выбрали? Зачем нам такие депутаты?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 оса 17.12.2013 11:47
как может собраться депутати когда булатецкій ................ празнуют победу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Саймон 17.12.2013 11:25
Делаем ставки
888
мой пргноз, шума много, на выходе НОЛЬ

У меня с момента вчерашнего написания: +12
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 незнайка 17.12.2013 11:22
За что называющие себя депутатами деньги получают из налогов со всех горожан?