Перший заступник міського голови, екс-регіонал Віктор Беззубенко обурений звільненням директора Будинку культури ім. Івана Кулика Ірини Тітовської. Про це він розповів у коментарі vikka.ua.

Віктор Анатолійович не підтримує процедуру, за якою був звільнений керівник культурного закладу.

– Я знав, що в неї закінчився контракт. Я потелефонував у департамент освіти й попросив, щоб вони мені підготували аналітичну записку, в якій би було чітко виписано, на які нормативні документи вони посилаються, коли говорять, що вона не відповідає кваліфікаційним вимогам. Чекаючи цілий день записки, я її так і не дочекався, – зазначив Беззубенко.

Він додав, що в департаменті освіти в п'ятницю йому повідомили, що вже підготували розпорядження щодо продовження контракту з Тітовською.

– У п'ятницю ввечері я пішов додому спокійний, що контракт з професійною людиною буде продовжено. А вже в понеділок зранку мені на стіл кладуть розпорядження, де немає мого погодження, немає погодження юристів. Є лише одне погодження – керівника департаменту. Порушивши регламент, у п'ятницю, о 8-й вечора звільнили керівника будинку Кулика. Я цим обурився, – розповів Віктор Анатолійович. Водночас він додав, що "не піддає сумніву законність підпису Білоусова".

Беззубенко вважає, що спір має бути вирішено в суді. Також він пообіцяв у майбутньому вимагати від керівника департаменту не порушувати регламент.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 ПАТРІОТ УКРАЇНИ 24.03.2014 16:43
Цитую музиканти:
якщо беззубенко підтримує тітовську - то на таких директорів будинків культури (без освіти) непотрібно, скільтки людей з вищою освітою у сфері культури без роботи а тут - дивіться яка .......!!! ганьба тітовс.к.і.й і беззубенку!!!!! !

Підняти будинок культури без освіти змогла, а тепер, нехай керують ті у кого є освіта :lol: :lol: :lol:
А чого ж ті що з освітою, раніше не взялися піднімати БК???
Штани в вишах протирали, а не навчалися, а тепер, дай, ми будемо керувати..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 культура 24.03.2014 15:11
ГАНЬБА ТІТОВСЬК-Й!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 ДУМКА 24.03.2014 12:50
оце ще оцінку не давав беззубенко..це ще той "діяч"!! :-x :-x :-x та ще й кого підтримує.. молодих "талантів"..тітовську : :lol: :-x ..слухайте..ворушіть те гніздо в міській раді..тих діячів культури і освіти!!...бо прийде кінець Черкасам з такими!! :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 ПРиБЮТ 24.03.2014 12:48
От дивишся на це фото,і таку далеку подорож,цій "людині", запропонувати хочеться,щоб воно дорогу назад не знайшло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Проти зради 24.03.2014 11:47
Черкаси ще не отримали відповіді,хто організував "совково-тулубячий",ганебний та бездарий "сабантуй" під ОДА,в день підписання угоди з ЄС?Організатор має бути звільнений за профнепригодніс тью... Є креативні,сучас ні люди,є конкурс..."Крапива,моя крапива"в далекому минулому,на пенсію,в гурток кому за 70,керувати...Має бути конкурс....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Makar 24.03.2014 11:12
Гнать треба цього беззубого,поган ою мітлою.Може треба дати Радуцькому владу на один день,щоб прогнав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Воля 24.03.2014 11:09
Ці "шарашки" під назвами "ради" пора прикривати,є виконкоми,техні чними питаннями життідіяльності міста вони займаються,доси ть дармоєдов годувати,нафіг з пляжа..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #9 Небайдужі 24.03.2014 11:07
Та БЕЗЗУБЕН.КО ЦЕ Ж КАНДИДАТУРА ТУЛУБА І як він сам каже - друг одар.ича, тітовська з команди одарича як каже пан кудрявцев - висновок - нам потрібні нові, молоді незаангажовані керівники у культурі а не такі як тітовс.с.ка без належної освіти і стажу роботи, шепець-ка і іже с німі!!!!!!!!!!! !!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 митці 24.03.2014 11:03
слухайте!..досить вже цю тітовську обговорювати!!..звільненна..нехай іде!!..зробіть конкурс!!..нехай прийде людина розумна,досвідч ена,яка розбирається в музиці,культурі , з вищою освітою!!вищу освіту,здається , ще ніхто не відміняв!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 музиканти 24.03.2014 11:01
якщо беззубенко підтримує тітовську - то на таких директорів будинків культури (без освіти) непотрібно, скільтки людей з вищою освітою у сфері культури без роботи а тут - дивіться яка .......!!! ганьба тітовс.к.і.й і беззубенку!!!!! !