реклама

реклама

Під час пікетування будівлі обласної міліції, що почалося близько 18.30, у міліціонера невідомі поцупили пістолет. Про це повідомила начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України в Черкаській області Людмила Поліщук, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький попросив мітингувальників повернути зброю.

Утім ніхто із присутніх зброю правоохонцям так і не повернув.

ТУТ можна переглянути відео журналіста Валентина Чернявського.




реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #17 Віктор 25.01.2014 17:23
Цитую Черкаськiй:
Є таке старовинне народне прислів’я: «Не руш ОУНця – воно не смердітиме», але за часи Вітчизняної війни ОУНці почали смердіти, сказати б, самодіяльно, отже, з огидою доводиться вживати дезодорації. …
Найхарактерніші й найпритаманніші УкрОУНскі чесноти: запроданство, зрада, підлота. …
Найстрашніше для УкрОУНи й УкрОУНців: братерство й дружба народів Радянського Союзу. (Остап Вишня. Твори у 4-х томах. Видавництво «Дніпро» 1989 р. Том 3.)
До того, що діють майданівці, додати нічого.

Тобі милі слова- Сталін, НКВД, Гулаг, Тройка, Чрезвычайка, коммунист, враг народа,рассреля ть,враги народа, пакт Молотова-Рібентропа? Ти взагалі хоч щось любиш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Дід Пихто 25.01.2014 12:31
Цитую Дід Трохим:
Цитую Уманский Еврей:
какой .... правый сектор. Это же б...ндеровцы, ф...ты. Их надо пресекать самым жестоким образом.

Та да. 3/4 страны фашистов, бандеровцев и "правого сектора"...

Це неправильні 3/4 країни.Так рахує Янукович і Азаров.Сама правильна і сама щира Україна це Донбас :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Дід Трохим 25.01.2014 12:05
Цитую Уманский Еврей:
какой .... правый сектор. Это же б...ндеровцы, ф...ты. Их надо пресекать самым жестоким образом.

Та да. 3/4 страны фашистов, бандеровцев и "правого сектора"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 митингующий 25.01.2014 10:36
вот видео момента когда украли пистолет http://www.youtube.com/watch?v=8gGMg0PjzRM
смотреть внимательно с 1.10
Еле заметно руку)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Черкасець 25.01.2014 10:36
Хто ж на такі заходи йде зі зброєю!? :zzz Людина не достатньо розумна, тому їй зброя не потрібна, бо ще застрелиться здуру. Сподіваюсь, що не застосоють того пістолета, пограються та підкинуть під УМВС.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Черкаськiй 25.01.2014 06:34
До того, що діють майданівці, додати нічого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Уманский Еврей 25.01.2014 03:39
какой .... правый сектор. Это же б...ндеровцы, ф...ты. Их надо пресекать самым жестоким образом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Искандер-Т 25.01.2014 01:55
Правый сектор - у....цы, а милиция с ними вбирюльки играет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Буба 25.01.2014 00:32
:oops: Да, что ж у нас за область, все кокт. Молотова бросают, а наши стволы пи.....т!!!!!!!!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Шо 25.01.2014 00:15
А прапорщика К.... украли ракету земля-воздух, когда он случайно попал в эпицентр вышеуказанных беспорядков. Думаю, что этой ночью многие не спят, вспоминают все свои недостачи и пишут слёзные заявы.