реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода надіслала голові обласної ради Валентині Коваленко звернення, у якому просить передбачену для неї одноразову грошову допомогу віддати дружині звільненого з полону військового Олександра Осейка Юлії.


 «Відповідно до Положення про порядок та умови надання обласною радою одноразової грошової допомоги за рахунок коштів обласного бюджету, прошу надати з передбачених для мене коштів одноразову грошову допомогу в сумі дві тисячі гривень Юлії Осейко у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем. Чоловік Юлії, Осейко Олександр Леонідович, мобілізований 24 березня 2014 року. Проходить службу у Збройних силах України на території Донецької області. 16 липня був взятий у полон, де знаходився до 27 липня. Із 30 липня 2014 року знаходиться у відпустці. Відповідно до розпорядження командира військової частини, 8 серпня 2014 року Олександр Осейко зобов’язаний з’явитись для подальшого проходження служби. Юлія з маленькою дитиною Дариною, 18.02.2013 року народження, мешкають у гуртожитку і живуть лише на дитячу допомогу, яку скоротили з 1 липня 2014 року», – пояснила своє прохання Любов Володимирівна.

На фото – родина Осейків

На фото – родина Осейків



реклама

Коментарі  

 
0 #18 Миледи 12.08.2014 19:11
:D 2 тысячи...скромненько для столь долго сидящего в кресле депутата и имеющего власть. У меня вообще мысль закрадывается что она так долго там сидит только из за того что много орёт. Вот только беда сделать не может ничего
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Валентина 01.08.2014 17:29
Цитую Холодний яр:
Матеріальну допомогу депутати роздають здебільшого своїм родичам. Чому КРУ дозволяє такі оборутки?

В депутатiв ТАКI грошi крутяться...що й голова запаморочиться рахувати :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Фотограф 01.08.2014 10:10
Шанована пани Любов Володимировна!
Как там обстоит дело с вводом в эксплуатацию муфельной печи?
Все препоны в виде пана Тулуба и бандитской власти убраны, когда вжэ заграе оркестр и будем резать ленточку???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Nazareth 31.07.2014 19:59
Цитую Избиратель:
Что такое две тысячи для депутата облсовета? Посмотрите на каких машинах приезжают на сесию облсовета "слуги народа" - сицилийская мафия отдыхает.

Ага, особливо круті джипи у Майбороди і Коваленко - Таврія та Матіс...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 До речі 31.07.2014 17:00
Цитую Избиратель:
Что такое две тысячи для депутата облсовета? Посмотрите на каких машинах приезжают на сесию облсовета "слуги народа" - сицилийская мафия отдыхает.

А за які гроші бандота і на Донбасі, і в Черкасах купує джипяри та з жиру біситься? Пора експроприіруват и вкрадені за народні гроші джипяри та відправити їх в зону АТО. :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 народ 31.07.2014 16:55
Если бы депутаты жили в хрущовских квартирах, как Любовь Владимировна, а не воровали на свои хоромы и джипы, то и войны бы не было.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 Избиратель 31.07.2014 15:50
Что такое две тысячи для депутата облсовета? Посмотрите на каких машинах приезжают на сесию облсовета "слуги народа" - сицилийская мафия отдыхает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 Батрахоміомахія 31.07.2014 15:50
Так новоспечені родичі Майбороди на її сторінці (!) у фейсбуку вітають російську агресію проти України усіма фібрами їхньої ненашої душі. Воно, звичайно, "любовь зла...", але не до такої ж міри. Якесь роздвоєння особистості у Майбороди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Loki 31.07.2014 14:51
Вопрос чужих денёг канешна табу и не комильфо, но для сватов эти 125€ шпендэ, даже не ташенґельд. Пора подключать свежевыпеченных родственников! С секты по ойро - родыні поміч! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 манюня 31.07.2014 14:49
Чому на війну відправляють молодих людей, а не товстих дядьок та тіток з облради? Крали, брехали , мовчали і далі сидять. Майборода - виняток, решта - на фронт!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol: