реклама

реклама

Депутата Черкаської міськради Миколу Булатецького виключили з фракції «Батьківщини». Про це на сесії сказав заступник голови фракції Роман Діскант, передає кореспондент «Прочерку».


Він зазначив, що відповідне рішення було ухвалене під час засідання фракції через його заяву у ЗМІ.

Микола Іванович намагався перешкодити виступу Дісканта, вигукуючи «Закрий рот!» і обізвавши провокатором.

– Бригада провокаторів і бандитів виключила мене з фракції, – обурився Булатецький.

Нагадаємо, Микола Булатецький під час мітингу на Соборній площі 24 січня заявив про свій намір вийти з партії «Батьківщина». Він зазначив, що хоче створити громадське об’єднання, яке буде місцевим осередком самооборони.

реклама

Коментарі  

 
+1 #25 Віктор 02.02.2014 22:15
Цитую yazon din alt:
Цитую Makar:
При всій повазі до Булатецьцького, його анархійний підхід до всього - дістав!
Крику багато від нього,а результату катма.

М вооше, какой же ты атаман без золотого запасу?

Хіба з цею шоблою без крику можна воювать. М.І. не завжди правий, але комусь треба і горлом..., а то всі такі причесані і що з того - регіонали на голову вилізли!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Loki 01.02.2014 18:59
Так вот оно как! .............. А я то всё думаю, шо ж значат слова "агитатора, горлана, главаря" обращённые к потомкам - "В сумерках, тоньше дискантовой струны, не галдеть и не делать заведенья питейного".© Прозорливо сказанно! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Боцман 01.02.2014 15:52
Як швидко летять роки. На фото місцевий політик вже виглядає дуже не молодим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Вася 01.02.2014 15:31
Булатецькому треба по-менше слухати Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 yazon din alt 01.02.2014 13:05
Цитую yazon din alt:
Цитую Сеня Рудик:
А хто такий Роман Діскант? Його взагалі не було ніколми ні видно ні чути: що на виборах, що на акціях опозиції...

Его дело - ... торговать.

Я с уважением отношусь к праву модраторов корректировать мои не всегда вежливые реплики - хотя порой они этим злоупотребляют. НО вот ЗДЕСЬ - НЕ ПОНЯЛ! Что Рома Дискант торгует водкой - знает весь город. И не думаюю ,что он сам этого стесняется. Почему об этом упоминать запрещено?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #20 yazon din alt 01.02.2014 12:24
Цитую Сеня Рудик:
А хто такий Роман Діскант? Його взагалі не було ніколми ні видно ні чути: що на виборах, що на акціях опозиції...

Его дело - ... торговать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Мефодій 01.02.2014 10:35
Коля ты кто такой давай до свидания! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Мефодій 31.01.2014 23:26
Цитую Михайло:
Яка там фракція,так збіговисько.Голосували за зняття Одарича,а сьогодні з ним у Народній раді.

то все продажна ..... їм головне корито от і Колю з сином бортонули)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Сеня Рудик 31.01.2014 23:15
А хто такий Роман Діскант? Його взагалі не було ніколми ні видно ні чути: що на виборах, що на акціях опозиції...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Місто 31.01.2014 20:04
А може скоро буде новина - Булатецький виїхав з Черкас?