33-річному смілянину Олександру Кікіну ампутували ліву ногу, а через сепсис є ризик ампутації і правої ноги, йдеться в сюжеті «ТСН».


Олександр Кікін йшов добровольцем захищати Україну під Слов'янськ, а повернувся з АТО вже на швидкій. Отримав мінно-вибухову травму та вогнепально-сліпе осколкове поранення з вогняними опіками. Чоловіку ампутували ліву ногу, а через сепсис є ризик ампутації і правої ноги.

Зараз Олександр знаходиться в Київському військовому госпіталі та потребує зупинення зараження крові, а згодом – протезування.

Важкі поранення хлопець отримав на День Конституції. Під час так званого перемир'я. Їх в мінометній бригаді було троє. Вижив лише він.

Мати не може стримати сліз – до останнього родичі від неї приховували, де знаходиться її син.

Для лікування необхідні кошти, яких у сім'ї немає.

– Десь близько 150 тис. євро. Ми з чоловіком два пенсіонери. У мене пенсія 1.100, у чоловіка – 1.200. Зрозуміло грошей таких ми ніяк зібрати не можемо. Нізвідки. Зараз намагаємося, просимо у людей допомоги, тому що ну немає. І дивитися на цей біль, на це все, звичайно, мені, як матері, дуже важко, – каже жінка.

Тридцятитрьохрічний Олександр Кікін мріє про повернення до звичного життя та дякує за будь-яку допомогу.

– Взагалі будь-яким людям спасибі за те, що хто копійку, хто дві, хто скільки може дає, щоб вилікуватися, я дуже хочу стати на ноги і вести подальшу повноцінне життя. Я цього прагну – я цього доб'юся, – каже чоловік.

Реквізити для допомоги: ПриватБанк 4149 4378 4287 0519 КІКІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА (сестра Олександра Кікіна) Контактний телефон: 066 483 91 13 - Ілля Деркач (племінник Олександра)

У соціальній мережі «Фейсбук» небайдужі черкащани почали поширювати повідомлення з проханням про допомогу.

«Давайте допоможемо хлопцю стати на ноги. Важлива кожна гривня. І оперативний репост. Допомогти з-за кордону можна, перерахувавши гроші на paypal рахунок Волонтерської сотні: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою у призначенні платежу «для Кікіна Олександра», – просить своїх друзів у соціальній мережі представник Комітету виборців України Тетяна Ковальчук.

реклама

Коментарі  

 
+4 #15 Чукча 16.07.2014 13:14
Цитую Фотограф:
Цитую Черкаси:
Депутати від Черкащіни ,зарплати за місяць ,пожертвувать не хочуть ?

И золотой голос Украины Поплавский, мог бы дневной выручкой своих экоресторанов посодействовать 8)

А где находится общественная приемная народного депутата от Черкасс г-на Поплавского? Где и кто его доверенные особы?? Кто знает напишите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Пошли... 16.07.2014 11:52
Малчит народ стесняется своей жертвености...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 визор 16.07.2014 09:58
Цитую Пошливы:
Я уже перечислил. А адекват, рифт, незнайка, народ? Хотелось бы знать. Или толька на у..дов с ВР кивать будут?




Только не нужно об єтом говорить. мОЛОДЕЦ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 визор 16.07.2014 09:57
Цитую Пошливы:
Я уже перечислил. А адекват, рифт, незнайка, народ? Хотелось бы знать. Или толька на у...дов с ВР кивать будут?



Молодец!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Фотограф 16.07.2014 09:51
Цитую Черкаси:
Депутати від Черкащіни ,зарплати за місяць ,пожертвувать не хочуть ?

И золотой голос Украины Поплавский, мог бы дневной выручкой своих экоресторанов посодействовать 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 ПРУ РИГИ 15.07.2014 18:32
Цитую стабилизец:
ХВАТИТЬ ТРІЩАТИ, ТРОЛЬЩИКИ НЕДОНОШЕНІ,
Все с Александром будет нормально,это ноги, не живот. Но он один из тысяч, а проблему нужно решать раз и навсегда, а не подайтехристара ди. На сегодняшний же день руководство к эксплуатации украинского солдата выглядит так - ранили, значит тихо и быстро умирай, потому как лечить негде и незачто. с...пузые чиновники и вороватые медработники как сидели на своих теплых местах, так и сидят.

нє... на медіків гнати,вони під кулями також не хіло бігають...І в госпіталях пашуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Світлана П. 15.07.2014 18:25
блін, це якесь жахіття !!!!!!!!!!!! Люди добрі, нормальні хлопці віддають здоровя, життя, залишають жінок вдовами, матерів нещасними по вік, дітей сиротами. Дпавайте поможиво всією громадою поки не пізно, він же за нас воював там. З кожного по 50 грн. Таку суму всі перерахують. Це реально людині, а не армії, де київські чинуші по карманах розтягнуть. Народе черкаський прошу, не стійте осторонь!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Пошливы 15.07.2014 17:26
Я уже перечислил. А адекват, рифт, незнайка, народ? Хотелось бы знать. Или толька на уродов с ВР кивать будут?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 стабилизец 15.07.2014 17:10
ХВАТИТЬ ТРІЩАТИ, ТРОЛЬЩИКИ НЕДОНОШЕНІ,
Все с Александром будет нормально,это ноги, не живот. Но он один из тысяч, а проблему нужно решать раз и навсегда, а не подайтехристара ди. На сегодняшний же день руководство к эксплуатации украинского солдата выглядит так - ранили, значит тихо и быстро умирай, потому как лечить негде и незачто. с...пузые чиновники и вороватые медработники как сидели на своих теплых местах, так и сидят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Черкаси 15.07.2014 16:56
Цитую ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ:
ХВАТИТЬ ТРІЩАТИ, ТРОЛЬЩИКИ НЕДОНОШЕНІ, РЕКВІЗИТИ БАЧИЛИ, ПО 50-300 ГРИВЕНЬ СКИНУЛИСЬ, ЦЕ ВАШ БУДЕ ВКЛАД, А ТО ТІЛЬКИ ТРІЩИТЕ.
Я БАТЬКО ТРОХ ДІТЕЙ, ПЕРЕРАХУВАВ 300 ГРИВЕНЬ ДЛЯ ЗАХИСНИКА, НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ - РОБІТЬ ЯК Я, КОМУ ЯК ДОЗВОЛЯЄ БЮДЖЕТ І СОВІСТЬ........ БЕЗ ПІАРУ....... А ПО СОВІСТІ, ВІД ДУШІ.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!