Група молодиків, подібних до образу «тітушок», заблокували роботу виконавчого комітету. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

«Не допускають членів виконкому на засідання, застосовуючи фізичну силу. Кілька дітей не отримають опікунів. Місто залишиться без шкільного ярмарку. Справа тулубів-януковичів живе(((», – констатує Сергій Олегович.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #22 Віктор 22.08.2014 22:19
Цитую прохожий:
Одарыч ты балабол! Уверен эти ребята боролись сами с титушней... А ты боягуз где был во время революции? Боишься контроля со стороны народа, так и скажи....

Дайте меру працювати, а цих бандюків урезонити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 адекватний 22.08.2014 18:23
Цитую АТО:
З зони АТо скоро повернуться черкащани і запитають у цих псевдоМаданівці в, самооборон, а де вони були? чому владу ділили, коли люди вмирали?
Поверниться це все назад їм.

Знову дитячий патріотизм. З війни повертаються іншими людьми - озлобленими та лютими. Майбутнє дуже сумне буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 адекватний 22.08.2014 18:22
Цитую Мен:
Дивно, але ці "тітушки" звуть себе правим сектором

Не бачу різниці туніядці і бездарі як їх не назви - ворожі ... що знищують державу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 місцевий житель 22.08.2014 15:05
Цитую Житель:
Треба вже створювати самооборону проти самооборони. Бардак. Де міліція і прокуратура?
Одаричу просто не дають працювати!!!! Це нонсенс. Мера обрала громада, а купка людей блокує роботу.

Хто обрав??? Що заважають робити? ДЕРИБАНИТИ? Може досить з нас! Йому треба тотальний контроль в усьому. На тих брошурках і то умудрився вкрасти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 ВЕНДЕТА 22.08.2014 12:56
Цитую АТО:
З зони АТо скоро повернуться черкащани і запитають у цих псевдоМаданівці в, самооборон, а де вони були? чому владу ділили, коли люди вмирали?
Поверниться це все назад їм.

+5
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 АТО 22.08.2014 12:03
З зони АТо скоро повернуться черкащани і запитають у цих псевдоМаданівці в, самооборон, а де вони були? чому владу ділили, коли люди вмирали?
Поверниться це все назад їм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Факт 22.08.2014 11:56
Кто против ...ича все титушки. А как же пропихивание безубого на должность, с ним воровать удобно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Житель 22.08.2014 11:34
Треба вже створювати самооборону проти самооборони. Бардак. Де міліція і прокуратура?
Одаричу просто не дають працювати!!!! Це нонсенс. Мера обрала громада, а купка людей блокує роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Мен 22.08.2014 11:12
Дивно, але ці "тітушки" звуть себе правим сектором