реклама

реклама

На Драбівщині в селі Митлашівка стусанами прогнали представників фонду «Лицем до лиця», що роздавали гроші людям. Фонд пов’язують з нардепом, екс-регіоналом Володимиром Зубиком.

Активісти у балаклавах з вигуками погнали людей, що мали списки виборців з прізвищами тощо. «Благодійники» сховалися у білому мікроавтобусі під захист міліції. Це видно з відео, яке зняв журналіст сайту «РЕМАРКА» Ігор Бондаренко.

 До речі, колишній помічник-консультант нардепа, екс-регіонала Володимира Зубика Сергій Любивий також серед учасників бійки.


Побитий представник фонду заявив на камеру, що це справді благодійна допомога, проте звітності не показав.

– А люди розписуються за допомогу? - запитав журналіст.

– Як же я буду брати розписку від матері учасника АТО тощо…

До машини також підійшов представник ОПОРИ, спостерігач по округу №195. Він не зміг отримати інформацію від чоловіка, де знаходиться фонд «Лицем до лиця», де його офіс тощо.

– Он Сашко, представник фону, я працюю на добровільних засадах…

Нижче можна подивитися відео. Увага! Ненормативна лексика!


реклама

Коментарі  

 
+4 #53 справедливість 03.10.2014 22:05
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Сусик:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую справедливість:
Цитую Був там:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дякую автомайданівцям !

Путинский разведчик КГБшник!!!

Чуприна ти продав УДАР !Закрий ....яка й так смердить.

Якщо прийдеш то закрию і на довго.Щодо "УДАру",то його окремі діячі продали Черкащину призначенням ГОЛОВО..ОДА Ю.Ткаченка.


Пан Чуприна, ну вас люди вже взнали як облупленого казачка Олійника. Годі вже вам, спочивайте


Я не можу спочивати, коли країна в небезпеці! Ми іще всім покажемо! Я іще всім покажу! От тільки санітари мені укольчик зроблять... А то взагалі-то компьютер головлікаря чіпати не можна... Але Захиснику Черкащини, я думаю, можна.... А ні, от санітари говорять шо не можна.... не хочу рубашку вашу... а куди це ви мене потяг....

Прощавай!!!Дайт е йому плюшевого мішку, і палець в рота та пірїну ****хіба не сон!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #52 О.ЧУПРИНА 03.10.2014 11:00
Цитую Сусик:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую справедливість:
Цитую Був там:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дякую автомайданівцям !

Путинский разведчик КГБшник!!!

Чуприна ти продав УДАР !Закрий ....яка й так смердить.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #51 КОРУПЦІЯ МЕНТІВ 03.10.2014 10:56
Під захистом МУСОРІВ їздять тварі. Начальнику міліції і прокурору області варто ДУЖЕ ДОБРЕ подумати чи варто захищати це Зубикове свинство. Бо будете в бігах як попередня влада. Кілька десятків тисяч баксів від ЗУБИКА витратяться швидко а жирні посади втратите назавжди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #50 Лего 03.10.2014 10:52
Кайфове відео. Дивлюсь щодня для настрою. Порада опонентам зубика: ПРОГНАТИ СТУСАНАМИ ЦИХ ЙОГО ЛЮДЕЙ і вони будуть боятися їздити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #49 Сусик 03.10.2014 09:10
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую справедливість:
Цитую Був там:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дякую автомайданівцям !

Путинский разведчик КГБшник!!!

Чуприна ти продав УДАР !Закрий ....яка й так смердить.

Якщо прийдеш то закрию і на довго.Щодо "УДАру",то його окремі діячі продали Черкащину призначенням ГОЛОВО..ОДА Ю.Ткаченка.


Пан Чуприна, ну вас люди вже взнали як облупленого казачка Олійника. Годі вже вам, спочивайте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #48 стабилизец 03.10.2014 08:30
Цитую Виборець:
Журналіст, який говорить у кадрі (Бондаренко прізвище?), жахливо запинається і "базарить" ламаним суржиком. Чого він такий переляканий і "косноязичний"? Невже немає нікого сміливішого і професійнішого на противагу зубиковському служці Туменкові, який готовий усьому світові брехати в очі?!

Гы, дык журналистов, как и простых смертных, трудоустраивают сугубо по блату. Если уж Гонгадзе заговаривается, то провинциальному карреспанденту утруждать себя и вовсе не пристало :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #47 Виборець 03.10.2014 01:33
Журналіст, який говорить у кадрі (Бондаренко прізвище?), жахливо запинається і "базарить" ламаним суржиком. Чого він такий переляканий і "косноязичний"? Невже немає нікого сміливішого і професійнішого на противагу зубиковському служці Туменкові, який готовий усьому світові брехати в очі?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #46 Олег 03.10.2014 01:16
Цитую справедливість:
Цитую ПАНЧЕР:
Жалкую,що мене не було там.

І тебе проклялиб люди як тих антимайдановців ,можливо це вони розтрілювали майдан.Ті теж були в балаклавах!

Да да майданівці облич не приховують
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #45 крик 03.10.2014 01:13
Цитую справедливість:
Цитую Був там:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дякую автомайданівцям !

Путинский разведчик КГБшник!!!

Чуприна ти продав УДАР !Закрий ....яка й так смердить.

И не только удар) а в...няет потому что гнилой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #44 О.ЧУПРИНА 03.10.2014 01:05
Цитую справедливість:
Цитую Був там:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дякую автомайданівцям !

Путинский разведчик КГБшник!!!

Чуприна ти продав УДАР !Закрий ....яка й так смердить.

Якщо прийдеш то закрию і на довго.Щодо "УДАру",то його окремі діячі продали Черкащину призначенням ГОЛОВО..ОДА Ю.Ткаченка.