реклама

реклама

З’їзд партії «Сильна Україна» затвердив кандидатів в депутати у мажоритарних округах. Про це інформує сайт партії.

Перелік кандидатів у народні депутати України від Партії Сергія Тігіпка «Сильни Україна» в одномандатних виборчих округах для участі у позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року:

Черкаська область – 7 кандидатів

П.І.Б.

в окрузі №

Назаренко Сергій Анатолійович

194

Радченко Семен Володимирович

195

Дядченко Юрій Олександрович

196

Кривинець Володимир Іванович

197

Чубін Дмитро Дмитрович

198

Харламов Олександр Володимирович

199

Черевко Олександр Анатолійович

200

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #27 008 04.11.2014 10:44
Цитую народ:
Найвдаліша і прохідна при хороший піар-кампанії кандидатура Чубіна Дмитра . А решта, слабуваті.

Дмитро Чубин? Це ти сам себе прихвалив, Дмитро)..чим "найвдаліша і прохідна"? Така ж сіра і убога як і вся політична сила "хитро.....го ...."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 народ 14.09.2014 19:53
Найвдаліша і прохідна при хороший піар-кампанії кандидатура Чубіна Дмитра . А решта, слабуваті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Черкаси 14.09.2014 00:28
Цитую незнайка:
Посмотрим начнут ли топить до 26 октября и если начнут-сколько это будет стоить при установленном прожиточном минимуме Не много шансов у Тигипка население Крыма на референдуме по сути голосовало не за РФ а за повышение жизненного уровня

І ЯК,ПОВИСИЛИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 незнайка 13.09.2014 12:32
Посмотрим начнут ли топить до 26 октября и если начнут-сколько это будет стоить при установленном прожиточном минимуме Не много шансов у Тигипка население Крыма на референдуме по сути голосовало не за РФ а за повышение жизненного уровня
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Доктор 13.09.2014 11:52
Цитую Черкаси:
А ви за кого образились,за Ткаченко чи за Нетовкіну?

За твою недалекість :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Черкаси 13.09.2014 11:44
Любитель Путіна з Тернополя очолив партію Тігіпка!Юрій Желіховський очолив Сильну Україну Сергія Тігіпка.Пан Любецький запам’ятався громадськості проросійськими акціями на підтримку режиму Путіна, їдкими виступами проти Євромайдану та війною проти мера Тернополя Сергія Надала. На його сторінці в соцмережі розміщені численні посилання на сайти сепаратистів Донбасу та відео на кшталт “Войска хунты и мирный житель в Мариуполе.”
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 народ 13.09.2014 00:25
А ******* Сергій це не той, що на хабарі попався, а потім відкуплявся? Соромно, якщо це він. Невдало хтось підбирає кадри. Чи народ помиляється?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 О.ЧУПРИНА 12.09.2014 21:25
Заспокойтесь,це не той Черевко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 добродій 12.09.2014 20:14
О і Тімоху згадали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 рональдо 12.09.2014 20:12
А що це той Семен, що я думаю!