реклама

реклама

Очільник черкаського міського осередку партії «Батьківщина» Роман Діскант вважає кандидата в мери, керівника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка рейтинговим політиком. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку», відповідаючи на запитання, чому партія висунула в мери саме Бондаренка.

– Ми є потужною партією і зрозуміло, що повинні висувати кандидата в мери. Анатолій Бондаренко своєю діяльністю заслужив це. Він показав своєю роботою, що достойний бути кандидатом у мери від «Батьківщини». Крім того, ми проводили опитування, то в нього досить високий рейтинг у місті і я думаю, що він навіть Сергія Одарича (екс-мер Черкас і нинішній кандидат мери – ред.) пережене, – зазначив Роман Діскант.

Сам же Роман Володимирович наголосив, що не претендував і не претендує на крісло мера.

– Мені комфортно бути депутатом і підприємцем, – зазначив Роман Діскант.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 федор принципиальный 24.04.2014 09:19
Пусть будет уж Бондаренко,чем пройдоха,вз...точник,словоблу д одар,рвется в кресло человек,за плечами которог не закрыты в Киеве три уголовных дела эдак н 5-8 лет лесоповала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Дід Трохим 24.04.2014 08:39
От мені інтересно, Діскант хоть сам віре в те шо говорить? Толік-Нібулон даже другим не буде, не те шо когось пережене
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 котик 23.04.2014 17:59
Вот вам и рейтинг, господин Бондаренко!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 О.ЧУПРИНА 23.04.2014 17:41
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Романе!Управлят и міським господарством це не те саме,що прапором махати.Обігнати Одарича Анатолій зможе хіба на велосипеді,якщо Сергій їтиме пішки.


Де ваші "нєзамєнімиє крєпкіє гаспадарнікі", таварісч ЧуПРина?

Я сьогодні в Черкасах,а завтра буду в Києві,потім в Луцьку.Але можу знайти час для занять з вами правописом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Михайло 23.04.2014 15:20
Цитую irisha:
А що саме зробив пан Бондаренко? Якою роботою і що він кому показав???

Він на діскотєці у Лисянському клюбі,Ласковий май крутив,а ще туалет побудував за сільрадою у 2003 році за 60 тис. Бюджетних гривень.Увага! Для піарників Одарича:в центрі Лисянки Анатолій будує супемаркет,можл иво за кошти що видали за зняття Одарича з мера! Хай з Вікки приідуть,буде весело!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Васо 23.04.2014 14:56
Конечно ему комфортно...Жена спокойно торгует спиртным круглосуточно, магазин "Электрон" на Риздвяна- Благовистна и "Казбет", Пушкина-Шевченко. Кто не выполняет законы? БАТЬКИВЩИНА - значит за Юлю не голосуем. Вот так вот, пан Дискант. Да я думаю что прийдет Одарич и эта ....что на фото, быстро обанкротится, как и вся партия БАТЬКИВЩИНА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 незнайка 23.04.2014 13:34
Заглядывай дальше с Бонданенком в Драмтеатровскую Яму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Нестор Іванович 23.04.2014 13:24
На сьогодня ви не просто потужна партія, ви правляча партія, а тому за Крим,за курс долара, за ціни на пальне, за вбивства українських патріотів, за вартість медикаментів і комунальних послуг, за бездіяльнісь на Сході доведеться відповісти. І не потрібно людей за лохів тримати і басні нам розповідати. А то не Діскант, а Крилов і Ш.Перо в одній особі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Василь 23.04.2014 12:11
Цитую О.ЧУПРИНА:
Романе!Управлят и міським господарством це не те саме,що прапором махати.Обігнати Одарича Анатолій зможе хіба на велосипеді,якщо Сергій їтиме пішки.


Де ваші "нєзамєнімиє крєпкіє гаспадарнікі", таварісч ЧуПРина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 irisha 23.04.2014 12:01
А що саме зробив пан Бондаренко? Якою роботою і що він кому показав???