реклама

реклама

92 правоохоронці зі складу зведеного загону підрозділів УМВС Черкащини, які протягом місяця брали участь в антитерористичній операції на Сході України, повернулися додому без втрат.


Їх замінять наступні 92 правоохоронці. Також на Схід України виїхали бійці батальйону територіальної оборони Черкащини. Про це йшлося під час сьогоднішньої зустрічі правоохоронців із головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком, першим заступником голови обласної ради Наталією Кравцовою та начальником УМВС України в Черкаській області Владиславом Пустоваром.

– Черкащанам довелося збиратися за тривогою за три години в неділю, – розповів Владислав Пустовар. – Спочатку виїхали в Ізюм, потім літаком – у Маріуполь, де 9 травня відбувся бій із терористами. Потім добу довелося провести в лісосмузі. Відтак передислокувалися в Харківську область, а звідти – в Старобельськ, Сватове. Спочатку було незрозуміло, що відбувається. Потім почали надходити чіткі завдання, і все стабілізувалося. Черкаські – із тих підрозділів, які не кинули автомати, із честю перебороли всі труднощі і виконали свої завдання. Дякую, що ви виконали свій обов’язок, не струсили, і довели, що на Черкащині є міліція.


Голова ОДА Юрій Ткаченко розповів, що перебував на постійному зв’язку із керівником підрозділу Анатолієм Харенком.

– Для нас важливо, щоб усі учасники антитерористичної операції були відзначені державою. Ми вирішили надати фінансову підтримку кожному воїну, який бере участь в АТО, – наголосив Юрій Олегович.


Усі черкаські правоохоронці, які відзначились на Сході, нагороджені почесними грамотами облдержадміністрації, облради, цінними подарунками від УМВС України в Черкаській області та профспілки.



реклама

Коментарі  

 
+9 #12 черкащанин 12.06.2014 09:57
А за кого воевать? За тех, кто сидит в креслах и богатеет. За этих жирных олигархов? Революцию делают романтики, а ее плодами пользуются п...нки. Пусть сами олигархи делят свой Донбасс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Іван 11.06.2014 22:52
Цитую Светлана:
Наши мужья 30 дней спали на земле, ели мивину и приехали с обстреляными машинами (при этом в командировочных листах значится "охорона громадського порядку", а не какие не боевые действия или АТО), а какая-то тв... сидит обсуждает. Так ты .... иди свою Родину и семью защищай. Как после этого мне отпускать мужа?!!!!!! Как?!!!! Я ночей не сплю, родители на валидоле, ребёнок отца не видит (есть пацаны, у которых детям 2 месяца), а вы .... неблагодарные тут рассуждаете. Так ты не пальцем по клавиатуре стучи, а свою семью защищай. Твою семью другие мужчины защищают, так имей хоть к ним уважение, что самое основное мужское дело делают, чтобы ты по клавиатуре стучал.

Якщо це действітельно так, то черкаським ментам респект і уважуха. А ти Светка часом не з Луганди чи Да..нбаса. По базару і руской речі дуже похоже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 100 11.06.2014 18:06
вот так вот выходит..что главное не то, что ты убиваешь кого то , или защищаешь ...а то за какую партию ты проголосвал(((
ну ну...скоро им не придётся никуда ездить ...скоро война сама к ним прийдёт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Коли Олійника посадять 11.06.2014 17:57
АТО ТРЕБА ПОЧИНАТИ З ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ !!! ПОКИ ГНИЛІ ВЕРХИ РУЛЯТЬ,СХІД БУДЕ ПАЛАТИ І ПАЛАТИ,КОРДОНИ БУДУТЬ ВІДКРИТІ,А ХАПУГИ ВСІХ МАСТЕЙ НАЖИВАТИСЬ НА ВІЙНІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Коли Олійника посадять 11.06.2014 17:09
Цитую авен:
Наш "герой" на першому фото!

http://procherk.info/news/7-cherkassy/19889-cherkaski-militsioneri-siloju-prorvalisja-blokadu-gromadi

Не знаю що і сказати,після відео ,просто полились сльози...Згадався Майдан,побиті,п окалічені і вбиті нелюдами люди.І тепер,коли б жити і жити,будувати нову країну,рашисти винудила нас до війни.І люди гинуть.І ніхто досі не покараний,а політики як жували соплі,так і жують.А риги як ходили фраєрами так і ходять.Предки знали що робити,Коліївщі на "вилікує" усіх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Светлана 11.06.2014 17:07
Наши мужья 30 дней спали на земле, ели мивину и приехали с обстреляными машинами (при этом в командировочных листах значится "охорона громадського порядку", а не какие не боевые действия или АТО), а какая-то тв... сидит обсуждает. Так ты .... иди свою Родину и семью защищай. Как после этого мне отпускать мужа?!!!!!! Как?!!!! Я ночей не сплю, родители на валидоле, ребёнок отца не видит (есть пацаны, у которых детям 2 месяца), а вы .... неблагодарные тут рассуждаете. Так ты не пальцем по клавиатуре стучи, а свою семью защищай. Твою семью другие мужчины защищают, так имей хоть к ним уважение, что самое основное мужское дело делают, чтобы ты по клавиатуре стучал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 авен 11.06.2014 16:46
Наш "герой" на першому фото!

http://procherk.info/news/7-cherkassy/19889-cherkaski-militsioneri-siloju-prorvalisja-blokadu-gromadi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Нестор Іванович 11.06.2014 16:19
Хто б, що не говорив, а провірка боєм міняє людей, щиро сподіваюсь, що наші міліціонери нарешті стануть захисниками, а не бандитами у формі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 майдан 11.06.2014 14:27
Цитую дожилися:
на фото на передньому плані - красавчик, який вибивав фотокамеру з рук журналістів у січні під час мітингу

Людина на першому плані і в житті і на фото. Він захищає Україну, твою родину, твою хату і тебе ........., поки ти виснеш у інтернеті а не захищаєш Черкащину на сході. що ти зробив для України? А хлопець залишився живий і вніс свій внесок як син нашої батьківщини. ........., заткнись. Немає слів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 стабилизец 11.06.2014 14:24
Нунизнаю, на первый взгляд они не отличаются от тех, кого должны охранять в местах, не столь отдаленных, типо кум в мылицию пишов та й мэнэ за нэвэлыкый могорыч узяв.