реклама

реклама

Щойно в залі Будинку політосвіти, де тривають громадські слухання для обрання начальника обласної міліції ветеран МВС Володимир Шевченко повідомив, що саме заступник начальника управління-начальник міліції громадської безпеки Володимир Іващенко дав наказ застосувати зброю при розгоні активістів на блокпосту під черкаською дамбою 20 лютого.

– Вношу пропозицію від імені громадськості вимагати негайного звільнення Володимира Іващенка, бо ця людина віддала команду Соснівському райвідділу пакувати активістів, і він дав наказ застосувати зброю при розгоні блокпоста. Ця людина не має права носити звання офіцера МВС, – сказав Володимир Шевченко.

Крім того, ветеран МВС нагадав, що за кілька годин до розгону активістів Володимир Іванович на Театральній площі перед священиками обіцяв, що міліція переходить на бік народу.



реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Ковпак 27.02.2014 09:53
Цитую Нестор Іванович:
А розтрілом і перших, і других синок яника керував - яскравий прихильник ковпака.

відкрий свої замилені очі, махно! уже відомо, що розстрілювали і майданівців і беркутівців .......... снайпери - провокатори, які сиділи у готелі Україна. відповідне відео є в мережі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Нестор Іванович 26.02.2014 22:15
Цитую Ковпак:
Цитую патріот:
Люди,як жити,список Небесної сотні,вже офіційно 90 людей,дві жінки,половина хлопців

не забудь, що 20 осіб із цієї Небесної сотні - це загиблі беркутівці та військовослужбо вці внутрішніх військ


Людина, яка виконує злочинний наказ автоматично стає співучасником злочину. А розтрілом і перших, і других синок яника керував - яскравий прихильник ковпака.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 свідома 26.02.2014 21:14
как это не печально,но это правда......горькая правда нашей суровой действительност и
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Ковпак 26.02.2014 21:08
Цитую патріот:
Люди,як жити,список Небесної сотні,вже офіційно 90 людей,дві жінки,половина хлопців

не забудь, що 20 осіб із цієї Небесної сотні - це загиблі беркутівці та військовослужбо вці внутрішніх військ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 патріот 26.02.2014 18:54
Люди,як жити,список Небесної сотні,вже офіційно 90 людей,дві жінки,половина хлопців ,89-й,90-й,92,3,4,5,6-й рік,там один неповнолітній.Яка переаттестація, які єкзамени,вони збираються питати чи ті готові перейти на бік народу,а на якому боці добра і зла,вони до цього були?Там що в кабінетах,пороб лено,ладно на народ плюнули,так вони собі яму риють,вибори на носі,лохи..Матір Боска,Єзус Крістус...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 федор принципиальный 26.02.2014 18:33
оно п**люко,за несколько часов до разгона лизал асфальт,клялась мент*вская м**да в любви к черкащанам,кто его привел на Театральную площадь ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 патріот 26.02.2014 18:25
То п...ц...Нема межі цинізму,як то правда,то я не знаю як їх земля носить.Негайно провести розслідування..(хоча як вони самі себе розслідувати будуть?)ЖАХ!!!Аваков хвалився,що розпустив Беркут,тепер у них переаттестація( ще в куток на гречку поставте).Пі...ццццццццццц.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 Крук 26.02.2014 18:24
На сусідів ще ніхто доноси не виголошував? Бо щось дуже схоже на зведення особистих рахунків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 voleyland 26.02.2014 18:21
Это тот случай, когда хочется, чтобы это оказалось неправдой. Просто в голове не укладывается, чтобы наша милиция, к которой и так все плохо относятся, оказалась ещё хуже.