реклама

реклама

Народний депутат від партії «УДАР» Федір Негой, обраний на Херсонщині, 3-4 лютого перебуває на Черкащині, щоб взяти участь у координації дій облорганізацій партії та сприяти звільненню людей, затриманих під час двох штурмів черкаського Будинку рад.

На прес-конференції учора Федір Негой розповів, що бере участь у судових засіданнях, подає клопотання щодо взяття на поруки кожного затриманого, готує депутатські звернення до прокуратури. Він також зустрівся з головою облдержадміністрації Сергієм Тулубом.

– Ми говорили чисто по-чоловічому, не як народний депутат та керівник області, – зазначив Негой. – Кожен згадав своє дитинство. Говорили, що діти теж один одному б’ють морди, й іноді на грані фолу. Але незважаючи на це, нас батьки, старші брати й сестри тоді жаліли... І Тулуб мене запевнив, що він дасть вказівку судам, прокурорам, міліції, щоб так званих «зівак», які були затримані випадково, всіх звільнили. А ті люди, яких міліція підозрює у погромах, залишаться або під домашнім арештом, або отримають 2 місяці ув’язнення. Губернатор наголосив на тому, що він все-таки поклав руку на серце і як батько подивився на ці всі події й ухвалив таке рішення. Бо це рішення залежить тільки від нього, і всіх цих хлопців, цих людей, яких правдами-неправдами заарештували, буде звільнено.

Депутат облради Юрій Громовський, який був присутній на прес-конференції, просив звернути увагу на тому, що губернатор пообіцяв «дати вказівку судам, прокурорам та міліції».

реклама

Коментарі  

 
-2 #12 УЖАСТЬ 04.02.2014 15:45
Цитую Оксана Колісник:
Нє, ну я розумію, що Тулуб вважає себе тут і церем і богом. Але ж пан Негой не може цим втішатися...

Вам визу в США не анулировали? Или Вы в госдепе на ставке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Оксана Колісник 04.02.2014 14:47
Нє, ну я розумію, що Тулуб вважає себе тут і церем і богом. Але ж пан Негой не може цим втішатися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 комунист 04.02.2014 12:48
Як це так? Він дасть вказівку???? А що закону вже існує? У нас Тулуб Закон?Завтра скаже, беру свою вказівку назад і шо знову посадять?Бред.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Класика жанру 04.02.2014 12:16
Твориться зi мною часом всяка чортiвня.
Кому скажу не повiрить каже що брехня.
Сам п"ю, сам гуляю, сам с...джаю, сам звільняю, сам.
Отака-то доленька моя !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 незнайка 04.02.2014 12:15
На когда в планах Ударение по бездорожью и разгильдяйству запланировано? До или после перевыборов в ВРУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Два сапога пара 04.02.2014 10:56
По чоловічону і по пацанячому, дві великі різниці
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Сергій 04.02.2014 10:55
От і зірвано маски - те, про що вже давно всі знають - суди, прокуратура, міліція - виконують вказівки уп...рів із Партії Регіонів, "смотрящих". Цю гнилу систему давно потрібно змінювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Василь Миколенко 04.02.2014 10:40
Прикро, що ВСІ нардепи від ОО, як і лідери , БОЯТЬСЯ заявити про нелегітимність влади, а самі теж рвуться в органи, які НІКОЛИ І НІКИМ НЕ СТВОРЮВАЛИСЬ!
Це свідчить про те, що ОО лише говорить про необхідність переформатуванн я влади, а насправді НЕ ХОЧЕ нічого міняти, окрім місцесидіння...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #4 стабилизец 04.02.2014 10:33
Мамадарагая. Тулуб уже признался, что он нам отец родной и что единолично руководит всей милицией, прокуратурой и судами, которые кого попало задерживают и выпускают исключительно по его вказивке. Чего еще мы про него не знаем ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #3 Дід Трохим 04.02.2014 10:26
А тепер давайте подумаємо, шо тут написано. А тут написано, шо губернатор, даючи вказівки, може впливати на суд, прокуратуру і міліцію. Покажіть мені такі повноваження голови ОДА. За такі заяви чиновник летить з посади ше до того, як закрив рот. Інший бік моменту: якщо є можливість давати команду, щоб звільнили, то чи не було такої можливості, щоб давати протилежну команду?