Незважаючи на рішення Черкаської міської ради про заборону використання феєрверків під час АТО, деякі заклади нехтують цим. Про це пише "Нова Доба".

Так, в п'ятницю, після 22.00 в районі ресторанного комплексу "Апельсин" відвідувачі запустили салют.

Нагадаємо, шо лише на три свята депутати Черкаської міської ради дозволили використовувати феєрверки. Це Новий рік, День Незалежності та день міста.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Михайло 11.08.2014 15:25
Цитую АТО:
А кто власник?

Всi власники засiдають або в адмiнiстрацii нашого мiста, або в Киiвi....Не будуть же вони себе батогами стьогати)))))?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Михайло 11.08.2014 15:23
На Седова- свинарник-гримае, грюкае,хрюкае...)))).... бешкетують ! Але ж там пасеться головний хазяiн, хавае,п"е та з дiвками танцюе)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Віталій 11.08.2014 12:21
Я вважаю, що це справа совісті самих "салютчиків". Якщо і запускають, то це стосується тільки тієї когорти які це роблять.Якщо вони не поважають наших воїнів, не кажучи про закони, то хай запускають. Якщо іншим не подобається, то що ж поробиш, хай не дивляться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Алена 11.08.2014 10:47
В эту субботу,9 августа, тоже запускали салюты...ОНИ не привыкли следовать законам,потому что знают,что за их нарушение ничего не будет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Дмитро 11.08.2014 09:16
А давайте заборонемо людям "святкувати" взагалі.
Весілля забороним, дні народження, проводи в армію теж заборонимо. Все нафіг заборонемо бо "не час святкувати"?????
Пропоную день незалежності провести у скорботі,
на перше вересня замість першого дзвінка - хвилина мовчання,
заборонимо дискотеки, клуби та інші розважальні заклади,
на новий рік дідів морозів одягнем в чорне, а замість ялинки гіганський траурний вінок.
Ще мені не подобаються світлофори - дуже вони якісь веселі та яскраві, думаю зараз не час таким вогникам.
Ще фонтани повинні не весело працювати, а тількі трошки плакати.
Квітковому ринку потрібно заборонити продавати квіти, тільки вінки.
Ну і на сам кінець давайте заборонемо гаїшнікам мигалки, вони лякають людей і занадто веселі та гучні.
Якщо хтось ще чого боїтся, пишіть, будем заборонять. :cry:
:eek: !!!Веселі смайлики на прочерку теж треба заборонить!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 вова 11.08.2014 08:50
Если правда, что этот ресторан феерверки пускает, то хазяин один из руководителей организации афганцев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 народ 11.08.2014 00:56
....ложил на всех, там же отдыхает бомонд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Loki 10.08.2014 23:03
Кінотєатр "салют", якшо канєшно такий ще є- тоже! 1600 кґ!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 varvar 10.08.2014 21:50
А раптом необережне поводження викличе пожежу! Цікаво, яскраво горітиме Апельсинчик?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Ми 10.08.2014 19:39
на Митниці біля Дніпро Плази 2 дні під ряд салюти пускають