Перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Наталія Старікова разом із начальником управління промисловості та розвитку інфраструктури Юрієм Панченком та заступником директора Департаменту капітального будівництва Олександром Мельниченком, супроводивши переселенців із Лисичанська додому, оглянули звільнену територію.

 

Таким було доручення голови ОДА Юрія Ткаченка, щоб можна було визначитися із об’єктами, відновлювати які візьметься Черкащина. Цим об’єктом стала школа.

Крім Лисичанська, представники з Черкаської області відвідали також школу в Слов’янську, відбудова якої відбувається за сприяння черкаської влади. Наразі виконано уже більше 50% ремонтних робіт і через два тижні планують ввести будівлю в експлуатацію.

Керівництво Луганської області подякувало черкаським колегам за надану допомогу та запросило їх на відкриття закладу в новому навчальному сезоні, інформують в управлінні інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ обласної державної адміністрації.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #23 адекватний 06.08.2014 21:49
Цитую Черкаси:
Цитую Галя Петровна:
Да причому тут майдан? Тоді чий снайпер був? А те що люди вийшли на майдан, бо вже набридла брехня . Люди хочуть жити по іншому. Та і майдан не кликав Путіна. А ДОНЕЦЬКІ завжди жирували . Це до до донецьких не доходить , що Україна одна, що мова повинна бути одна державна , а російськомовне населення ніхто не принижував, не кусав , не щипав. І прекрасно їх розуміли, коли вони говорили російською. А тепер правда все керівництво Черкащини розпинається перед ними

Правильно,ці візори,адекватн і і решта троляк,в Черкасах л..хів не знайдуть,марні старання,всі все бачать і знають.

То зараз у нас губери не олігархи, і ЗМІ правду про війну кажуть? Тільки щось хлопці які відтіля повернулись кажуть що все навпаки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Радикал 06.08.2014 21:47
Цитую Черкаси:
За чий кошт то відбудовується? Населення ,яке з квітами зустрічало окупантів,яке блокувало ЗСУ,завдяки якому гинуть кращі сини України,яку відповідальніст ь несе? Ми наслухались Донбас,що путнього він сказав?Вони звали Путіна,вони привели Януковоща і ригів,скільки їм ще ...заносити?...Хто заплатить за війну?Винні відомі.


Хто заплатить? По районам збирають з учителів по 100,0грн. добровільно-примусово (це окрім тих робочих днів, заробіток з яких також віддається). Скільки в нас районів? Скільки в них шкіл, а у них вчителів? А тепер помножте. Нормально так можна наколядувати "непідзвітних" коштів. З частиною якийсь :-* "благодійник" поїде до Лисичанська, фотографуватися на фоні зруйнованої школи, ну а частина, то напевне піде на більш важливі потреби. ;-)
А тим часом медики очікують, коли з них почнуть збирати на відновлення лікарень Лисичанська.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 хохол 06.08.2014 16:42
Как же все таки люди зомбированы новостями из зомбо ящика(сужу по комментам ниже сказаным), думаю через год другой правда выплывет и мы все ужаснемся от нее :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 визор 06.08.2014 16:26
Цитую Українець:
Цитую визор:
Цитую Галя Петровна:
Дуже підтримую коментар автора "ЧЕРКАСИ" Цілком згідна. Зараз з ними носяться, а вони дійсно в усьому винні. Це на їхній совісті смерть наших дітей, братів, чоловіків. А тепер усе їм давай і причому бігом.



Вспомните с чего все началось!? С майдана, быстро все забывается...

Тільки бовкни що війна через Майдан,найду зарию.Українці вільні,пахани і московські окупанти вмиються кров"ю на нашій землі.Ми ВІЛЬНІ ,Ми НЕЗАЛЕЖНІ!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 визор 06.08.2014 16:25
Цитую Українець:
Цитую визор:
Цитую Галя Петровна:


Единственным есть чем гордиться где ваша свобода, где независимость?! от Европы сейчас и от Америки зависим , домайданились, я посмотрю что ты через год запоешь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 федор принципиальный 06.08.2014 14:58
Вначале рассчитайтесь по зарплате с освитянами и медиками..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #17 Українець 06.08.2014 14:04
Цитую ПАТРІОТ ЗА СВОБОДУ:
ТІЛЬКИ "СВОБОДА" СТОЇТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,ТІЛЬКИ "СВОБОДА" ЗАХИЩАЄ УКРАЇНЦІВ В УКРАЇНІ.ТІЛЬКИ "СВОБОДА" БЕЗКОМПРМІСНО ПРАЦЮЄ В ВР В ІНТЕРЕСАХ УКРАЇНИ !!!(до партії не належу,особисто нікого не знаю,голосував і буду голосувати за "СВОБОДУ".)

Підтримую,їх як є 35,так 35 ,як дзвіночки присутні в залі і голосують.Голосують за Україну.В патріотичності їм не відмовити,і вони єдині ,хто хоч щось робе для люстрації,м..рди б"ють,я б взагалі вб..вав,вони і мову безкомпромісів стережуть,решта потрохи здає,а що в нас є,важливіше за мову?Не буде мови,не буде народу.Хіба б можливі були ці події (війна) в Донбасі,аби Донбас не був русіфікованним регіоном,та ніколи б то не сталося.Я теж за Свободу,принайм ні в ВР.На місцевому рівні львівяни на них злі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #16 Українець 06.08.2014 12:49
Цитую Галя Петровна:
Шановний Українець, як раз Визор (автор) страшенно неправий. Майдан не розв"язав війну. Дуже жорстоко, але в усьму вина ДОНЕЦЬКИХ. Із-за них нам і Януковича, і ПР, і тепер вони винні у війні. Шкода просто , що після майдану нічого не змінилося. При владі залишилися ті, хто і був при тих.

Я про то саме і кажу,а хто буде Майдан паплюжити,буде за наклеп відповідати,обо в"язково буде!Слава Україні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Галя Петровна 06.08.2014 12:32
Шановний Українець, як раз Визор (автор) страшенно неправий. Майдан не розв"язав війну. Дуже жорстоко, але в усьму вина ДОНЕЦЬКИХ. Із-за них нам і Януковича, і ПР, і тепер вони винні у війні. Шкода просто , що після майдану нічого не змінилося. При владі залишилися ті, хто і був при тих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #14 ПАТРІОТ ЗА СВОБОДУ 06.08.2014 12:28
ТІЛЬКИ "СВОБОДА" СТОЇТЬ НА ЗАХИСТІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,ТІЛЬКИ "СВОБОДА" ЗАХИЩАЄ УКРАЇНЦІВ В УКРАЇНІ.ТІЛЬКИ "СВОБОДА" БЕЗКОМПРМІСНО ПРАЦЮЄ В ВР В ІНТЕРЕСАХ УКРАЇНИ !!!(до партії не належу,особисто нікого не знаю,голосував і буду голосувати за "СВОБОДУ".)