реклама

реклама

Генеральний директор Черкаської облдержтелерадіокомпанії Олександр Трухманов замкнувся у своєму робочому кабінеті. Візит колег, які заявили, що не хочуть бачити його своїм керівником, Трухманов сприйняв як спробу захоплення його офісу й викликав міліцію. Втім, міліція не знайшла на «Росі» ніяких порушень громадського порядку.


Про це в коментарі «Прочерку» заявила перший заступник гендиректора ОДТРК Валентина Душок.

За словами пані Душок, учора голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зробив подання на звільнення Олександра Трухманова, але наказу Держкомтелерадіо ще немає. Таким чином Валентина Іванівна уточнила попередню інформацію про звільнення Трухманова, що надійшла нам від джерел в ОДТРК.

– Учора голова облдержадміністрації Сергій Тулуб зустрівся з представниками профспілки та адміністрації ОДТРК, які вручили йому лист від колективу, в якому було майже 90 підписів, – розповіла Валентина Душок. – Колектив закидає гендиректору невміння керувати колективом, нерозуміння, як працює державна телерадіокомпанія, грубе порушення колективної угоди й просить звільнити Трухманова з посади гендиректора.

За словами Валентини Іванівни, губернатор заявив, що не може не піти назустріч думці 85% колективу ОДТРК. Того ж дня, за словами пані Душок, Сергій Тулуб зробив подання на звільнення Трухманова до Держкомтелерадіо. Водночас сьогодні Держкомтелерадіо через революційні події в центрі Києва не працює, і ніякої відповіді в Черкаси поки що не надійшло.


Нагадаємо, Трухманов – уже третій приїжджий керівник на телекомпанії після скандального звільнення в 2010 році з цієї посади через конфлікт з головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом черкащанина Михайла Калініченка.

Після нього керівником телерадіокомпанії був призначений Юрій Уздемір з Харцизька, друг губернатора Сергія Тулуба. Він пропрацював на посаді майже два роки.

Наступною очільницею «Росі» стала Лариса Єфремова із Запоріжжя. Вона покерувала телекомпанією трохи більше року і пішла через конфлікт водночас і з колективом телекомпанії, і з Сергієм Тулубом.

Олександра Трухманова було призначено гендиректором ОДТРК наказом Держкомтелерадіо України від 1 червня 2013 року.

реклама

Коментарі  

 
+55 #17 Сеня Рудик 05.03.2014 01:50
Цитую lucky:
Ну ось, незмінний за будь-якої влади перший зам. таки повернула собі Мих Миха. Тепер він римуватиме і декламувати свої вірші не лише Кучмі, Ющенку, Януковичу й Тулубу, а й Майдану і його героям.
Долюструвалися!

Дійсно ганьба! Це просто наруга над пам"яттю НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #16 Усьо пропало 28.02.2014 18:32
Тепер Черкащина, тепер духовний край
Тепер земляцтво буде у контролі
Тепер ти наш, ти наший стиль пізнай
І щастям огортай черкаські долі
У нас надія, певність, мрії плеск
І сподівання з іменем Тулуба
Зроби реформи і запали ти блеск
Черкаській стороні! Вона була, щоб люба!

«Лицарю благодіяння» Михайло Калініченко».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #15 Усьо пропало 28.02.2014 18:32
Дочекаєшся головного лизоблюда Калініченка.

Ось збурює Черкащину святу
Глави Указ великої держави
Про земляка, світлу землю ту
Він посланий здійснити славні справи.
Настромлює увесь чиновний рід
Представлення іде, в великій залі
В простій промові відчуваєм слід
Прабатьківської вічної моралі
Пройшов він шлях достойної доби
В зарубках його дух міцнів в надіях
Характер загартованим зробив
Позиція нортує у подіях.
Натура, темперамент, вдача-твердь
Створили образ Тулуба, козачий
Він енергетику на плечах своїх пер
Вугіллям Україну всю постачив.
Ця праця у нестерп, а Він ішов
До слави йшов героєм, став звитяжним
В житті немало труднощів зборов
Заскромний, з людьми, як завше, зважний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+60 #14 Нас_@nь 28.02.2014 13:36
Цитую Дід Трохим:
Даже коли Тулуб робить шось толкове, єсть гадєнькоє чуство, шо тебе десь .... По сєму повірю йому тіко коли наступний гендир буде призначатися з Черкащини і за попередньою згодою колективу.

