Голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко не претендує на жодну з посад нового обласного керівництва. В цьому він запевнив кореспондента «Прочерку».

– Я не претендую на жодну з посад, тому що я не за посади боровся, а за майбутнє України, – зазначив Бондаренко. – Сьогодні завдання – не отримати посаду, а змінити суспільство.

Натомість «гідним кандидатом» на посаду голови обласної ради він вважає депутата Володимира Греся.

– На перехідний період це буде гідна компромісна фігура, – сказав Анатолій Васильович.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Правий Сектор 27.02.2014 09:06
Бондаренко та Гресь - Гопа й Допа Черкаської області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 ГРЕСЬ 26.02.2014 23:09
Харош Толику, кажу тобі, ну не пройде- не ... Вован, ці барани не зрозуміли ,що ми кинувались з Героєм
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 БАРАН 26.02.2014 22:44
А тобі ніхто і не пропонує, Толя ми тобі не віримо , фото на фоні барикад було непереконливим, вразили глопці-герої на Інституцькій
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Гонта - 2 24.02.2014 20:59
Толя! Ти з Партією Регіонів у виконкомі надував щоки! А Гресь, це повернення до дерибану обласного бюджету. Вони з Бондаренком, Мушіякою, коли Гресь був головою облради, здерали кошти з підприємців, щоб виділити земельну ділянку під будівництво заправки на трасі Київ - Одеса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Правий та інші сектори 24.02.2014 17:17
Про якого Греся тут мова?Ви з глузду зьїхали мабуть.Керівник облради должен забезпечить роботу усіх галузей та виплати пенсій і зарплат,а не красти і мурчати під ніс.Не за Гресів та Юлів ми стояли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 генадій 24.02.2014 17:09
У Греся своє Межигір'я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 незнайка 24.02.2014 17:05
Гидна Пжлт уточните чего?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Чукча 24.02.2014 17:01
Цитую бондаренку:
Люди віддали своє життя не за те, щоб до кормушки дорвалися "компромісні фігури", а щоб таких "фігур" більше у владі не було. Ви ніяк не зрозумієте, що люди за ці три буремні місяці змінилися.
Стосовно "я боровся", то де і з ким.

Он координирував. В прошлый четверг сверху, с моста наблюдал как милиция разгоняла и избивала людей на дамбе, а на вопрос тележурналиста "Виики", почему его Бондаренка там не было? Как всегда, я с моста координував :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 бондаренку 24.02.2014 16:51
Люди віддали своє життя не за те, щоб до кормушки дорвалися "компромісні фігури", а щоб таких "фігур" більше у владі не було. Ви ніяк не зрозумієте, що люди за ці три буремні місяці змінилися.
Стосовно "я боровся", то де і з ким.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Крук 24.02.2014 16:13
А чо не Мушієк - гарна "компромісна фігора", Тулуб йому орден на груди - він Тулубу ручку, герой революції!
Гресь вже головував, крім як витрачати бюджетні кошти на транспортування себе по маршруту Чорнобай-Черкаси, Черкаси-Чорнобай щодня нічого і не зробив.