реклама

реклама

Почесний президент черкаського ПАТ «Азот» Валентина Жуковська зареєстрована кандидатом у нардепи по округу №194. Про це йдеться у постанові ЦВК.

У відомостях про кандидата зазначено: «Жуковська Валентина Борисівна, народилася 28 серпня 1959 року в місті Козятин Вінницької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, ПАТ «АЗОТ», безпартійнa, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, самовисування».

Нагадаємо, що ймовірного суперника Жуковської по округу Миколу Булатецького не зареєстрували кандидатом у нардепи. Через це прихильники Миколи Івановича вже не перший день мітингують під ЦВК. Сам Булатецький заявляв, що постановою про відмову в реєстрації рейтинговим самовисуванцям, ЦВК намагається розчистити округи колишнім регіоналам та креатурам олігархів.

Сама ж Валентина Жуковська вже встигла заступитися за Булатецького, зауваживши, що відмова йому в реєстрації є надуманою.

Як відомо, Булатецький і Жуковська були суперникам на виборах до парламенту в окрузі №194 у 2012 році. ЦВК так і не змогла встановити результатів виборів в окрузі, через що округ потрапив до списку так званих проблемних і після перевиборів там виграв Поплавський.

реклама

Коментарі  

 
+4 #30 Миколка 02.10.2014 01:01
Цитую Слава:
Миколка: а Поплавський типу дуже наш ??? Часто ти його на окрузі бачив? Заслуги можеш перерахувати? Просто треба поважати себе і розуміти, що Черкаси має представляти хоча б врівноважений кандидат, а не нарвані ..... і дискредитовані в місті кнопкодави. Вже настоялись на майданах і революціях, треба голову включати, думати і працювати.

Слава, ти таки насправді "з дуба впав", вочевидь. Я тобі щось казав за Поплавського?....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #29 Коля 01.10.2014 22:39
Ребята, много вам платят зато, что ф...ню здесь пишите? Мне просто интересно стало. Я с утра до вечера работаю физически, но чесно. А вы вижу смельчаки критиковать только, а сами то что для города или района сделали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #28 General Chernota 01.10.2014 14:10
Цитую Фугас:
Жуковская - это Фирташ. Фирташ - это российская мафия Путлера. Российская мафия Путлера - это война в Украине. ИМХО

ЩЕ не взiрвався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #27 Loki 01.10.2014 14:09
Следуя за Фугасом: А ⇒ В ⇒ С => D, получаем: жуковская - это война в Украине! Цепочка логических следствий. И это правильно. ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Патріот 01.10.2014 14:07
Цитую 194:
http://flashontimenews.com/index.php/tochki-zoru/item/3245-politolog-vlada-opikuetsya-regionalami-i-nekhtue-ukrajintsyami

ті що мінусували статтю читали? Там голі некоментовані факти,більше нічого,що там можно заперечити?Ефективніше голову в сартирі сховати,факти то не змінить,вони вперті,що є то є,влада зрадила українців і балачками то не прикрити,справи говорять самі за себе.Підуть вони певно за Ригами,ягоди одного поля..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 Патріот 01.10.2014 14:02
Цитую 194:
http://flashontimenews.com/index.php/tochki-zoru/item/3245-politolog-vlada-opikuetsya-regionalami-i-nekhtue-ukrajintsyami

100 днів одного та 200 решти показали,після ригокомуняк туди политять і решта "обіцяльщіків",ВР треба оновлювати,тіль ки нові партії з прозорим фінансуванням і новими людьми,САМОПОМІ Ч ТА ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ,досить обирати між гі..м та навозом.Досить ракіровок.Накуй всіх старих!Козятинс ька дама хай займається фірташевськими справами на АЗОТІ і не лізе прикривати йому ... в УКРАЇНСЬКОМУ ПАРЛАМЕНТІ,люди кров проливають за те щоб народ жив,їх батьки і діти,а не Фірташ багатів на нашему горбу.Порошенків Блок отстойнік риголюбих друзів.Опозиційний Блок-ригобандити!Сил ьна Україна-в...ри найвищого гатунку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Слава 01.10.2014 13:58
Миколка: а Поплавський типу дуже наш ??? Часто ти його на окрузі бачив? Заслуги можеш перерахувати? Просто треба поважати себе і розуміти, що Черкаси має представляти хоча б врівноважений кандидат, а не нарвані ..... і дискредитовані в місті кнопкодави. Вже настоялись на майданах і революціях, треба голову включати, думати і працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 місцевий житель 01.10.2014 13:54
Чим регіоналка Жуковська, то краще буде наш земляк Бондаренко. Не дай Боже регіонали, або комуністи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 194 01.10.2014 13:42
http://flashontimenews.com/index.php/tochki-zoru/item/3245-politolog-vlada-opikuetsya-regionalami-i-nekhtue-ukrajintsyami