Колективу Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось» повідомили, що їхнього генерального директора Олександра Трухманова звільнено. Про це інформують джерела «Прочерку» в ОДТРК.


– Як нам повідомили в облдержадміністрації, наказ Держкомтелерадіо про звільнення Трухманова був учора, – кажуть у телекомпанії. – Але підтверджень ми поки що не отримали – сьогодні у зв’язку з відомими подіями в Києві в Держкомтерерадіо на Хрещатик, 26 ніхто на роботу не прийшов.

Фактичною причиною звільнення Трухманова є той факт, що він, як і кілька його попередників, не знайшов спільної мови з колективом «Росі». Під проханням звільнити його «як людину неадекватну, яка не має елементарних уявлень, як керувати колективом» було зібрано майже 90 підписів. За деякими даними, певні претензії були до Трухманова як до професіонала і в облдержадміністрації.

Як зазначив журналіст ОДТРК Валентин Чернявський на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук», наразі Олександр Трухманов «закрився в кабінеті разом із печаткою».

Спроби «Прочерку» взяти коментар у самого пана Трухманова були безуспішними – на телефонні дзвінки він не відповідає.

Нагадаємо, Трухманов – уже третій приїжджий керівник на телекомпанії після скандального звільнення в 2010 році з цієї посади через конфлікт з головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом черкащанина Михайла Калініченка.

Після нього керівником телерадіокомпанії був призначений Юрій Уздемір з Харцизька, друг губернатора Сергія Тулуба. Він пропрацював на посаді майже два роки.

Наступною очільницею «Росі» стала Лариса Єфремова із Запоріжжя. Вона покерувала телекомпанією трохи більше року і пішла через конфлікт водночас і з колективом телекомпанії, і з Сергієм Тулубом.

Олександра Трухманова було призначено гендиректором ОДТРК наказом Держкомтелерадіо України від 1 червня 2013 року.

реклама

Коментарі  

 
+55 #14 Усьо пропало 28.02.2014 17:52
Цитую Нас_@nь:
Цитую Кобзарюга:
[quote name="ура"]трухман! чемодан-ген.продюссер-вокзал-Киев


Згоден на Люстрацію чекають усі начальники відділів, ведучі та колишні директори, їх зами та бухгалтери - лиз0блюд Калініченко, Стоколос, Немилостива, Іванченко, Іващенко, Кобзарик, Рябцун, Чернега, Гилюк та ін.
Особливої Люстрації заслуговує смільнське телебачення - яке своєю бездарністю, ... валило українців, черкащан, вислуговуючись перед янеком тулубом та "пр"-цями
Рось та Смілянське ТБ - справжні Т...ТУШКИ!!! :-x :-x :-x



Немилостива та Іванченко звільнені, всі інші мають люстраційну недоторканність :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+64 #13 Нас_@nь 28.02.2014 13:32
Нехай вони розкажуть як після чергового звільнення гендиректора Росі .... Тулобом - всі вони бігали до "Черкаського ...." випрошувати посаду "генерала" Росі.
Люстрація усім!!! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+64 #12 Нас_@nь 28.02.2014 13:29
Цитую Кобзарюга:
Цитую ура:
трухман! чемодан-ген.продюссер-вокзал-Киев

Трухманчик то пішов. А в єфірі змін нема...
Як хвалили "тулубка круглого ..." так і хвалять.
Янек хароший, а майдан всі "т.....сти". Так может проблема в своїх ...., які стараються прислужитись Серьожі Барселоні. При всех генералах Роси они оставались на своих посадах. Вони це права и лева рука, ......... гендираТРК.

Згоден на Люстрацію чекають усі начальники відділів, ведучі та колишні директори, їх зами та бухгалтери - лиз0блюд Калініченко, Стоколос, Немилостива, Іванченко, Іващенко, Кобзарик, Рябцун, Чернега, Гилюк та ін.
Особливої Люстрації заслуговує смільнське телебачення - яке своєю бездарністю, ... валило українців, черкащан, вислуговуючись перед янеком тулубом та "пр"-цями
Рось та Смілянське ТБ - справжні Т...ТУШКИ!!! :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+66 #11 Кобзарюга 22.02.2014 11:48
Цитую ура:
трухман! чемодан-ген.продюссер-вокзал-Киев

Трухманчик то пішов. А в єфірі змін нема...
Як хвалили "тулубка круглого ..." так і хвалять.
Янек хароший, а майдан всі "терарісти". Так может проблема в своїх сцикунах, які стараються прислужитись Серьожі Барселоні. При всех генералах Роси они оставались на своих посадах. Вони це права и лева рука, ......... гендираТРК.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Лесь 19.02.2014 19:59
всьо... не витримую конкуренції з НЕЗНАЙКОЮ! Дайош НЕЗНАЙКУ дірєктором!!!! Нє ЛЮЧЧЯ прєзідентом!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-44 #9 поток сознания 19.02.2014 19:19
это ваше последнее "слово", господин и госпожа Незнайки? Очень на это надеемся. Можете взять в руки по телеку - и на проходную forever. Несчастливой вам дороги!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+43 #8 незнайка 19.02.2014 19:16
Хочешь сам рассказывать про нетелей и здобутки-УПЕРЬОД Там таких только 90 подписантов и все считают что каждый из них сможет излагать это ЛЮЧЧЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-49 #7 Без коментарів 19.02.2014 17:27
Цитую незнайка:
В свое время было уволено 18 тыс служащих Принятым в 3 раза подняли зарплату-чтобы взяток не брали Последний раз никого не увольняли О каких-то самостоятельно принятых решениях Гендиректора выходящих за пределы его повноважень сообщений не было Кому получить печать в руки ОДТРК и быть ХОРОШИМ всем 90 подписантам на всю оставшуюся жизнь-пропонуйте свою кандидатуру и вперед за орденами Если все написанное здесь соответствует действительност и

Незнайко ти читав що написав? чи разом з Трухмановим п*єш віскі в кабінеті і не розумієш про пишеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-46 #6 Нестор Іванович 19.02.2014 15:41
На донетчині ще безробітних вистачає, тому нехай негайно віддасть печатку, краще *ерою у руки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Дід Трохим 19.02.2014 15:39
- Шеф, спасай, усьо пропало! - Санек, .......! Сам на соплях висю!