реклама

реклама

Колишній депутат Черкаської міської ради від Партії регіонів, пізніше член Партії розвитку Володимир Гудзенко, який у нинішній міськраді є позафракційним, балотується до парламенту по округу №194.

На сайті ЦВК про нього подані наступні відомості: «народився 7 листопада 1964 року в місті Черкасах, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія «Опозиційний блок».

Сам Володимир Гудзенко в коментарі «Прочерку» пояснив свій політичний вибір наступним чином:

– У будь-якому випадку у влади має бути конструктивна опозиція. Влада має працювати, а опозиція допомагати. У нас в команді представлено багато політичних лідерів. Так, на них вішають ярлики. Але ж ми говоримо про законність і європейську державу, тож недоречно сьогодні вішати клеймо на людей. Є суд і хотілося б все робити по закону, – зазначив депутат.

реклама

Коментарі  

 
-2 #24 ОЛЕГ 22.10.2015 15:18
Язнаю Гудзенка більше 20 років і з відповідальніст ю можу сказати, що дуже порядна людина.Впевнений , що це одна з кращих кандидатур на мера міста. Багато знайомих і сусідів які звертались до нього за допопомогою як до депутата отримали її.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Оксана 08.10.2014 12:49
Цитую Цікаво знати:
А ось скажить, хто кращий - Гудзенко -риг, чи Бондаренко- демократ?

Це хто демократ? Бондаренко? Такий же риг, прихвостень Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Цікаво знати 08.10.2014 12:15
А ось скажить, хто кращий - Гудзенко -риг, чи Бондаренко- демократ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 АнтиРиг 08.10.2014 09:56
Цитую Кедр:
Хочеться спитати у цього "АнтиРига", яку він отримує зарплату,за гидоту,що пише, бо якщо не з/п, то потрібно звернутись до фахівця, можливо заспокійливе поприймати...Агресія завжди руйнувала людський розум...

В Україні за патріотизм не платять,платять зрадникам,іудам і найманцям.Правду теж пишуть безкоштовно,про плачують "відбілення" Ригів,хоч їм і хлорка не допоможе,там гниль до кісток.Жодна порядна людина,яка мала нещастя бути в ПР в силу обставин,після всього на одному гектарі з ригами не сяде,блокування в нові "опозиційні" помийниці,це діагноз,рига по життю і суті.Балатування як безпартійного,ц е обдурення виборців на окрузі.Аби він партприналежніс ть не сховав,його б обрали?Ні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 АнтиРиг 08.10.2014 09:48
Цитую Кедр:
Хочеться спитати у цього "АнтиРига", яку він отримує зарплату,за гидоту,що пише, бо якщо не з/п, то потрібно звернутись до фахівця, можливо заспокійливе поприймати...Агресія завжди руйнувала людський розум...

То хто питає,мирний Риг,чи риголюб???Риги розікрали бюджет(самоскид ами,фурами,гілі коптерами нал вивезли.Газові сховища порожні.Факт.)Миролюбиво узурпували владу,три місяці вбивали людей на Майдані,і закінчили рострілами.Далі веселіше,на підготовленному ними грунті,здали Україну Путлєру.То не Риги проводили референдум в Криму?То не Риги організовували і проводили рашиські мітинги на Донбасі?То не риги покликали війська в Україну?То не риги фінансували тероризм?То в мене параноя,чи у вас сліпота?Ви дурня тут не клейте!Ми цих "реформаторів"Тігіпко і "опозиційних" захисників народу знаємо,результа ти їх праці зараз омиті кров"ю України.Звали накуй підрижка промоскалена.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Кедр 07.10.2014 23:11
Хочеться спитати у цього "АнтиРига", яку він отримує зарплату,за гидоту,що пише, бо якщо не з/п, то потрібно звернутись до фахівця, можливо заспокійливе поприймати...Агресія завжди руйнувала людський розум...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Василь 07.10.2014 22:52
Цитую Громадянка:
Мені подобається як всі Ви вправно вішаєте ярлики на людину. Багато з вас, шановні коментатори, знаєте Гудзенка особисто? Думаю, що ні


Ці нелюди завжди крадуть в простого народу більше в 10 разів, аніж роздають малоімущим. Це пора вже зрозуміти. Якщо так важко це зрозуміти - тоді чекайте ДНР в свій дім, путінпамагі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Политолог 07.10.2014 21:59
... Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу...У Вовы будет третье место на округе, но это дает шанс на будущих выборах мэра Черкасс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 АнтиРиг 07.10.2014 17:52
Це війна,і в чомусь Риги праві,елемент громадянської таки присутній,украї нці з одного боку,ригокомуня ки з іншого,лахочки лахочками,але,а бо вони нас повбивають,або ми їх,альтернативи нема.Толерантність на війні некращій захист.Кожна така т....ка яка осмілюється піднімати голову від безкарності,це постріл в спину.Це та рожа яка б при необхідності провела б референдум і в Черкасах,зустрі ла окупанта і каларадкою б обмоталась,і не сумнівайтесь..То майбутній ...... ......... ..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Громадянка 07.10.2014 17:42
Мені подобається як всі Ви вправно вішаєте ярлики на людину. Багато з вас, шановні коментатори, знаєте Гудзенка особисто? Думаю, що ні.
Знаю Володимира Вікторовича не один рік і думаю, що всім нам треба повчитися в нього принциповості, відповідальност і і порядності.
Для свого мікрорайону він зробив багато. Люди його знають і поважають, а це головне.