реклама

реклама

У суботу, 11 жовтня, у Черкаси приїде відомий полковник Юлій Мамчур, який зустрінеться із черкащанами на Європейській площі о 14-30.

Нагадаємо, Мамчур відомий тим, що 4 березня разом з українськими військовими без зброї, під прапором України, співаючи гімн, рушив у бік озброєних вояків, що блокували прохід до військової частини. При цьому «невідомі формування» стріляли біля ніг українських льотчиків. У результаті переговорів протягом дня частину вдалося частково перебрати під український контроль.

Графік перебування Юлія Мамчура в Черкасах:

14:30-15:30 – зустріч з черкащанами на Європейській площі.

15:30-16:00 – прес-підхід Юлія Мамчура біля сцени.

Також він відвідає Смілу  - зустріч о 16.30 на центральній площі.

Про це інформують організатори.

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 yazon din alt 12.10.2014 12:59
Уманский Еврей, твой херой, за корторого ты столько лет тут глотку лужёную рвал - в Сочах водку жрёт на краденные у народа миллиаорды, а ты всё дер**ом фонтанируешь? Закрой ПРодажное хл**ало, ПРовокашака!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Василь 12.10.2014 09:05
Цитую Уманский Еврей:
Фейковый герой, который на крови хочет во власть залезть. Думайте головой, когда будете голосовать. Хотя, это и не выборы, так США и ЕС хочет выборы...


Антон Яценко ваш герой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 стабилизец 12.10.2014 08:31
Цитую Уманский Еврей:
Фейковый герой, который на крови хочет во власть залезть. Думайте головой, когда будете голосовать. Хотя, это и не выборы, так США и ЕС хочет выборы...

Адназначна, в чем конкретно заключается его героизм как кадрового профессионально го военного - нипанятна. Вот если бы прилюдно плюнул на хвост своим "тягачам" и отказался от депутатства - это таки да, - героизьма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Патрiотичний Американець 12.10.2014 07:54
Все вже приїхав пiд червоним прапором i з гаслом "З нами америка".
А ще дуже хочу спитати де вiн взяв того прапора,мабуть з музею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 007 12.10.2014 07:25
Так не зрозуміло хто ж зараз воює? Комбати добровольців та військові, які повинні бути зараз з підлеглими, чомусь іх покинули і займаються лише питанням як пролізти до вру. Скоро прості військові покинуть окопи, плюнуть і підуть по домах і будуть праві якщо так іх командири вже зробили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Військовий запасу 11.10.2014 22:33
Не розумію, що такого героїчного вчинив цей полковник? Якби він навпаки зі зброєю став захищати ввірену йому територію військової частини, як це передбачено Статутом, тоді б все було б зрозуміло. А так він завчасно знав, що в військових без зброї ніхто стріляти не буде. Можливо я не правий і не володію інформацією в повному обсязі, в такому разі будь-ласка аргументовано поправте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Уманский Еврей 11.10.2014 21:14
Фейковый герой, который на крови хочет во власть залезть. Думайте головой, когда будете голосовать. Хотя, это и не выборы, так США и ЕС хочет выборы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 свідки Стадника 10.10.2014 21:21
По якому округу хоче проскочити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Черкаси 10.10.2014 17:59
Чого Порошенко-Мирний,під час "перемир"я" щей в "режимі тиши" мирно не спілкується під Донецьким аеропортом,а в Краматорск поїхав?Що за фарс з цим типо "миром"?Він вже обіцяв боротись за незалежну Україну,сказав би здаюсь,я мирний,ми б не обирали.Він на президенських виборах обіцяв АС ЄС,що Путін носа пхатиме не казав!Чим цей мирний об"єднувач від ригів з комуняками відрізняється?У них плани здатись однакові!Я за жахливий кінець,чим жах без кінця.Пан або пропал.Тільки націоналісти,ті льки українці...(українці по суті,не по крові).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 шаман 10.10.2014 16:22
Хотелось бы напомнить пану полковнику,что делали с лётчиками во Вьетнаме,Афгани стане,Чечне и др.---а здесь свой народ!Не стыдно ли будет смотреть в глаза людям .Или как всегда попытается спрятаться за формулировкой "Приказ",так у "Беркута"тоже был приказ.