Екс-заступника черкаського губернатора Сергія Тулуба Едуарда Івакіна підозрюють у організації погрому приміщення Черкаської ОДА 23 січня цього року. Саме таке кримінальне провадження за зверненням народного депутата Леоніда Даценка розслідує прокуратура Черкаської області, інформує сайт "Дзвін".


Івакіну інкримінується кримінальне правопорушення за ч. 1 ст. 294 КК України: організація ним та іншими особами масових заворушень під час проведення акцій протесту громадян, що супроводжувались насильством над особою, погромами, знищенням майна та захопленням будівель. Однак до пред’явлення звинувачення поки що не дійшло.

“Сподіваюсь, розслідування завершиться покаранням всіх винних, оскільки на сьогодні, як ми бачимо, в країні не посадили жодного посіпаку злочинного режиму Віктора Януковича. Ані з тих, хто організовував масові побиття євромайданівців “Беркутом” і тітушками у столиці, ані тих, хто розстріляв Небесну сотню. Так само і в Черкасах спокійно ходять містом ті люди, які безпосередньо виконували вказівки Тулуба і злочинні накази начальника обласного УМВС. Безчинства “Беркуту” в Черкасах бачила вся країна, а до відповідальності притягують лиле шістьох ППСників. Чому не говорять про начальника обласного УМВС Володимира Ліпандіна? До речі, а де він?. Народу уривається терпець, тому правоохоронні органи мають пришвидшити свою роботу”, – наголосив Даценко.

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 Царь 03.04.2014 12:05
Так бити чи не бити?Ось в чому запитання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 федор принципиальный 03.04.2014 10:31
Цитую Вухо:
Цитую Царь:
Куди подівся Король..
А хто такий Король?

Бывший директор школы,затем работал под Влизло,а потом вместе с ним и прилег под фуфайкина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 думка 03.04.2014 08:41
[quote name="Хома"]Ивакин ещё тот фрукт. Скльзкий, холёный, хитрый, подлый. Одним словом МЕНТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Loki 02.04.2014 22:24
Цитую Царь:
Цитую Вухо:
Цитую Царь:
Куди подівся Король..
А хто такий Король?

Король Ю. П.

))))) И шо стало лебединой пестней этого черкасского песталоцци от кпсс? 32 школа носит имя молодого красного дирехтура?)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Хома 02.04.2014 21:37
Ивакин ещё тот фрукт. Скльзкий, холёный, хитрый, подлый. Но кто его посадит? Наверное только новый мадан, как и Липандина...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Царь 02.04.2014 20:05
Цитую Вухо:
Цитую Царь:
Куди подівся Король..
А хто такий Король?

Король Ю. П.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 БМП 02.04.2014 19:20
Всі знають, що справу з тітушками започатковував Береза, а потім у обласні освіті переховувався. Тому у справу з Івакіним не забудьте і подільників включити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Дзвін 02.04.2014 16:39
З хворої голови - на здорову. Коли штурмували ода, півадміністраці ї на чолі з Тулубом взагалі були у відпустці. Такі собі апазіціонери, що самі ж і співпрацювали з владою (чи даремно Даценко пройшов на виборах - це в області, де всі боялися лише одну людину!) - самі підбурювали людей, потім самі повтікали, а тепер шукають крайніх. Маразм! Краще б справу робили. Хтось знає, що реального зробив Даценко після обрання депутатом, крім пустозвонних заяв?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Не розумiю 02.04.2014 16:12
Не розумiю, який погром був 23 лютого? Штурм був 23 сiчня. 21 лютого Iвакiн подав у вiдставку. Пояснiть хтось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 федор принципиальный 02.04.2014 15:50
Одни разговоры,ну хоть бы повязали кого-нибудь да на лесоповал да конфисковали все наворованное.