В. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов шукає шляхи щодо скасування рішення суду про заборону мирних зібрань. Про це він повідомив на засіданні сесії міської ради, передає кореспондент «Прочерку».

– Ми займаємося цим питанням. Сьогодні буде ухвалено рішення, – запевнив він.

Перед цим виступала «батьківщинівка» Наталія Коваленко, яка просила в апеляційному суді скасувати рішення.

Крім того, на засідання прийшли кілька десятків активних черкащан, які біля входу в зал засідань чекали скасування заборони.

Нагадаємо: щойно сплинув термін двомісячної заборони, зініційованої в.о. міського голови Черкас Віктором Білоусовим, виконком за підписом того ж таки Білоусова знову зініціював судову заборону на проведення масових зібрань з 6 лютого по 15 березня 2014 року.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Диагноз 18.02.2014 16:07
Это старческий маразм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Взгляд 18.02.2014 16:04
Дедушке уже страшно, а где сейчас находится гауляйтер Черкасской области.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Loki 18.02.2014 13:42
Маршрут консультативног о пробега с неизменной тетрадкой удлинился, а комми то старенький, вот потому и медленно фсё так! Пусть выглянет в форточку в направлении киева та убедится , шо нет дыма без покрышек!, может это придаст ему положительное ускорение.))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 майбутній мер Беззубенко 18.02.2014 13:14
Цитую Комуняка:
По-ленінські : крок вперед, два - назад!

Обуржуился ......., на все дела у шабан... памперсов не выстачит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 знаю, що буде читати 18.02.2014 13:03
Тов. трус-білоус..., вже на часі перелистувати кку і думати про відповідальніст ь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 УЖАСТЬ 18.02.2014 12:54
Цитую Оксана Колісник:
Чи ліхтарик Віктору Федоровичу подарувати? Щоб видніше було у "пошуках"...

А что слабо подарить..? только в детский дом города. Ждем факта реализации трепа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Дід Трохим 18.02.2014 12:52
Віктор Фьодорович, бистрєй думайте або не думайте вобше, бо всьо по новій началось і поки ви придумаєте, всьо буде неактуально. Вобше я думаю, для реактівності вашей мислі собитія розгортаються дуже мєдлєнно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 незнайка 18.02.2014 12:48
Задним умом все умны Были б мозги-было бы сотрясение Интересно в каком поколении коммунист? Наверное у него наследственное Остальные-открестились
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Оксана Колісник 18.02.2014 12:31
Чи ліхтарик Віктору Федоровичу подарувати? Щоб видніше було у "пошуках"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Комуняка 18.02.2014 12:29
По-ленінські : крок вперед, два - назад!