Почесний президент Черкаського ПАТ «АЗОТ», Голова Громадської ради Черкас Валентина Жуковська провела зустріч з колективом підприємства, під час якої заявила, що таки балотуватиметься до Верховної Ради шляхом самовисування. Про це інформує сайт Громадської рада Черкас.

- Як людина, яка не один рік пропрацювала в банківській сфері, можу сказати, що величезною помилкою було допустити такий шалений ріст курсу долара, що призвело до інфляції, підняття цін на продукти та товари, знецінення зарплат та соціальних виплат. А чого варте зволікання з прийняттям податку на розкіш, який міг би дати країні навіть більше надходжень, ніж введення військового податку. З тією тільки різницею, що військовий податок береться з кишень найбідніших, а податок на розкіш платили б найбагатші, для яких він не був би навіть відчутним. І таких прикладів можна наводити безліч.

Говорилося на зустрічі і про те, що на сході України до влади нині йдуть ті ж самі політичні сили, які призвели до такої тяжкої ситуації в країні. Разом з тим, демократичні сили представлені великою кількістю партій, в тому числі і нових, що може означати розпорошеність сил у Верховній Раді та унеможливить ефективну роботу парламенту.

– Я не погодилася балотуватися від якоїсь політичної сили, хоча таких пропозицій було чимало, – наголосила під час зустрічі Валентина Жуковська. – Якщо йти на вибори, то самостійно — з тим, щоб потім особисто нести відповідальність перед виборцями за свою роботу, - зазначає Валентина Жуковська.

реклама

Коментарі  

 
+5 #27 Дід Трохим 28.09.2014 10:13
Та всьо Барісавна, лучше нікогда чем позно. Ваш тралік, как говориться, ушол.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Loki 27.09.2014 21:18
"Фоты на переправе не меняют!" ))) (Wisen. Oktoberfest 25.09-12.10 - Умные поймут!) Prosit!-Прошт!-Будьмо! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 стабилизец 27.09.2014 17:58
Чей та пролетит ? Если бы по договоренности сверху ее не заменили на поплавка, была бы уже в раде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 Україна 27.09.2014 16:13
Цитую Тімоті:
жуковська пролетить і сорому набереться. ось побачите

ТАКОГО РОЗДРАТУВАННЯ ЯК ЖУКОВСЬКА З НЕТОВКІНОЮ(КСТА ТІ У НЕТОВКІНОЇ ПАПЕРИ НЕ ВЗЯЛИ,РОЗБИРАЮТ ЬСЯ ЩО ТО ЗА СІЛЬСЬКО-ДРАБІВСЬКІ ФАНИ ЇЇ ВИСУВАЛИ,ПІДПИС И ЗА ПАКЕТИ ГРЕЧКИ ПЕВНО ЗБИРАЛИ,ТО ВОНА ТЕПЕР"УЩЄМЛЬОННА РИГАМИ ГРОМАДСЬКА ДІЯЧКА"ЩЕ ТРОХИ І ЦЯ ПРУха МАЙДАНІВКОЮ СЕБЕ ОБ"ЯВИТЬ.ЛЮДИ,ДОСИТЬ ПОСТАВЛЯТИ В РАДУ РИГОблю,гуртуєм ось коло одної кандидатури,за ригами пильнуємо,здаєм компромат всюди,МВД,проку ратура,Опора,ЦВ К.Зубик ,кажуть,вже "капусту" поніс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 О.ЧУПРИНА 27.09.2014 16:09
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Поздоровляю Миколу Булатецького!Те пер він напевне стане народним депутатом.


А чи стане ЧуПРина народним депутатом? Відповідь - стане, тільки дуже маленьким маленьким депутатиком, можливо навіть райради. Моя дружня порада - гроші треба не тратити, а зберігати в банку після кожних виборів. Потім, коли набіжить % можна висунути і своє р..ло та гордо стати в калашний кошерний ряд

Попробуй висунути своє р..ло.Завтра буду тренуватись у Спортлайфі о 10-год.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 незнайка 27.09.2014 15:35
Не дождетесь В нейи очи в Сирка козятынского позычени!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 Тімоті 27.09.2014 15:08
жуковська пролетить і сорому набереться. ось побачите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #20 Ігор 27.09.2014 12:41
Слава Богу іде хоч одна людина, яка хоч шось робить. А то всі ці горлопани типу булатецького і бондаренка вже дістали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Василь 27.09.2014 12:36
Цитую О.ЧУПРИНА:
Між іншим.Я також подав документи в ЦВК


Сєгодня всє будут в завтрашний день смотрєть. То что увідєтє там, завісіт от вас (с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Василь 27.09.2014 12:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
Поздоровляю Миколу Булатецького!Те пер він напевне стане народним депутатом.


А чи стане ЧуПРина народним депутатом? Відповідь - стане, тільки дуже маленьким маленьким депутатиком, можливо навіть райради. Моя дружня порада - гроші треба не тратити, а зберігати в банку після кожних виборів. Потім, коли набіжить % можна висунути і своє рило та гордо стати в калашний кошерний ряд