Лідер Партії вільних демократів Сергій Одарич призначив винагороду за інформацію про місцезнаходження колишнього губернатора Черкаської області Сергія Борисовича Тулуба, йдеться на сайті партії.

Сума винагороди – 10 тис. євро.

Цінну інформацію прохання повідомляти за номер телефону (0472) 56-33-47 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Особливу увагу Сергій Олегович просить звернути українців, котрі проживають в Іспанії, в районі м. Марбелья.

Нині екс-керівник Черкащини Сергій Тулуб перебуває в розшуку. Прокуратура звинувачує його у заволодіння державними коштами в сумі 135 млн грн.

25 лютого Придніпровський районний суд Черкас видав санкцію на арешт колишнього голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Marta 01.03.2014 13:36
Цитую Фром:
Цитую Marta:
Народ,скоро мера обирати,якісь кандидати пристойні є????Треба вже обговорювать,що б все знати та не помилитись.Чула Жуковська милиться,то для мене то не варіант,обома руками проти...


Для меня вполне вариант. Только она не идет.

Для тебе "очі і вуха,а головне лапи" Фірташа в Черкасах варіант????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Фром 28.02.2014 11:23
Цитую Marta:
Народ,скоро мера обирати,якісь кандидати пристойні є????Треба вже обговорювать,що б все знати та не помилитись.Чула Жуковська милиться,то для мене то не варіант,обома руками проти...


Для меня вполне вариант. Только она не идет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Фром 28.02.2014 11:12
Паук ужалил скорпиона )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Дід Трохим 28.02.2014 09:43
Алєгавіч, це шось в духє Булатецького. Ну скажуть вам, і шо? Чи просто єсть нєпрєлімоє желаніє подержать його за горло? Тоді пишіть 10 тис. євро од мене і 100 гривень од Діда Трохима, який дуже хоче на це подивитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Скептик 28.02.2014 09:34
Может, и пиар, но точно не дешевый))) Понять можно: Тулуб ему крови попил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Marta 28.02.2014 00:36
Народ,скоро мера обирати,якісь кандидати пристойні є????Треба вже обговорювать,що б все знати та не помилитись.Чула Жуковська милиться,то для мене то не варіант,обома руками проти...Кстаті про Одарича,а що з ним не так?З виду такий інтелегентний,г оворить розумні речі(про справи не знаю).Як на мене то когось типа мера Львова (Садового)знайт и,то де ж такого взяти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Marta 28.02.2014 00:28
Тулуба піймати,то справа для души,грошей не треба...де шукать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Одар у своєму репертуарі 27.02.2014 23:56
Дешевий піар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Саня 27.02.2014 22:51
Цитую федор принципиальный:
Откуда гроши у одара,он постоянно ......,что живет на деньги жены,или остались от хабарей.

2й варіант. Хіба ви не бачили торговельний комплекс, який Одарич будує на Бульварі Шевченка в Черкасах на місці Темпу? Взагалі 10 тисяч євро для Одарича - копійки після його по.......ння Черкас. Ця сума показує ...... Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 федор принципиальный 27.02.2014 22:42
Откуда гроши у одара,он постоянно ......,что живет на деньги жены,или остались от хабарей.