реклама

реклама

Щойно в Черкасах міліціонери силою таки прорвалися до місця показу фільму «Відкритий доступ» – на сходи центру дитячої та юнацької творчості, передає кореспондент «Прочерку».

Цей правоохоронець намагався вибити камеру ногою (!!!) з рук фотожурналіста Ігоря Єфімова (газета «Вечірні Черкаси»)

Цей правоохоронець намагався вибити камеру ногою (!!!) з рук фотожурналіста Ігоря Єфімова (газета «Вечірні Черкаси»)



Міліціонери відтиснули людей, піднялися на сходи і зараз стали перед екраном, де мали транслювати фільм.

Представники Демальянсу в Черкасах разом з Наталією Соколенко намагаються вберегти техніку.

Міліція намагається зламати екран, на якому планувалася трансляція фільму про Межигір’я. Активісти просять міліцію не ламати обладнання. Втім правоохоронці намагаються розтягти його в різні боки.


Організатори говорять, що показ фільму скасовано.

Активісти просять людей розступитися, щоб вони могли знести обладнання.

Люди виконують гімн України. Очевидно, на цьому захід завершиться.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+5 #20 сева 06.01.2014 23:10
Цитую Серега:
Милицыя молодцы,так держать!!!Не допустьм майдаунов в черкассах!!!Хва тит что в киеве гадюшник розвели.Майданизм это болезнь ее личить надо.

Отета мисль глубокая, видна шо пацан граматный, красава! Всех разагнать апатом взять всё и паделить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #19 Ало 06.01.2014 17:13
У ти блін,яка в нас мужня і смілива міліція,як вона безстрашно пішла на мирних людей. А від бандитів по дворах ховається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Mazarini 06.01.2014 14:25
Щось воно коїться не те,що треба.Тривожно.І невідомо чим скінчиться)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 Грішне з праведним 06.01.2014 14:11
Цитую Хмельницкий:
Надо показать фильм и про Межигирье и про Царское село и про Хоромы Порошенко Яцека Пинчука Кучмище Тулупище ..и.т.д. И рассказать как посланики народа Украины умудрились находясь на НА ГОСУДАРСТВЕННЫХ ПОСТАХ СТАТЬ ОЛИГАРХАМИ ! Откуда у них такие прибыли ! ?? НЕ с Нашего ль с ВАМИ БЮДЖЕТА ! ? ВОРЫ КТО ! ?

Все вірно,але навіщо про Порошенка так? Петро Олексійович став успішним не за рахунок державних посад,а дякуючи розуму,таланту та напруженій праці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #16 проф. плейшнер 06.01.2014 13:04
Цитую Хмельницкий:
Надо показать фильм и про Межигирье и про Царское село и про Хоромы Порошенко Яцека Пинчука Кучмище Тулупище ..и.т.д. И рассказать как посланики народа Украины умудрились находясь на НА ГОСУДАРСТВЕННЫХ ПОСТАХ СТАТЬ ОЛИГАРХАМИ ! Откуда у них такие прибыли ! ?? НЕ с Нашего ль с ВАМИ БЮДЖЕТА ! ? ВОРЫ КТО ! ?

А черкасским журналистам стоит поинтересоватьс я как на ректорскую зарплату Кузьминский выстроил второе Межигорье
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Хмельницкий 06.01.2014 12:42
Надо показать фильм и про Межигирье и про Царское село и про Хоромы Порошенко Яцека Пинчука Кучмище Тулупище ..и.т.д. И рассказать как посланики народа Украины умудрились находясь на НА ГОСУДАРСТВЕННЫХ ПОСТАХ СТАТЬ ОЛИГАРХАМИ ! Откуда у них такие прибыли ! ?? НЕ с Нашего ль с ВАМИ БЮДЖЕТА ! ? ВОРЫ КТО ! ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Сеня Рудик 06.01.2014 10:21
Хотіли подивитися 1 фільм, тепер подивимося 2. Цей ролик вже гуляє по мережі, а той що не дали показати, скоро в повній версії буде, анонс вже є http://yandex.ua/video/search?text=%3B%20%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BC%20%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B9%20%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF&filmId=dytlmVLyUXI
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #13 Алена 06.01.2014 10:05
Неужели пан Тулуб-такой наивный? Да в инете люди посмотрят фильм про Межигирье, В ИНЕТЕ!! Трусливая у нас власть, боится показа какого-то фильма!)) Ну посмотрим, узнаем правду! А они не хотят, чтоб мы её узнали? "Бедненький" мент, он "пострадал" в драке! Вы в это верите? Я - НЕТ! Никто его не бил, я там была, видела ситуацию и даже "титушек", которые были "в боевой готовности"! На крошечный "пятачок" возле Дома детского творчества согнали целый батальон милиционеров, гопников для драк, а всего-то нужно было посмотреть фильм про хоромы нашего Виктора Второго!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Хома 06.01.2014 01:02
Серёге. Рабство - это наследственное или от скудоумия?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Игорь 06.01.2014 00:56
Цитую Серега:
Милицыя молодцы,так держать!!!Не допустьм майдаунов в черкассах!!!Хва тит что в киеве гадюшник розвели.Майданизм это болезнь ее личить надо.

позорище ты серега!