реклама

реклама

Двох однофамільців нардепа Леоніда Даценка зареєстрували в окрузі №197. Про це йдеться в постанові ЦВК.

Про кандидатів в нардепи сказано наступне: «Даценко Іван Васильович, народився 4 квiтня 1979 року в місті Фастів Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Фастів Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Даценко Олег Васильович, народився 6 березня 1978 року в місті Фастів Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта загальна середня, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Фастів Київської області, судимість відсутня, самовисування».

Нагадаємо, в окрузі №200 зареєстровано двох кандидатів Яценків, а в окрузі №199 зареєструвався безробітний Олександр Нечипоренко, прізвище якого співзвучне з прізвищем діючого нардепа від округу Валентина Ничипоренка.

Як відомо, технологія висунення кандидатів з однаковими прізвищами є досить поширеною на Черкащині. Так, під час виборів мера у 2010 році у списку було два кандидати з прізвищем Одарич. А під час виборів народних депутатів у 2012 році були два кандидати зі схожим прізвищем Ничипоренко і Нечипоренко.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Сусик 02.10.2014 15:02
Цитую Сірко:
Цитую Дерзкий:
гнати цих даценкыв треба... яка боротьба ? цього кр..дыя на нари треба, якщо зайти на сайт вр і подивитися витрати Леоніда Даценка то можемо побачити, як він прикупив собі квартирку... а як, він тільки зайшов до вр і одразу взяв кеш від друзів Табалових і Клюєва.... - прибрати "наф..г" таких

І де це таке написано? Що ви брешете! Там написано - витрати на проживання в готелі! Підіть і поживіть в готелі, якщо такі розумні.

А декларацию Даценка дэ можна оглянуты? Земельна дилянка по вул. Пионерской там фигурирует?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Алла 01.10.2014 22:32
Читаю"шановних" вiдписувачiв i дивуюсь: звiдки стiльки жовчi?А ти "дерзкий" ,де прочитав про якусь квартиру? Бога не боiшся так брехать? I всi,хто наклепи пише,подумайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 праведність 01.10.2014 22:16
Та Даценко такий же як і всі.Нічого корисного для Черкащини не зробив, Яценко хоть пнеться та показуху робить, а цейй тільки свої власні та вигідні кадрові питання вирішує. Оце і весь результат його діяння як депутата. Дивіться реалізацію вашої довіри і не дай боже таким знову до ВРУ. То тількки гарно говорять до виборів, а тоді всі однакові...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Ира 01.10.2014 21:43
Цитую Дерзкий:
гнати цих даценкыв треба... яка боротьба ? цього кр..дыя на нари треба, якщо зайти на сайт вр і подивитися витрати Леоніда Даценка то можемо побачити, як він прикупив собі квартирку... а як, він тільки зайшов до вр і одразу взяв кеш від друзів Табалових і Клюєва.... - прибрати "наф..г" таких

Покажи. Кинь ссылку, где написано про квартиру. За вранье каждый ответит. И вы в том числе. Только посмотрите вначале интервью Геращенко, где она говорит, что власть сегодня сделает всё, чтобы выиграли только угодные этой же власти депутаты. На многих округах выставили однофамильцев. Это они сейчас так честно ведут борьбу? Сейчас хуже Яныка стало. И выборы еще грязней. Чего только стоит вкидывание депутата на 200 округ после окончания сроков!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Сірко 01.10.2014 20:40
Цитую Розкажи*Снігуро чка!:
Цитую Михайло:
Даценко - єдиний нормальний і чесний депутат від Черкащини.

Автор посту - мабуть не Михайло, а Михайловна, колега Льоні по перу? ;-)

Ні, я Михайло, а прізвище моє - Гончаренко. Нормальне українське прізвище. А в тебе, мабуть, Губський-Г.....ий чи Губський-Г...ок)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Сірко 01.10.2014 20:37
Цитую АТО:
Цитую Андрій:
почалася боротьба проти Даценка

Смішно. Кому він треба? Депутатом йому більше не бути. Це - факт.

Та ти шо!!! А ти, бува, не із штабу Голуба-Губського? Бо вся ... Губського до Гулуба побігла. Он і Геращенко канівський вже бігає у керівничках. Матюша вічно-голодний поїдач протоколів що, за свої гроші зареєструвався? Ага! А то ми не знаєм його жлобство! Дав хтось грошенят! І Максика Оніщенка в Каневі бачили, дивись, скоро ОВК очолить. Так чого ж так суєтяться, якщо Даценку не буть більше депутатом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Сірко 01.10.2014 20:33
Цитую Дерзкий:
гнати цих даценкыв треба... яка боротьба ? цього кр..дыя на нари треба, якщо зайти на сайт вр і подивитися витрати Леоніда Даценка то можемо побачити, як він прикупив собі квартирку... а як, він тільки зайшов до вр і одразу взяв кеш від друзів Табалових і Клюєва.... - прибрати "наф..г" таких

І де це таке написано? Що ви брешете! Там написано - витрати на проживання в готелі! Підіть і поживіть в готелі, якщо такі розумні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Розкажи*Снігурочка! 01.10.2014 16:16
Цитую Михайло:
Даценко - єдиний нормальний і чесний депутат від Черкащини.

Автор посту - мабуть не Михайло, а Михайловна, колега Льоні по перу? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Назарко 01.10.2014 15:59
Хто кричить держіть злодія? відповідь шукайте у фолькльорі
Як вони втомили ці професійні "опозіціонєри"
Вже просто смішно від їх клоунад та публікацій на власних сайтах
http://dzvin.org/na-197-okruzi-plodyatsya-kandydaty-dvijnyky/#comment-14795
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Михайло 01.10.2014 13:06
Даценко - єдиний нормальний і чесний депутат від Черкащини. Тим, хто голосував за 200 гривень за Поплавського, а зараз тут сидить і виливає бруд - цього не зрозуміти. Голосуйте за Зубиків і Ничипоренків з Яценками. Буде вам щастя і третя світова. Амінь.