реклама

реклама

У Черкасах діє 4 блокпости: на виїзді до Києва, зі сторони Дахнівки, Сміли та на ж/д вокзалі. Також діє три мобільні блокпости.

На кожному такому блокпості чергує від 5 до 10 осіб з числа автомайданівців, Самооброни та Демальянсу. Згодом має долучитися Правий сектор. Патрулювання в’їздів здійснюється спільно з інспекторами ДАІ, інформує прес-служба голови Черкаської Обласної державної адміністрації.

Блокпост: Смілянський напрямок

Блокпост: Смілянський напрямок


У переддень Великодня очільник області Юрій Ткаченко відвідав блок-пости.

– Приємно, що на Черкащині є так багато патріотів, які люблять свій край. Люди не чекали, допоки ситуація стане критичною, а взяли ініціативу у власні руки і зорганізувалися. За два дні роботи постів не було зафіксовано осіб, які можуть брати участь у дестабілізації обстановки в місті, перевезення зброї, боєприпасів, вибухових речовин. За словами чергових, зупиняють автівки з серіями інших регіонів, завантажені мікроавтобуси, але після ретельної перевірки відпускають, - розповідає Юрій Ткаченко. - Зараз вирішується питання по встановленню на блокпостах критих конструкцій на випадок дощу, бронежилетів, дорожніх фішок. Питання із продуктами харчування я сьогодні вирішив.

Блокпост на дамбі

Блокпост на дамбі


Біля блокпостів встановлено дорожні знаки, що попереджують про обмеження швидкості та звуження проїжджої частини.

Крім основних діють ще три мобільні пости, які чергують пересуваючись містом. За словами начальника УМВС Владислава Пустовара, технічні і людські можливості дозволяють при необхідності поставити пости ДАІ на всіх в'їздах і виїздах у місто.

Блокпост в Дахнівці

Блокпост в Дахнівці


За словами керівника обласної самооборони Геннадія Шевченка, черкащани, які чергують на блокпостах вже прибрали з проїжджої частини плити і колеса задля комфортного руху автомобілів.

– Надзвичайних пригод поки не було, проте ситуацію ми постійно тримаємо під контролем. Оглянути блокпости приїжджав особисто начальник обласної міліції. Нині ж міліція виставила там посилені наряди охорони, – коментує ситуацію Геннадій Юрійович.

Блокпост на Чигиринському напрямку

Блокпост на Чигиринському напрямку

 

Фото надані прес-службою ОДА.

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 Черкаси 22.04.2014 00:51
Цитую Юрий:
Идите работать тунеядцы , понаустраивали детские развлекухи. Детей Ваших кто кормить будет? Нет с такими бездельниками мы Европу точно не построим.

кормилец ты наш... ти за себе турбуйся... а ті хто там стоять потурбуються і за тебе, і за себе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Блокпост 21.04.2014 23:53
Для ЮРИЯ!!! О своих детях и о твоих мы и заботимся! А тЫ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Блокпост 21.04.2014 23:51
Крім стаціонарних блокпостів, стоять ще 5 мобільних.Не все так просто...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Патріот 21.04.2014 10:09
Цитую час діяти:
Хто там писав про горілку на блокпостах? В Автомайдані, Самообороні, Правому секторі діє сухий закон!!! Всі, хто у невміняємому стані (в алкогольному, наркотичному сп’янінні) не є членами цих організацій!!! При будь-якому порушенні громадського спокою телефонуйте: Автомайдан - 0931056894, Самооборона - 0934304396!!!
Не будьте байдужими!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #14 час діяти 20.04.2014 21:40
Хто там писав про горілку на блокпостах? В Автомайдані, Самообороні, Правому секторі діє сухий закон!!! Всі, хто у невміняємому стані (в алкогольному, наркотичному сп’янінні) не є членами цих організацій!!! При будь-якому порушенні громадського спокою телефонуйте: Автомайдан - 0931056894, Самооборона - 0934304396!!!
Не будьте байдужими!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 *** 20.04.2014 21:14
Блокпост со стороны Канева - не на самом въезде в Черкассы, а за поворотом на ярмарку. Так что спокойно можно повернуть налево в сторону ярмарки, проехать по микрорайону Дахновка и хочешь - виехать возле креста, уже за блокпостом, хочешь - чуть дальше возле шиномонтажа по Кириченко, хочешь - возле гостиницы "Украина", а хочешь - вообще в Сосновке. Для чего устанавливали? Еще один момент - они поставили рядом с блокпостом в лесу палатку и жгут костры!!!!! В лесу!!!!! В пару метрах - заправка!!!!!!! !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #12 Патріот 20.04.2014 20:49
Цитую Симисинова Наташа:
Меня следует унизить, поставить на колени, провести через коридоры «ганьби». Чтобы до меня, наконец, дошло, что я – недочеловек. Что надо мной должны «панувати браття козацького роду» – такие как Яценюк, Турчинов, Коломойский, Ярош, Ляшко, Тягнибок. И я чувствую, как в груди моей зреют гроздья гнева. И я готов брать в руки автомат, и идти в бой с этой ф....кою ордой, как это делали мои родители, мои дядья, и тысячи и тысячи советских солдат, могилы которых на Украине нынче осквернены неонацистами. Что будет дальше с моим народом ,кто пишет сценарий у нас ,на каком тв .?

Наталя,ви з славного рода НКВДістів ? Що поробишь,18-року не буде,окупувати та з"імітувати громадянську не вийде,не ті часи..Не треба ненавидіти Україну і українців.Що б ваш Путін не казав,ми існуєм. І не брешіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #11 Небайдужий 20.04.2014 18:08
[quote name="Симисинова Наташа"]ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ, ДРУЗЬЯ МОИ! ОБЯЗАТЕЛЬНО ПРОЧТИТЕ!!! ЭТО НАПИСАНО ПРО НАС!!!
Любиш Росію? Будь ласка, чемодан, вокзал, Росія, і люби собі на здоров'я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Фугас 20.04.2014 10:55
Еще бы водяру в открытую не жр...ли на блокпостах, свидетелями чего стали на днях пассажиры маршрутки "Киев-Черкассы"