Дочекаєшся головного лизоблюда Калініченка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+66 #13 lucky 27.02.2014 16:52
Ну ось, незмінний за будь-якої влади перший зам. таки повернула собі Мих Миха. Тепер він римуватиме і декламувати свої вірші не лише Кучмі, Ющенку, Януковичу й Тулубу, а й Майдану і його героям.
Долюструвалися!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-52 #12 доктор Пілюлькін 20.02.2014 16:17
Цитую куку:
коллективсчитае тЧТО ОН ПРАВИЛЬНО СДЕЛАЛ МНЕ СТЫДНО ЗА ЭТОТ КОЛЛЕКТИВ СДЕЛАЛИ ОЧЕРЕДНОЙ ПИАР ХОД ДА ОН НЕ ПОДАРОК НО УНИЖАТЬ И ИЗДИВАТЬСЯ НЕЛЬЗЯ КОГО ПОСТАВИТЬ НЕКОГО БУДЕТ ВАМ ЛЕГЧЕ КОГДА ПОСТАВЯТ ЕЕ. ЭТОГО ... КОТОРЫЙ В ТРК ВООПЩЕ НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ РАНЬШЕ ХОТЬ ПОДПИСЫВАЛ КАКУЮТО БУМАЖКУ А СЕЙЧАС КРОМЕ ТОГО ЧТО СИДЕТЬ В КАБ.85 ПИТЬ КОФЕ С КОНЬЯКОМ .............. НИЧЕГО НЕ УМЕЕТ.СХАМЕНИТЬСЯ

незнайка-КУКУ зміни стиль, а не тільки приізвисько... :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+49 #11 куку 20.02.2014 14:29
коллективсчитае тЧТО ОН ПРАВИЛЬНО СДЕЛАЛ МНЕ СТЫДНО ЗА ЭТОТ КОЛЛЕКТИВ СДЕЛАЛИ ОЧЕРЕДНОЙ ПИАР ХОД ДА ОН НЕ ПОДАРОК НО УНИЖАТЬ И ИЗДИВАТЬСЯ НЕЛЬЗЯ КОГО ПОСТАВИТЬ НЕКОГО БУДЕТ ВАМ ЛЕГЧЕ КОГДА ПОСТАВЯТ ЕЕ. ЭТОГО ... КОТОРЫЙ В ТРК ВООПЩЕ НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТ РАНЬШЕ ХОТЬ ПОДПИСЫВАЛ КАКУЮТО БУМАЖКУ А СЕЙЧАС КРОМЕ ТОГО ЧТО СИДЕТЬ В КАБ.85 ПИТЬ КОФЕ С КОНЬЯКОМ .............. НИЧЕГО НЕ УМЕЕТ.СХАМЕНИТЬСЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-45 #10 требую продолжения 19.02.2014 22:38
Прикольное видео, жаль что такое короткое и так и не известно, где же он прятал печатку, и что писала со скорбным видом вездесучная Гениальная продюссюссерка, может переписывала всех, чтобы потом не забыть отомстить? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-45 #9 МИКОЛА 19.02.2014 21:10
Навіть "мордашка" його не викликає довір"я.
Та й чи може ставленик "тельбуха" бути іншим?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Мефодій 19.02.2014 19:24
Цитую voleyland:
Сегодняшняя власть это совершенно чуждые народу ..... Они даже разговаривать с людьми не могут без "переводчиков" из "Беркута"

може бояться народу а це добрий знак - гроші дачі влада це все невічне