реклама

реклама

Щойно черкаський Центр надання адмінпослуг без попередження інспектував міністр юстиції України Павло Петренко.


Невелику екскурсію центром для міністра провів радник міського голови та один із засновників ЦНАПу Микола Кудрявцев.

Міністр поспілкувався з персоналом ЦНАПу та відзначив відсутність черг у приміщенні.

У коментарі місцевим журналістам він коротко розповів про роботу міністерства.

На запитання «Прочерку» щодо того, наскільки контрольованою є ситуація в обласному управлінні юстиції, зважаючи на його на критику попереднього керівника обласного відомства, Павло Петренко зазначив:

– Нині готується конкурс на заміщення вакансії керівника черкаської установи.


Також міністр зауважив, що його відомство здійснюватиме контроль за реалізацією закону про люстрацію, що був ухвалений 16 вересня.

Детальніше про візит міністра в Черкаси дивіться у ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Пенсіонер 24.09.2014 17:05
А де ж Корчака? Мабуть збирає речі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Не верю 24.09.2014 15:45
В наборе к статье должна быть вилка для читателей - лапшу с ушей снимать ;-)
Министр, видители, "инспектировал без предупреждения", а при этом откуда взялись там "местные журналисты". Или ЦНАП, когда увидел министра - сирену включил и в рельсу звонить начал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 фенікс 24.09.2014 15:43
Цитую alexandr lut:
откуда же Кудрявцев узнал о приезде "инкогнито". И при чем тут Кудрявцев, если директор ЦНАПА- Бойко??? Или КАК????

Схоже Бойка скоро Кудрявцев поставить на лижі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 візаві 24.09.2014 15:02
ай да кудрявцев-наш прострел везде поспел.и знать не знал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Знаючий 24.09.2014 12:45
Мабуть Кудрявцев є потенційним кандидатом на посаду начальника головного управління юстиції у Черкаській області, причому на конкурсі переможе саме він.
Час покаже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Братушка 24.09.2014 12:22
Братушки. Невже міністр присвятив свою поїздку одіозному Корчаці?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Читач 24.09.2014 12:08
Цитую експерт:
а на якому сайті можна ознайомитись з Законом про люстрацю ? На сайті Верховної ради він відсутній.

Цей Закон має офіційну назву - Закон України «Про очищення влади». Поки він у Проекті. Планується його голосування сьогодні, 24 вересня. Номер Закону – 4359.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 alexandr lut 24.09.2014 11:33
откуда же Кудрявцев узнал о приезде "инкогнито". И при чем тут Кудрявцев, если директор ЦНАПА- Бойко??? Или КАК????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 незнайка 24.09.2014 10:13
Это тот самый Кудрявцев при котором происходили увольнения сотрудников с нарушением законодательств а?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 експерт 24.09.2014 10:07
а на якому сайті можна ознайомитись з Законом про люстрацю ? На сайті Верховної ради він відсутній.